Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata funkcjonalna
Na trawienie
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek
Herbata oczyszczająca Detox - Yogi Tea
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
YOGI TEA
Niemcy

Cena promocyjna11,99 zł
386,77 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbata oczyszczająca Detox Yogi Tea to przepyszna herbatka, która zapewni Ci nie tylko niezwykłe doznania smakowe, ale również zadba o Twoje ciało i ducha. To doskonały sposób na relaks po stresującym dniu i wyciszenie przed snem.

Herbata oczyszczająca Detox Yogi Tea to mieszanka słodyczy lukrecji, ostrego imbiru, cenionego mniszka lekarskiego oraz korzenia łopianu. Takie połączenie zapewni wyśmienitą odnowę. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu efektu regularnego oczyszczenia, warto włączyć napój do codziennej diety.

Herbacie dodają smaku również:

  • Kolendra
  • Kardamon
  • Koper włoski
  • Szałwia

YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.03.2029
Dostępne warianty
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
386,77 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
31 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
YOGI TEA
EAN:
4012824402492
Cena za kg:
386,77 zł/kg
Waga:
31 g
Marka:
YOGI TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4012824402492

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Burchardstraße 24 20095 Hamburg Germany


Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-006, rolnictwo spoza UE FSC - Mix, FSC C109084


Adres producenta

YOGI TEA GmbH Burchardstraße 24 20095 Hamburg Germany yogitea.com


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Zawiera lukrecję - chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.


Informacje producenta

Marka

Yogi Tea


Marka standaryzowana

MarkaYogi Tea

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

FSC

Produkty z kategorii Na trawienie

4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2028
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.9
z 22 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA TRAWIENIE z liściem mięty i nasionami lnu (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA TRAWIENIE z liściem mięty i nasionami lnu (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 10 opinii
PURELLA SUPERHERBS Herbatka ziołowa TRAWIENIE z kurkumą (20 tor.) 35 g

PURELLA SUPERHERBS

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z kurkumą (20 tor.)

35 g
307,14 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
119,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2029
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028
5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 28 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 24 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

24 g
178,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
436,58 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - wspomagająca pracę wątroby BIO (25 tor.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - wspomagająca pracę wątroby BIO (25 tor.)

38 g
352,37 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
4.8
z 5 opinii
PUKKA Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 3 opinii
ALLGROO Herbatka koreańska z aloesem (w żelu) 400 g

ALLGROO

Herbatka koreańska z aloesem (w żelu)

400 g
67,47 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2027

Produkty marki YOGI TEA

5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
435,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
599,68 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store