Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Białko roślinne
Burgery, filety, sznycle

Burgery, filety, sznycle

Wróć do Białko roślinne




4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
55,24 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.9
z 55 opinii
GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Burger roślinny 2 porcje

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 113 opinii
GARDEN GOURMET Wegański sznycel 2 porcje 180 g

GARDEN GOURMET

Wegański sznycel 2 porcje

180 g
74,39 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Fileciki Roślinne 175 g

GARDEN GOURMET

Fileciki Roślinne

175 g
68,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Filet roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Filet roślinny 2 porcje

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026

4.9
z 17 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie Fileciki 160 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie Fileciki

160 g
74,94 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

4.9
z 25 opinii
GARDEN GOURMET Szpinak Serowy Sznycel 180 g

GARDEN GOURMET

Szpinak Serowy Sznycel

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

4.9
z 61 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
66,23 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.8
z 16 opinii
VIVERA Sznycel wegański w panierce 200 g

VIVERA

Sznycel wegański w panierce

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

5.0
z 17 opinii
BEYOND MEAT Burger roślinny 226 g

BEYOND MEAT

Burger roślinny

226 g
132,70 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026

4.9
z 41 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny sznycel 190 g

DOBRA KALORIA

Roślinny sznycel

190 g
63,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026


5.0
z 10 opinii
VIVERA Roślinne paluszki 189 g

VIVERA

Roślinne paluszki

189 g
103,12 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
45,74 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026

5.0
z 11 opinii
VIVERA Roślinne nuggetsy 180 g

VIVERA

Roślinne nuggetsy

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store