Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Brokuły, kalafiory i brukselka
HORTEX Brokuły różyczki mrożone
Brokuły mrożone-Hortex. Smaczne źródło cennych witamin.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 363 opinii

HORTEX Brokuły różyczki mrożone

450 g
HORTEX

Cena9,49 zł
21,09 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Brokuły to pełne zdrowia warzywo, które powinno na stałe zagościć w naszym jadłospisie. Z uwagi na zawarte w nim flawonoidy wykazuje się działaniem przeciwzapalnym. Eliminuje ryzyko powstawania alergii. Jest niskokaloryczny - w 100 gramach zawarte jest tylko 34 kcal i obfituje w duże ilości błonnika, który wspomaga pracę układu pokarmowego. Zawiera witaminy A i K, które pozwalają na większe wchłanianie witaminy D, której brak najbardziej odczuwamy zimą, gdy brakuje nam słońca. Zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób serca, a także wpływają na lepszy wygląd cery. Dzieje się tak za sprawą zawartych w nich wolnych rodników, które opóźniają procesy starzenia się skóry.

Cechy

wysoka zawartość błonnika

100 % natury


HORTEX Brokuły różyczki mrożone


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
120.00 kJ
1.4%
Wartość energetyczna (kcal)
29.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
2.40 g
0.9%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Błonnik (g)
2.30 g
Białko (g)
2.70 g
5.4%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
363 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Praktyczne.
24.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
13.11.2025
0
0
Mag
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny
23.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
mrożonki pyszne ,szybko gotujące się z masełkiem lub do zupy👍️
07.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem na szczególną ocenę super ( złoty medal)zasługują: serdelki z Borów (cymes), serdelki z piersią indyka, (delikatne i pyszne), kiełbaski śląskie śniadaniowe (nie jadłam tak dobrych od lat). Z warzyw i owoców Firma HORTEX którą kupuję od lat i nigdy się na niej nie zawiodłam Ale mam żal gdzie jest makrela. Moje sąsiadki codziennie mi wypominają że narobiłam Im smaku i są zawiedzione. Powiedziałam że jak będą dostępne to zaraz zamówię bo żyć mi nie dają. Pieczarki były świeżutkie i pyszne i za to bardzo dziekuję. Pozdrawiam serdecznie i do miłego spotkania na zakupach. Magdalena👍️❤️
04.04.2025
1
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
duże i świeże
17.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Trudno oceniać najlepszą firmę od lat. Kupuję tylko wyroby tej firmy i jestem bardzo zadowolona. Produkt czysty i chemicznie zdrowy.👍️
07.02.2025
0
0
Yuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
26.08.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko git
12.08.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mrożonka nie pognieciona w idealnym stanie
10.05.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
mrożonki smaczne,szybko do ugotowania.
29.04.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla amatorów- świetna opcja, bo nic nie odpada.
11.03.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakosć smaczna
04.03.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Może nieco drobniejsze kawałki, z redukcją części łodygowej.
26.02.2024
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Są w porządku
26.01.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam zastrzeżeń
25.01.2024
0
0
Aa
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
22.01.2024
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładne kawałki brokuły bez śniegu wewnątrz opakowania w idealnych warunkach zamrożone dostarczone niemal pod drzwi lodówki długa data spożycia polecam
11.01.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
OK jakość
09.01.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,09 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000648
Cena za kg:
21,09 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000648

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

Sposób przygotowania - bez rozmrażania: Garnek: Zawartość opakowania wsypać do osolonej, wrzącej wody. Gotować ok. 8 minut i odcedzić. Podawać polane stopionym masłem i posypane zrumienioną tartą bułką.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura / okres przechowywania) * -6 °C - 1 dzień ** -12 °C - 2 tygodnie *** poniżej -18 °C - do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa


Adres producenta

Polski Ogród Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Marchewka z groszkiem Hortex Zupa królewska Hortex Szpinak rozdrobniony

Produkty z kategorii Brokuły, kalafiory i brukselka

5.0
z 43 opinii
BONDUELLE Ryż w 100% z brokuła 400 g

BONDUELLE

Ryż w 100% z brokuła

400 g
20,72 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 51 opinii
BIO INSIDE Brokuły mrożone BIO 300 g

BIO INSIDE

Brokuły mrożone BIO

300 g
44,30 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 363 opinii
HORTEX Brokuły różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Brokuły różyczki mrożone

450 g
21,09 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 69 opinii
PROSTE HISTORIE Zielone brokuły różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Zielone brokuły różyczki

450 g
24,20 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 54 opinii
HORTEX Mix brokuł i kalafior 450 g

HORTEX

Mix brokuł i kalafior

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027
4.8
z 33 opinii
OERLEMANS Kalafior mrożony 450 g

OERLEMANS

Kalafior mrożony

450 g
16,64 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 234 opinii
HORTEX Kalafior różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Kalafior różyczki mrożone

450 g
19,53 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
4.9
z 47 opinii
PROSTE HISTORIE Kalafior różyczki 450 g

PROSTE HISTORIE

Kalafior różyczki

450 g
20,20 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 218 opinii
HORTEX Brukselka mrożona 450 g

HORTEX

Brukselka mrożona

450 g
19,31 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
4.9
z 49 opinii
PROSTE HISTORIE Brukselka 450 g

PROSTE HISTORIE

Brukselka

450 g
20,64 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Produkty marki HORTEX

4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 304 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 104 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.7
z 27 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.8
z 48 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
15,76 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 73 opinii
HORTEX Borówka 280 g

HORTEX

Borówka

280 g
53,18 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store