Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa

Herbata ziołowa

Wróć do Kawa, herbata, kakao

Herbata ziołowo-owocowaMelisaRumianekMiętaPokrzywaYerba mateRooibosPozostałe



Nowość
DARY NATURY Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.) 50 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - koszyczek rumianku BIO (25 tor.)

50 g
279,80 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028

5.0
z 6 opinii
DARY NATURY Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.) 38 g

DARY NATURY

Herbatka ziołowa - liść melisy BIO (25 tor. w sasz.)

38 g
436,58 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2028

5.0
z 5 opinii
YOGI TEA Herbatka klasyczna BIO 17 torebek 37 g

YOGI TEA

Herbatka klasyczna BIO 17 torebek

37 g
324,05 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028

5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 5 opinii
PUKKA Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028


5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka detox BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka detox BIO 17 torebek

31 g
386,77 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2029

DARY NATURY Herbatka brazylijska - Yerba Mate (liściasta) BIO 50 g

DARY NATURY

Herbatka brazylijska - Yerba Mate (liściasta) BIO

50 g
207,80 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2028

5.0
z 2 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa - dzikie jabłko i cynamon BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Nowość
DARY NATURY Herbatka - kwiat hibiskusa BIO 50 g

DARY NATURY

Herbatka - kwiat hibiskusa BIO

50 g
235,80 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028

5.0
z 1 opinii
YOGI TEA Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbatka dla kobiet - energia BIO 17 torebek

31 g
493,23 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store