Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Półtłusty

Półtłusty

Wróć do Twarogi




5.0
z 987 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
23,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

4.9
z 247 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,91 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 209 opinii
OSM GARWOLIN Twaróg śmietankowy 300 g

OSM GARWOLIN

Twaróg śmietankowy

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026

4.9
z 66 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
30,63 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
41,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.9
z 89 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty klinek 250 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty klinek

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026


5.0
z 40 opinii
ŁACIATY Twaróg półtłusty bez laktozy 250 g

ŁACIATY

Twaróg półtłusty bez laktozy

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

4.9
z 42 opinii
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2 230 g

MLEKOVITA

Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
32,13 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

KANKA Twaróg półtłusty (klinek) 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty (klinek)

250 g
23,04 zł/kg
Cena5,76 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

5.0
z 103 opinii
Mazurski Smak Twaróg półtłusty klinek 250 g

Mazurski Smak

Twaróg półtłusty klinek

250 g
24,76 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 110 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
38,76 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026


4.9
z 35 opinii
BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg półtłusty (klinek) BIO

~300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store