Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z owocami egzotycznymi
BIFIX Napar owocowy z mango i pomarańczą
Napar owocowy z mango i pomarańczą BIFIX 100g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BIFIX Napar owocowy z mango i pomarańczą

100 g
BIFIX
UE

Cena9,99 zł
99,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.05.2028
Dostępne warianty
BIFIX Napar owocowy z ananasem i grejpfrutem
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483087357
Cena za kg:
99,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483087357

Produkty z kategorii Z owocami egzotycznymi

5.0
z 18 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska o aromacie liczi (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska o aromacie liczi (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 34 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa - karaibskie mango (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa - karaibskie mango (20 tor. w sasz.)

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2029
5.0
z 37 opinii
TEEKANNE Herbatka owocowa LOVE - granat (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbatka owocowa LOVE - granat (20 tor. w sasz.)

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2029
4.9
z 34 opinii
TEEKANNE Herbata owocowa PASSION - marakuja (20 tor. w sasz.) 45 g

TEEKANNE

Herbata owocowa PASSION - marakuja (20 tor. w sasz.)

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2029
4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 22 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - mango i czarna porzeczka (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - mango i czarna porzeczka (20 tor.)

32 g
312,19 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
Nowość
BIFIX Napar owocowy z mango i pomarańczą 100 g

BIFIX

Napar owocowy z mango i pomarańczą

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2028
Nowość
BIFIX Napar owocowy z ananasem i grejpfrutem 100 g

BIFIX

Napar owocowy z ananasem i grejpfrutem

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2028

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

25% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028
4.9
z 53 opinii

17% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
119,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 29 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2029
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
159,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2029
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek)

30 g
216,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
134,75 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store