Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pietruszka
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO
Ekologiczna natka pietruszki DARY NATURY 20g - wyrazisty smak i bogactwo witaminy C.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO

20 g
DARY NATURY
Polska

Cena6,69 zł
334,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Natka pietruszki Dary Natury to produkt ekologiczny najwyższej jakości. Wystarczy odrobina, aby potrawa stała się aromatyczna i jeszcze smaczniejsza. Ma intensywnie zielony kolor, mocny aromat i charakterystyczny smak.

Natka pietruszki Dary Natury świetnie podkreśla smak zup, dań ziemniaczanych, czy różnego rodzaju sosów. W pietruszce znajduje się dużo witaminy C, która jest bardzo ważna dla zachowania odporności oraz wzmocnienia naczyć krwionośnych.

Natka pietruszki Dary Natury - warto wiedzieć:

  • To produkt najlepszej jakości
  • Pochodzi z upraw ekologicznych
  • W opakowaniu 20 g
  • Dodatek do wielu potraw

DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.02.2028
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo nęci ta obietnica,że jest BIO
20.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Phyllis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
334,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
DARY NATURY
EAN:
5902741007193
Cena za kg:
334,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
DARY NATURY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902741007193

Produkty z kategorii Pietruszka

5.0
z 49 opinii
PRYMAT Natka pietruszki suszona 6 g

PRYMAT

Natka pietruszki suszona

6 g
298,33 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 34 opinii
KAMIS Natka pietruszki 8 g

KAMIS

Natka pietruszki

8 g
373,75 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2029
5.0
z 28 opinii
DARY NATURY Natka pietruszki suszona BIO 20 g

DARY NATURY

Natka pietruszki suszona BIO

20 g
334,50 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028

Produkty marki DARY NATURY

4.9
z 23 opinii
DARY NATURY Proszek do pieczenia BIO 15 g

DARY NATURY

Proszek do pieczenia BIO

15 g
252,67 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
5.0
z 35 opinii
DARY NATURY Cynamon mielony BIO 50 g

DARY NATURY

Cynamon mielony BIO

50 g
317,80 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028
4.9
z 33 opinii
DARY NATURY Czosnek niedźwiedzi BIO 25 g

DARY NATURY

Czosnek niedźwiedzi BIO

25 g
471,60 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2028
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Oregano BIO 20 g

DARY NATURY

Oregano BIO

20 g
369,50 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2028
5.0
z 20 opinii
DARY NATURY Goździki całe BIO 30 g

DARY NATURY

Goździki całe BIO

30 g
456,33 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 13 opinii
DARY NATURY Papryka czerwona mielona BIO 50 g

DARY NATURY

Papryka czerwona mielona BIO

50 g
325,80 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2028
5.0
z 23 opinii
DARY NATURY Liście laurowe BIO 10 g

DARY NATURY

Liście laurowe BIO

10 g
689,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2028
5.0
z 25 opinii
DARY NATURY Kurkuma BIO 50 g

DARY NATURY

Kurkuma BIO

50 g
219,80 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028
5.0
z 15 opinii
DARY NATURY Pieprz czarny ziarno BIO 50 g

DARY NATURY

Pieprz czarny ziarno BIO

50 g
321,80 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
4.9
z 39 opinii
DARY NATURY Majeranek BIO 15 g

DARY NATURY

Majeranek BIO

15 g
406,00 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 21 opinii
DARY NATURY Czarnuszka BIO 50 g

DARY NATURY

Czarnuszka BIO

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - na chrypkę BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - jelitowa BIO (25 tor.)

50 g
245,80 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.)

50 g
279,80 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - odkwaszająca BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - trzustkowa BIO (25 tor.)

50 g
239,80 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store