Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże bagietki
INTER EUROPOL Bagietka
Bagietka INTER EUROPOL 250g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 96 opinii

INTER EUROPOL Bagietka

250 g
INTER EUROPOL
Polska

Cena3,99 zł
15,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nasza bagietka pszenna charakteryzuje się delikatnym smakiem oraz chrupiącą, rumianą skórką. Dzięki zawartości zakwasu żytniego i pszennego, produkt ma wyrazisty i bogaty smak oraz dłużej utrzymuje wilgotność i świeżość. Stanowi wyśmienity dodatek do zup typu krem, sosów czy hummusów. Produkt posiada tzw. „czystą etykietę”, co oznacza, że jest wolny od substancji konserwujących, emulgatorów, stabilizatorów, zagęstników, aromatów oraz środków spulchniających. 


INTER EUROPOL Bagietka


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1056.00 kJ
12.6%
Wartość energetyczna (kcal)
249.00 kcal
12.5%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
49.00 g
18.8%
w tym cukry (g)
1.80 g
2.0%
Białko (g)
8.30 g
16.6%
Błonnik (g)
2.30 g
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
96 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupie tak głośno, że człowiek ma wrażenie jakby robił coś nielegalnego o drugiej w nocy 😄 Dobra, świeża, środek miękki jak trzeba. Niby kupiona „do czegoś”, a finalnie połowa znika jeszcze zanim reszta składników zdąży wyjść z torby 😄
28.06.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamówiłem ją jak każdą inną bagietkę… a dostałem coś, co powinno mieć własny zwiastun w kinie. Już przy pierwszym złamaniu usłyszałem ten charakterystyczny „chrup”, który brzmi jak obietnica czegoś poważnego. Skórka robi robotę, środek miękki jak powinien — balans idealny. W pewnym momencie złapałem się na tym, że stoję przy blacie i jem kawałek po kawałku, jakbym sprawdzał, czy to dalej jest tylko pieczywo. Gdyby każda bagietka była taka, Francuzi przestaliby eksportować cokolwiek innego.
15.04.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra, chrupiąca.
20.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, lecz nie tak pulchna i chrupiąca jak francuskie.
26.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupka skórka i miekka w środku. Świeża. To nie stary produkt który leży z tyłu na magazynie.👍️
06.12.2024
0
0
iwoma
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️smaczna świeża
15.04.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.👍️
01.04.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna.
19.02.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Krucha, świeża bagietka.
10.01.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne pieczywo
08.01.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
mogłaby być grubsza
11.12.2023
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i świeża bagietka
15.08.2023
0
0
monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Poprostu bagietka szybko czerstwieje.
24.07.2023
0
0
monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna. Grzanki&kanapki.
20.06.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutkie i chrupiące
13.06.2023
0
0
monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Jami 5/5
10.04.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
pk. bardzo smaczna i chrupiąca
16.03.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bagietka bardzo smaczna.
13.12.2022
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
07.12.2022
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza bagietka, bardzo smaczna
18.10.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
Marka:
INTER EUROPOL
EAN:
5902054022258
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
INTER EUROPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TRIMAR PIEKARNIA
EAN:
5902054022258

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze około +20 °C, do 24 godzin od momentu produkcji


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Inter Europol S.A. ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki, Polska


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze około +20 °C, do 24 godzin od momentu produkcji

Produkty z kategorii Świeże bagietki

4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
20,53 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
37,47 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 63 opinii
PUTKA Paluch bawarski 100 g

PUTKA

Paluch bawarski

100 g
30,90 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
4.6
z 134 opinii
PUTKA Bagietka Szefa 250 g

PUTKA

Bagietka Szefa

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
4.9
z 237 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 96 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
INTER EUROPOL Paluch rustico 95 g

INTER EUROPOL

Paluch rustico

95 g
20,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INTER EUROPOL

4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
21,90 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 201 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
42,11 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
4.9
z 237 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
57,67 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
48,12 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
48,32 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.8
z 34 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
24,86 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
39,88 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
INTER EUROPOL Paluch rustico 95 g

INTER EUROPOL

Paluch rustico

95 g
20,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store