Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Półtłusty
BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO
Twaróg półtłusty (klinek) BIO BIO PLANET 300g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO

~300 g
BIO PLANET
Polska

Cena13,79 zł
45,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

BIO PLANET Twaróg wiejski półtłusty BIO to zdrowy i smaczny wybór, który dostarcza cennych składników odżywczych – takich jak białko i wapń. Idealny na śniadanie, do deserów oraz jako dodatek do sałatek. Wybierając twaróg ekologiczny masz pewność, że sięgasz po produkt bez sztucznych dodatków, wyprodukowany z dbałością o środowisko.

Twaróg półtłusty klinek BIO, Bio Planet, 250 g


BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 09.10.2026
Dostępne warianty
BIO PLANET Twaróg wiejski chudy (klinek) BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Firma, nigdy Ich sery nie były o smaku kwaśnym lub gorzkim, staram się kupować zawsze tej Firmy.
08.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, pomimo wysokiej ceny. Uczciwy produkt - zwięzły (w przeciwieństwie do niektórych twarogów bio, które nie są wystarczająco odsączane), smaczny.
17.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak sera jest ok, tekstura też ale troszkę jest za suchy jak na ser półtłusty
09.05.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Ruslan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
16.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
215535
Cena za kg:
45,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
215535

Produkty z kategorii Półtłusty

5.0
z 325 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Twaróg bez laktozy półtłusty 230 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Twaróg bez laktozy półtłusty

230 g
26,91 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 110 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO 250 g

EKO ŁUKTA

Twaróg wiejski klinek półtłusty BIO

~250 g
38,76 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 247 opinii
POLMLEK Twaróg półtłusty 250 g

POLMLEK

Twaróg półtłusty

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
5.0
z 987 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
23,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 209 opinii
OSM GARWOLIN Twaróg śmietankowy 300 g

OSM GARWOLIN

Twaróg śmietankowy

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 139 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty 200 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty

200 g
23,95 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 130 opinii
BIELUCH Twaróg półtłusty 250 g

BIELUCH

Twaróg półtłusty

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 66 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty (krajanka) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty (krajanka)

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 29 opinii
CZARNOCIN Twaróg półtłusty bez laktozy 300 g

CZARNOCIN

Twaróg półtłusty bez laktozy

300 g
30,63 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 89 opinii
OSM ŁOWICZ Twaróg łowicki półtłusty klinek 250 g

OSM ŁOWICZ

Twaróg łowicki półtłusty klinek

250 g
21,96 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 95 opinii
EKO ŁUKTA Twaróg półtłusty BIO 200 g

EKO ŁUKTA

Twaróg półtłusty BIO

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 22 opinii
CZARNOCIN Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią) 300 g

CZARNOCIN

Twaróg z ziołami (suszone pomidory z czosnkiem i bazylią)

300 g
41,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 42 opinii
MLEKOVITA Twaróg półtłusty z mleka A2A2 230 g

MLEKOVITA

Twaróg półtłusty z mleka A2A2

230 g
32,13 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 40 opinii
ŁACIATY Twaróg półtłusty bez laktozy 250 g

ŁACIATY

Twaróg półtłusty bez laktozy

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 35 opinii
BIO PLANET Twaróg półtłusty (klinek) BIO 300 g

BIO PLANET

Twaróg półtłusty (klinek) BIO

~300 g
45,97 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
KANKA Twaróg półtłusty (klinek) 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty (klinek)

250 g
23,04 zł/kg
Cena5,76 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
17,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 156 opinii

17% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 25 opinii
BIO PLANET Kasza manna BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza manna BIO

500 g
13,98 zł/kg
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 50 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
5.0
z 56 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 18 opinii
BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 14 opinii

20% taniej

BIO PLANET Mąka jaglana BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka jaglana BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store