Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
SCHWARZKOPF TAFT Power & Fullness Lakier do włosów megamocne utrwalenie i objętość, poziom utrwalenia: 5
Lakier do włosów Fullness Keratin 250ml - Taft Power. Produkt doskonałej jakości.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SCHWARZKOPF TAFT Power & Fullness Lakier do włosów megamocne utrwalenie i objętość, poziom utrwalenia: 5

250 ml
SCHWARZKOPF TAFT

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Siła i objętość – megamocny lakier do włosów.

Powitaj stylizację na nowo!


Utrwal nawet najbardziej delikatną fryzurę lakierem do włosów Schwarzkopf TAFT Power & Fullness i bądź spokojna o nienaganną stylizację przez cały dzień! Lekka formuła wzbogacona o pantenol, utrzymuje każde pasmo na swoim miejscu i daje uczucie pogrubionych włosów.


•  Poziom utrwalenia 5.

•  Do włosów cienkich i delikatnych.

•  Wegańska formuła.

•  Do 24h utrwalenia bez sklejania.

•  Bez widocznych pozostałości i obciążania włosów.

•  Łatwy do wyczesania.


Marka Schwarzkopf TAFT oferuje innowacyjne produkty dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia, które zapewnią Ci doskonałe utrwalenie przez cały dzień i w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy oczekujesz długotrwałego utrwalenia, objętości, miękkości czy połysku, produkty Schwarzkopf TAFT zostały tak opracowane, aby spełnić Twoje największe stylizacyjne fantazje.


SCHWARZKOPF TAFT Power & Fullness Lakier do włosów megamocne utrwalenie i objętość, poziom utrwalenia: 5


Produkt wycofany
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość odżywcza (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość odżywcza (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SCHWARZKOPF TAFT
EAN:
9000100653503
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
SCHWARZKOPF TAFT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000100653503

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rozpylaj z odległości 30 cm. Rozpylać krótkimi seriami.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa


Adres dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa schwarzkopf.pl@henkel.com


Regulacje CLP

płomieńNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Chronić oczy. Unikać wdychania.


Informacje producenta

Marka

Taft


Marka producenta

MarkaSchwarzkopf

Marka standaryzowana

MarkaTaft

Opis produktu

Lakier Taft Power & Fullness do delikatnych i cienkich włosów. Poziom utrwalenia 5 - Do 24 h utrwalenia bez sklejania - Pomaga chronić włosy przed wysuszeniem - Bez widocznych pozostałości i obciążania włosów - Pomaga chronić Twoją fryzurę przed wiatrem i wilgocią - Łatwy do wyczesania.

Produkty z kategorii

4.8
z 7296 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4166 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2608 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 991 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 295 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2031
4.8
z 344 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 240 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2028
4.7
z 1989 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 214 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 259 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2031
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 321 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 72 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
5.0
z 33 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
101,90 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 80 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 75 opinii
CASA DEL SUR Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 199 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.7
z 360 opinii
FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

FRISCO FRESH

Kiwi sztuka

80 g
23,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,89 zł
2,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 126 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-06-2027
5.0
z 182 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 264 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2028
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 98 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 62 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 159 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 18 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
5.0
z 35 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 681 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.4
z 9 opinii
FANTASIA Pudding Snickers 2x90g 180 g

FANTASIA

Pudding Snickers 2x90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 1610 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.9
z 18 opinii
LOVEGE Napój owsiano - orzechowy bez cukru 1 l

LOVEGE

Napój owsiano - orzechowy bez cukru

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 81 opinii

32% taniej

KARTIKA Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Silver 3-warstwowy 210 listków

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany waniliowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany waniliowy

150 g
14,67 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 2055 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 91 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
4.8
z 1740 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 83 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
Nowość
FANTASIA Pudding Twix (2x115g) 230 g

FANTASIA

Pudding Twix (2x115g)

230 g
26,04 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 101 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
Nowość
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 46 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
117,90 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 223 opinii

19% taniej

REGINA Chamomile Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt. 1 szt

REGINA Chamomile

Nawilżany papier toaletowy z ekstraktem z rumianku i aloesu 42 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031
5.0
z 1 opinii
Nowość
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
14,67 zł/kg
3,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 27 opinii

30% taniej

HEBAR Chipsy bananowe 300 g

HEBAR

Chipsy bananowe

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 40 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 467 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 47 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 60 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 658 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Rzodkiew biała 1-2 szt. (560g-840g)

~700 g
7,41 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
6,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki SCHWARZKOPF TAFT

4.9
z 15 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Shine Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Shine

Lakier do włosów supermocne utrwalenie i połysk, poziom utrwalenia: 4

250 ml
105,96 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
5.0
z 27 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power

Lakier do włosów megamocne utrwalenie, poziom utrwalenia: 5

250 ml
105,96 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2029
5.0
z 13 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5 250 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Cashmere

Lakier do włosów megamocne utrwalenie i miękkość, poziom utrwalenia: 5

250 ml
105,96 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2029
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Power Activity Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT Power Activity

Żel do włosów

150 ml
150,60 zł/l
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2031
5.0
z 1 opinii
SCHWARZKOPF TAFT Volume Puder do włosów nadający objętość 10 g

SCHWARZKOPF TAFT Volume

Puder do włosów nadający objętość

10 g
2409,00 zł/kg
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER Żel do włosów 150 ml

SCHWARZKOPF TAFT MAXX POWER

Żel do włosów

150 ml
150,60 zł/l
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store