Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Herbata ziołowo-owocowa
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)
Herbata melisa-gruszka 20 torebek - Vitax Inspirations.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
VITAX
Polska

Cena6,59 zł
164,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbatka owocowo-ziołowa aromatyzowana o smaku melisy i gruszki. Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Linia Inspiracje została skomponowana tak, byś mógł cieszyć się soczystością i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną. Wyjątkowy aromat melisy i gruszki pomoże Ci wyciszyć się i ukoić zmysły. Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji. Tyle przyjemności i tak mało kalorii!

FORMA: torebka ekspresowa

KSZTAŁT TOREBKI: kwadratowa

ZAWIESZKA: tak

TOREBKA PAKOWANA W KOPERTĘ: nie


VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028
Dostępne warianty
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
6.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.40 g
w tym cukry (g)
< 0.40 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna i pyszna. Bez dominującej nuty hibiskusa często zawartej w herbatach owocowych.
21.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.11.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0
Gabriel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Agniesza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
164,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
Marka:
VITAX
EAN:
5900175431553
Cena za kg:
164,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
VITAX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TATA CONSUMER PRODUC
EAN:
5900175431553

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: zalej wrzącą wodą i zaparzaj przez 8-10 minut. Dzięki temu uzyskasz pełny smak i aromat. Jedna torebka przeznaczona jest do przygotowania jednej filiżanki naparu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 25


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303 02-785 Warszawa


Pozostałe informacje

Masa netto: 40 g e (20 x 2 g)


Adres producenta

Wyprodukowano dla Tata Consumer Products Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 303 02-785 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Vitax


Marka standaryzowana

MarkaVitax

Podmarka

Podmarka Inspiracje


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Vitax Inspiracje to herbatki dla miłośników prawdziwej głębi owocowych doznań. Herbatki z linii Inspiracje zostały skomponowane tak, byś mógł cieszyć się soczystym smakiem i aromatem pysznych owoców i ziół, zarówno w wyśmienitych owocowo-ziołowych połączeniach, jak również w kompozycjach z herbatą zieloną czy czerwoną. Wyjątkowy aromat melisy i gruszki pomoże Ci wyciszyć się i ukoić zmysły. Spróbuj i zanurz się w świecie owocowych inspiracji! Tyle przyjemności i tak mało kalorii!

Produkty z kategorii Herbata ziołowo-owocowa

4.9
z 40 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 26 opinii
HERBAPOL Pokrzywa z wiśnią 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Pokrzywa z wiśnią 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2029
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
LIPTON Herbatka ziołowa - moringa z marakują (20 tor.) 18 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - moringa z marakują (20 tor.)

18 g
555,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
LIPTON Herbatka ziołowa - lipa z malinami (20 tor.) 18 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - lipa z malinami (20 tor.)

18 g
477,22 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.) 39 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.)

39 g
230,51 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Produkty marki VITAX

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i porzeczka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gfrejpfrut i pomarańcza (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 16 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 11 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 3 opinii
VITAX Owocowy Upominek Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.) 80 g

VITAX Owocowy Upominek

Zestaw herbatek owocowo-ziołowych (40 tor. w sasz.)

80 g
312,38 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
205,00 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
205,00 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
219,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 3 opinii
VITAX VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.) 162 g

VITAX

VITAX Zestaw herbat KOLEKCJA PRZYJEMNOŚCI (90 tor. w sasz.)

162 g
246,85 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store