Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Pasztety, mielonki, podrobowe
Mielonki
WIERZEJKI Golonka wierzejki - plastry
Wierzejki- Golonka wierzejki w plastrach 150 g. Najlepiej smakuje na zimno z warzywami i serami.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 158 opinii

WIERZEJKI Golonka wierzejki - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena8,89 zł
52,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wierzejki przygotowały coś dla miłośników smaku golonki. Tym razem została ona podana w formie wędliny. Do golonki wykorzystano wysokiej jakości mięso wieprzowe. Jego smak został zachowany głównie dzięki grubemu rozdrobnieniu. Połączone z kompozycją przypraw i warzyw zostało następnie poddane parzeniu. Dzięki temu plastry golonki są niezwykle soczyste i delikatne. Jest też doskonałą alternatywą dla osób, które mają problemy z przyswajaniem białka zwierzęcego, gdyż parzenie znacznie nam w tym pomaga. Plastry golonki podaje się na zimno, między innymi w kompozycji z konserwowanymi warzywami i serami pleśniowymi. 

Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.



WIERZEJKI Golonka wierzejki - plastry


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
158 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
9%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie nowość, nie moda, lecz smak zakorzeniony, W kuchni domowej na nowo spełniony. Plaster po plastrze — skórka bez końca, Golonka Wierzejki — powrót do słońca.
18.11.2025
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra. Jedna wada - trochę plastry się rozpadają
23.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
wierzejki super
27.07.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo smaczna i przypomina znakomite wyroby tradycyjne.❤️
11.11.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie bardzo nam smakowała.
28.10.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Tym razem bez skóry.
29.07.2024
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała w smaku
23.07.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona
23.07.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
ten produkt podobnie jak pasztet kupuję dość często.Czesami trafiały mi się dość tłuste partie.
10.11.2023
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodnie z oczekiwaniami
07.11.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie jadłam
04.10.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonale
23.09.2023
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Piecze w język (glutaminian) i też za grubo!!
15.08.2023
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość ok
28.07.2023
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
25.04.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowita
29.03.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Za dużo przypraw wykluczjących się nawzajem
08.03.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości.Kupuję ją od kilku lat i jestem zadowolona.bardzo smaczna.
05.03.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna.
19.02.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne Polecam
21.01.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
52,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290544
Cena za kg:
52,29 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290544

Produkty z kategorii Mielonki

4.7
z 108 opinii
OLEWNIK Mortadela Kapitańska- plastry 250 g

OLEWNIK

Mortadela Kapitańska- plastry

~250 g
31,16 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 216 opinii
ŁUKÓW Metka cebulowa 200 g

ŁUKÓW

Metka cebulowa

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.8
z 45 opinii
NOWAK Mortadela marynarska - plastry 150 g

NOWAK

Mortadela marynarska - plastry

~150 g
41,93 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.8
z 158 opinii
WIERZEJKI Golonka wierzejki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Golonka wierzejki - plastry

~170 g
52,29 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.8
z 283 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
67,59 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.8
z 333 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
54,06 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
65,24 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
57,59 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 182 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
72,88 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
61,71 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
WIERZEJKI Żeberka wędzone - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Żeberka wędzone - kawałek

~300 g
45,63 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.9
z 230 opinii
WIERZEJKI Schab pieczony z majerankiem - plastry 170 g

WIERZEJKI

Schab pieczony z majerankiem - plastry

~170 g
71,71 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
45,63 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store