Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa

Herbata ziołowa

Wróć do Kawa, herbata, kakao

Herbata ziołowo-owocowaMelisaRumianekMiętaPokrzywaYerba mateRooibosPozostałe



4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2028

4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028

4.9
z 14 opinii

21% taniej

LOYD TEA Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

LOYD TEA

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 64 opinii

25% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028

5.0
z 16 opinii

21% taniej

LOYD TEA Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

LOYD TEA

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.6
z 5 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

5.0
z 192 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 16 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.) 80 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.)

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.9
z 10 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - mięta z eukaliptusem (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - mięta z eukaliptusem (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - mięta z cytrusami (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - mięta z cytrusami (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028


5.0
z 29 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

5.0
z 79 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.) 60 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)

60 g
128,17 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 13 opinii

21% taniej

LOYD TEA Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

LOYD TEA

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
99,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.) 20 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.)

20 g
449,50 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 28 opinii
LIPTON Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa z mango (20 tor.)

26 g
268,85 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028

5.0
z 76 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 11 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - pokrzywa i limonka (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 26 opinii
HERBAPOL Pokrzywa z wiśnią 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Pokrzywa z wiśnią 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029

5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028

4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

LIPTON Herbatka ziołowa - moringa z marakują (20 tor.) 18 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - moringa z marakują (20 tor.)

18 g
555,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

LIPTON Herbatka ziołowa - lipa z malinami (20 tor.) 18 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - lipa z malinami (20 tor.)

18 g
477,22 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.) 39 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - skrzyp z pomarańczą (20 tor.)

39 g
230,51 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
219,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 53 opinii

17% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2029

4.9
z 19 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027


4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 17 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 13 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (60 tor.) 90 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (60 tor.)

90 g
166,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028


5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028

5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

5.0
z 28 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 24 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

24 g
178,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

ASTRA Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z miętą i maliną (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z miętą i maliną (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 2 opinii
ASTRA Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z granatem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z granatem (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kardamonu, imbiru i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kardamonu, imbiru i pomarańczy (20 tor.)

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 3 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem moringi, chili, kakao i kardamonu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem moringi, chili, kakao i kardamonu (20 tor.)

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.8
z 6 opinii
DILMAH Napar mięta z bergamotką 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar mięta z bergamotką 20 torebk ex.

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028

Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowa NIGHTY NIGHT z rumiankiem i melisą BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbatka ziołowa NIGHTY NIGHT z rumiankiem i melisą BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2028

Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa ARABIAN NIGHTS z cynamonem goździkami i dziką różą BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa ARABIAN NIGHTS z cynamonem goździkami i dziką różą BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
324,75 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028

5.0
z 21 opinii
CLIPPER Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.) 40 g

CLIPPER

Herbata ROOIBOS (z czerwonokrzewu) BIO (20 tor. w sasz.)

40 g
269,75 zł/kg
Cena promocyjna10,79 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2028


4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - limonka i cytryna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - truskawka i mango (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 3 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - gruszka i cynamon (15 tor.)

30 g
205,00 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - śliwka i kardamon (15 tor.)

30 g
205,00 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 5 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - owoce leśne (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Nowość
CLIPPER Herbatka miętowa BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka miętowa BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
399,67 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028

Nowość
CLIPPER Herbatka rumiankowa BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
399,67 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028

Nowość
CLIPPER Herbatka ziołowa z korzeniem lukrecji i miętą pieprzową BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka ziołowa z korzeniem lukrecji i miętą pieprzową BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
399,67 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2028

Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - kwiat lipy BIO 30 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - kwiat lipy BIO

30 g
479,67 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028

5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

Nowość
DARY NATURY Herbatka ROOIBOS z czerwonokrzewu BIO 100 g

DARY NATURY

Herbatka ROOIBOS z czerwonokrzewu BIO

100 g
169,90 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2028

DARY NATURY Herbatka ziołowa - korzeń mniszka BIO 100 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - korzeń mniszka BIO

100 g
186,90 zł/kg
Cena18,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2028

5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store