Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Egzotyczne
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy
Tymbark - Napój wieloowocowy 1000ml. Orzeźwia i gasi pragnienie.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 28 opinii

TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
TYMBARK

Cena4,89 zł
4,89 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Owoce Świata to oryginalne napoje pełne tropikalnego słońca, dostępne w wielu niestandardowych smakach. Bez konserwantów! Inspirowane owocami z najróżniejszych zakątków świata, nasze egzotyczne kompozycje to furtka do wspomnień z dalekich, wakacyjnych podróży.

- nie zawierają konserwantów
- są dostępne w wielu wersjach smakowych
- pozwalają tworzyć własne, wyjątkowe połączenia smaków

Zielony Banan to smak inspirowany brazylijskim słońcem. Gęsty i naturalnie słodki napój jest świetnym dodatkiem do tropikalnych drinków!


Cechy

banan, jabłko, pomarańcza, cytryna, grejpfrut

bez konserwantów

smak inspirowany Brazylią


TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
93.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.30 g
2.0%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
68%
4
25%
3
7%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Za dużo sztucznych słodzików, wersja sprzed lat z samym cukrem była znacznie lepsza.
04.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Sok był zielony i pewnie z zielonych bananów - powinien być bardziej kwaśny i mniej słodki.
01.09.2025
0
1
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.02.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.02.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.12.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.12.2025
0
0
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
A
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,89 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334005526
Cena za kg:
4,89 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334005526

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godz.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy


Pozostałe informacje

FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047


Adres producenta

MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy


Informacje producenta

Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

MarkaTymbark

Podmarka

Podmarka Owoce Świata


Logotypy stron trzecich

FSC

Wstęga Möbiusa


Przepisy

Banana Mañana Zmieszaj w shakerze: - 4 cl rumu, - 10 cl soku z cytryny, - 10 cl wermutu bianco. Całość przelej do szklanki i dopełnij Zielonym Bananem.

Produkty z kategorii Egzotyczne

5.0
z 62 opinii
TYMBARK Owoce świata Mango Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Mango Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 77 opinii
TYMBARK Nektar Ananas 1 l

TYMBARK

Nektar Ananas

1 l
7,19 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 22 opinii
KUBUŚ Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola 200 ml

KUBUŚ

Immuno odporność Sok mango pomarańcza acerola

200 ml
18,45 zł/l
Cena3,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 40 opinii
TYMBARK Owoce świata Żurawina Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Żurawina Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,85 zł/l
Cena4,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,39 zł/l
Cena9,39 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027
4.9
z 32 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 37 opinii
KUBUŚ Napój o smaku brzoskwinia mandarynka 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku brzoskwinia mandarynka

200 ml
10,75 zł/l
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 31 opinii
KUBUŚ Napój o smaku mango marakuja 200 ml

KUBUŚ

Napój o smaku mango marakuja

200 ml
10,75 zł/l
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,89 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
18,39 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 16 opinii
FORTUNA Nektar ananasowy 1 l

FORTUNA

Nektar ananasowy

1 l
5,49 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki TYMBARK

5.0
z 234 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 60 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 410 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 6 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-malina 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-malina

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 298 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 8 opinii
TYMBARK Lemoniada o smaku cytryna-arbuz 1.25 l

TYMBARK

Lemoniada o smaku cytryna-arbuz

1.25 l
3,19 zł/l
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store