Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry
Szynka w siatce - Wierzejki
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 334 opinii

WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry

~170 g
WIERZEJKI

Cena9,99 zł
58,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szynka w siatce marki Wierzejki to wędlina w plastrach pakowana po 150 gram. Ceniona wśród klientów, cechuje się delikatnością, kruchością, niezwykłym aromatem i wyrazistym smakiem. Będzie doskonałym dodatkiem do sycących śniadań i smacznych kolacji.

Marka Wierzejki dokłada starania, aby ich wędliny cechowały się najwyższą jakością i nie zawierały niepotrzebnych ulepszaczy. W tym celu nadzoruje nie tylko cały proces produkcji, ale też dokładnie dobiera dostawców i przykłada starań się, aby dystrybucja odbyła się sprawnie i szybko. Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

** Szynka w siatce marki Wierzejki ** to produkt:

  • Pakowany po 150 gram
  • W plastrach
  • Najwyższej jakości
  • Delikatna i bardzo krucha

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.


WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
714.00 kJ
8.5%
Wartość energetyczna (kcal)
169.00 kcal
8.5%
Tłuszcz (g)
11.00 g
15.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.60 g
8.0%
Węglowodany (g)
1.70 g
0.7%
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
3.20 g
53.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
334 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
6%
3
2%
2
3%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka jest świeża I smaczna ale kolejny raz dostałam początek kawałka z czego połowa to tłuszcz. Takie napoczęte kawałki w sklepach sprzedawane są jako resztki.
15.05.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
szynka jak szynka może być
28.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dostałam szynkę pokrojoną z początku kawałka a do tego tłustą więc większość to tłuszcz.
12.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo małych kawałków jakby skrajnych z przewagą tluszczu
22.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniała i soczysta szynka. Polecam
18.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna, pachnąca, aromatyczna
02.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo słona i mokra.Odpada.
12.07.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
grube plastry,i dużo chemii
11.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna 🥰🥰
10.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
💯❤️👍️
15.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, soczysta i świeżutka szyneczka
22.05.2025
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
15.05.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Tłusta!!!
05.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna wędlina i świeża
17.01.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak bardzo dobry,ale połowę każdego plastra szynki zajmuje tłuszcz a,chyba słonina jest trochę tańsza niż mięso?
03.01.2025
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża 👍️
12.11.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo dobra . Ostatnio często bywała bardzo mokra - ta jest odpowiednio wilgotna.
11.11.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarda, bardzo słona.
16.10.2024
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna szynka :)
16.09.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Popsuł się smak. Teraz plastikowy. Po dwóch dniach szynka zrobiła się obślizgła:(
29.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
58,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
WIERZEJKI
Marka:
WIERZEJKI
EAN:
290588
Cena za kg:
58,76 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WIERZEJKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIERZEJKI
EAN:
290588

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 255 opinii
OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 856 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni- plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni- plastry

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 1051 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 310 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
98,60 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
67,59 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
65,24 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
62,60 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
73,11 zł/kg
Cena25,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
65,24 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
58,04 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
49,94 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
75,24 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
65,45 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka

Produkty marki WIERZEJKI

4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
67,59 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 132 opinii
WIERZEJKI Szynka gotowana - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka gotowana - plastry

~170 g
54,06 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
65,24 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
WIERZEJKI Szynka z kotła (136g-204g) 170 g

WIERZEJKI

Szynka z kotła (136g-204g)

~170 g
63,47 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
WIERZEJKI Szynka pieczona z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka pieczona z indyka - plastry

~170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 103 opinii
WIERZEJKI Szynka z indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z indyka - plastry

~170 g
76,41 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
WIERZEJKI Szynka z piersi indyka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z piersi indyka - plastry

~170 g
61,12 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
4.9
z 154 opinii
WIERZEJKI Baleron gotowany - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron gotowany - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 137 opinii
WIERZEJKI Baleron zbójnicki - plastry 170 g

WIERZEJKI

Baleron zbójnicki - plastry

~170 g
60,53 zł/kg
Cena10,29 zł
Do koszyka
4.8
z 124 opinii
WIERZEJKI Polędwica sopocka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica sopocka - plastry

~170 g
57,59 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.9
z 183 opinii
WIERZEJKI Polędwica łososiowa- plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica łososiowa- plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
WIERZEJKI Polędwica z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica z komina - plastry

~170 g
72,88 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
WIERZEJKI Polędwica w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Polędwica w siatce - plastry

~170 g
61,71 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 190 opinii
WIERZEJKI Boczek wędzony surowy - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek wędzony surowy - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 132 opinii
WIERZEJKI Boczek z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Boczek z komina - plastry

~170 g
52,88 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store