Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Żelki, galaretki, pianki
Galaretki
ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej
Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej ROSHEN 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej

1 kg
ROSHEN
Ukraina

Cena34,99 zł
34,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Boo!Bear - mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej (22%) To kolorowe żelki w kształcie misiów oblane aksamitną mleczną czekoladą, tworzące wyjątkowe połączenie ciągnącej konsystencji żelka i kremowej delikatności czekolady. Lekka konsystencja galaretki i ciekawe smaki sprawiają, że produkt jest atrakcyjny zarówno dla młodszych, jak i starszych miłośników słodyczy. Teraz Boo! Bear w wersji Halloween! Specjalna edycja Halloweenowa to nowy unikalny smak: mango-ciasto dyniowe oraz specjalne efektowne opakowanie, które przyciąga uwagę i dodaje słodkościom wyjątkowego klimatu.


ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej


Produkt dostępny
Data przydatności: 29.08.2027
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1569.00 kJ
18.7%
Wartość energetyczna (kcal)
372.00 kcal
18.6%
Tłuszcz (g)
7.00 g
10.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.10 g
20.5%
Węglowodany (g)
74.80 g
28.8%
w tym cukry (g)
56.30 g
62.6%
Białko (g)
1.00 g
2.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.16 g
2.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
Marka:
ROSHEN
EAN:
4823077652363
Cena za kg:
34,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
ROSHEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROSHEN EUROPE SPÓŁKA
EAN:
4823077652363

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

cukier, syrop glukozowy, miazga kakaowa, woda, tłuszcz kakaowy, substancja żelująca: pektyny; olej shea, zagęszczony sok jabłkowy, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas cytrynowy; aromaty, barwnik: ekstrakt z papryki, emulgatory: lecytyny sojowe, E476

Produkty z kategorii Galaretki

5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 64 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Galaretki z nadzieniem 160 g

WAWEL Fresh&Fruity

Galaretki z nadzieniem

160 g
46,19 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 36 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Kwaśne Galaretki z nadzieniem 160 g

WAWEL Fresh&Fruity

Kwaśne Galaretki z nadzieniem

160 g
46,19 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Galaretki owocowe bez żelatyny BIO 100 g

BIO PLANET

Galaretki owocowe bez żelatyny BIO

100 g
140,90 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
Nowość
ROSHEN Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej 1 kg

ROSHEN

Boo!Bear mieszanka galaretek o smakach owocowych w polewie z czekolady mlecznej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027

Produkty marki ROSHEN

Nowość
ROSHEN Lizaki halloween 920 g

ROSHEN

Lizaki halloween

920 g
21,73 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
Nowość
ROSHEN Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej 1 kg

ROSHEN

Krock Cukierki z karmelem i orzechami w polewie czekoladowej

1 kg
34,99 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
Nowość
ROSHEN Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem 1 kg

ROSHEN

Toffelini czekoladowe toffi z kakaowym nadzieniem

1 kg
31,99 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027
ROSHEN BIM BOM Karmelki z nadzieniem owocowym 1 kg

ROSHEN BIM BOM

Karmelki z nadzieniem owocowym

1 kg
19,99 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store