Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże bułki
Pszenne i mieszane
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy
Paluszek śniadaniowy INTER EUROPOL 45g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 162 opinii

INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy

45 g
INTER EUROPOL
Polska

Cena0,99 zł
22,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Paluszki śniadaniowe to produkty pszenne, które stanowią pyszny dodatek do śniadań, sałatek, przystawek czy zup. Świetnie smakują zarówno w towarzystwie wytrawnych, jak i słodkich produktów. Pieczywo posiada tzw. „czystą etykietę”, co oznacza, że jest wolne od substancji konserwujących, emulgatorów, stabilizatorów, zagęstników, aromatów oraz środków spulchniających


INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1053.00 kJ
12.5%
Wartość energetyczna (kcal)
249.00 kcal
12.5%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
48.00 g
18.5%
w tym cukry (g)
1.80 g
2.0%
Błonnik (g)
8.20 g
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
162 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
14%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Rano miałem plan: kawa, spokój, zero dramatów. Wjeżdża paluszek — niewinny, cichy bohater dnia. Biorę pierwszy kęs i nagle organizm mówi: „o, w końcu ktoś wie, o co chodzi o tej godzinie”. Żadnych fajerwerków, żadnego udawania — po prostu robi robotę tak dobrze, że człowiek zaczyna ufać światu od nowa. I tak sobie myślę, że gdyby każdy poranek miał swojego lidera, to ten paluszek spokojnie ogarnąłby całe zamieszanie.
15.04.2026
1
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna polecam 👍️👍️👍️💯
31.10.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Za bardzo spieczona
25.10.2025
0
0
Bartosz i Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
znakomita jakosc!
17.08.2025
1
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Dzięki możliwości zamówienia pieczywa do domu jest to dla mnie duże ułatwienie że względu na moją już nieco nadwerężoną kondycję fizyczną ( z powodu wieku ).
27.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna bułeczka
03.03.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze pyszne !!
25.02.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
16.10.2024
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiąca bułeczka śniadaniowa.
26.06.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
nic specjalnego. trochę sztuczna, dmuchana buła
14.06.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i też dużo bułki, a mało powietrza. Prawdziwe!
14.02.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest cięższe pieczywo.
09.01.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre pieczywo
04.12.2023
0
0
Sabina
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za bardzo twarda. Ale zjeść się da.
30.10.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupkie i miękkie w środku, pyszne
23.10.2023
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
09.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok,ok,ok
02.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dość mały
18.08.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zwykle chrupiący i pyszny
15.08.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo świeży
31.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
45 g
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
Marka:
INTER EUROPOL
EAN:
5902054022098
Cena za kg:
22,00 zł/kg
Waga:
45 g
Marka:
INTER EUROPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
EAN:
5902054022098

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze około +20 °C, do 24 godzin od momentu produkcji


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Inter Europol S.A. ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki, Polska


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze około +20 °C, do 24 godzin od momentu produkcji

Produkty z kategorii Pszenne i mieszane

4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
21,90 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
41,81 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
10,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,59 zł
Do koszyka
4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
39,91 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.8
z 250 opinii
TRIMAR Kajzerka 50 g

TRIMAR

Kajzerka

50 g
13,80 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka

Produkty marki INTER EUROPOL

4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
21,90 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
42,11 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
25,57 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
48,12 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
22,08 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
48,32 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
36,35 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
INTER EUROPOL Torebka z pieczarkami 95 g

INTER EUROPOL

Torebka z pieczarkami

95 g
42,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store