Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata funkcjonalna
Na dobre samopoczucie
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek
Herbatka klasyczna BIO 17 torebek YOGI TEA 37g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
YOGI TEA
Niemcy

Cena promocyjna11,99 zł
324,05 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Ta cudowna mieszanka słodkiego cynamonu, kardamonu, pikantnego imbiru, goździków i pieprzu zainspirowała pokolenia joginów oraz markę YOGI TEA®, która stanowi podwalinę wyjątkowej różnorodności naszych ajurwedyjskich herbat. Ciesz się nią najlepiej po osłodzeniu i dodaniu odrobiny MLEKA lub jego wegańskiego zamiennika.
Herbatka, która zapoczątkowała historię YOGI TEA®.

YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2028
Tagi
promocja
bio
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
324,05 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
37 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
YOGI TEA
EAN:
4012824402409
Cena za kg:
324,05 zł/kg
Waga:
37 g
Marka:
YOGI TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
4012824402409

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Przygotowanie i stosowanie

Torebkę zalać świeżo przegotowaną wodą i zaparzać przez 7 minut lub dłużej w celu uzyskania mocniejszego smaku.

Produkty z kategorii Na dobre samopoczucie

4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2028
4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.7
z 3 opinii
PURELLA SUPERHERBS Herbatka ziołowa ENERGIA z moringą i guaraną (20 tor.) 35 g

PURELLA SUPERHERBS

Herbatka ziołowa ENERGIA z moringą i guaraną (20 tor.)

35 g
228,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
5.0
z 1 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA CUKIER z morwą, cynamonem i mniszkiem (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 4 opinii
ZIOŁA MNICHA Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.) 40 g

ZIOŁA MNICHA

Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL z karczochem i głogiem (20 tor.)

40 g
149,75 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
143,00 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.) 26 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z wiśnią (20 tor.)

26 g
345,77 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
199,70 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 14 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i gruszka (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 15 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - melisa z granatem (20 tor.)

45 g
199,78 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.)

50 g
245,80 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028
5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
436,58 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - polecana przy nadmiarze cholesterolu BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - polecana przy nadmiarze cholesterolu BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
315,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2028
5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
599,68 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Produkty marki YOGI TEA

5.0
z 2 opinii
YOGI TEA Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.) 31 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowa - na sen BIO (17 tor.)

31 g
451,29 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
YOGI TEA Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.) 34 g

YOGI TEA

Herbatka ziołowo-owocowa - na odporność BIO (17 tor.)

34 g
435,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2029
5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
599,68 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store