Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole
Wino
Czerwone
Wytrawne

Wytrawne

Wróć do Czerwone

LekkieZbalansowaneZłożone



5.0
z 8 opinii
DARK HORSE Cabernet Sauvignon 750 ml

DARK HORSE

Cabernet Sauvignon

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

MONTEVERDI Negroamaro 750 ml

MONTEVERDI

Negroamaro

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
SEPTIMA Malbec 750 ml

SEPTIMA

Malbec

750 ml
76,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena57,49 zł
Do koszyka

4.3
z 6 opinii
DARK HORSE Zinfandel 750 ml

DARK HORSE

Zinfandel

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

SREBRNE Z polskiej winnicy Cuvee Rouge 750 ml

SREBRNE

Z polskiej winnicy Cuvee Rouge

750 ml
63,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena47,49 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
TORREON DE PAREDES Merlot Valle de Rengo 750 ml

TORREON DE PAREDES

Merlot Valle de Rengo

750 ml
63,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena47,49 zł
Do koszyka


4.7
z 3 opinii
TORREON DE PAREDES Carmenere Valle de Rengo 750 ml

TORREON DE PAREDES

Carmenere Valle de Rengo

750 ml
63,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena47,49 zł
Do koszyka

4.7
z 21 opinii
CASA PECUNIA Chianti 750 ml

CASA PECUNIA

Chianti

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
FREIXENET Chianti Wino czerwone, wytrawne 750 ml

FREIXENET Chianti

Wino czerwone, wytrawne

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
FREIXENET Primitivo 750 ml

FREIXENET

Primitivo

750 ml
53,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

5.0
z 7 opinii
CAMPO VIEJO Red Reserva 750 ml

CAMPO VIEJO

Red Reserva

750 ml
63,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.7
z 10 opinii
CAMPO VIEJO Gran Reserva 750 ml

CAMPO VIEJO

Gran Reserva

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Nowość
GATO NEGRO Carmenere 750 ml

GATO NEGRO

Carmenere

750 ml
30,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.5
z 10 opinii
VIVOLINO Tinto BIO 750 ml

VIVOLINO

Tinto BIO

750 ml
35,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka

GREEN&SOCIAL Tempranillo BIO 750 ml

GREEN&SOCIAL

Tempranillo BIO

750 ml
55,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena41,99 zł
Do koszyka

4.7
z 10 opinii
PURCARI 1827 Cabernet Sauvignon 750 ml

PURCARI 1827

Cabernet Sauvignon

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

DOMANIDE Greg & Juju Syrah 750 ml

DOMANIDE

Greg & Juju Syrah

750 ml
82,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena61,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
BODEGAS HABLA Habla la tierra 750 ml

BODEGAS HABLA

Habla la tierra

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.9
z 13 opinii
CHATEAU BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

CHATEAU BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

CHATEAU DU LORT Bordeaux 750 ml

CHATEAU DU LORT

Bordeaux

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus

750 ml
96,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,49 zł
Do koszyka

BODEGAS SONSIERRA Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Reserva

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka


TENUTA GIUSTINI "Patu Primitivo IGT " 750 ml

TENUTA GIUSTINI

'Patu Primitivo IGT '

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
CIGNO MORO Otto Cento Primitivo 750 ml

CIGNO MORO

Otto Cento Primitivo

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

CHATEAU FERRANDE GRAVES  750 ml

CHATEAU FERRANDE GRAVES

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Negroamaro 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Negroamaro

750 ml
83,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka

TENUTA GIUSTINI Avoglia Primitivo 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Primitivo

750 ml
83,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Valpolicella Ripasso DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella Ripasso DOC

750 ml
146,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena109,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
VILLA MATTIELLI Valpolicella DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella DOC

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

4.7
z 3 opinii
B&G Saint Emilion 750 ml

B&G

Saint Emilion

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

TENUTA LARNIANONE Chianti DOCG 750 ml

TENUTA LARNIANONE

Chianti DOCG

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

B&G Chateau Magnol 750 ml

B&G

Chateau Magnol

750 ml
173,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
LA GRIFFE DE BARREYRES Haut-Médoc 750 ml

LA GRIFFE DE BARREYRES

Haut-Médoc

750 ml
83,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena62,49 zł
Do koszyka

PALLADINO Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC 750 ml

PALLADINO

Barolo del Comune di Serralunga D' Alba DOC

750 ml
266,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka

4.5
z 2 opinii
VINA OLABARRI Rioja Reserva DOC 750 ml

VINA OLABARRI

Rioja Reserva DOC

750 ml
133,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

VINA OLABARRI Rioja DOC 750 ml

VINA OLABARRI

Rioja DOC

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

VILLA MATTIELLI Amarone 750 ml

VILLA MATTIELLI

Amarone

750 ml
266,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena199,99 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
CHATEAU LATOUR CAMBLANES  750 ml

CHATEAU LATOUR CAMBLANES

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
TERRAZAS Malbec 750 ml

TERRAZAS

Malbec

750 ml
119,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena89,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
B&G Chateneauf du Pape 750 ml

B&G

Chateneauf du Pape

750 ml
173,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena129,99 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
BODEGAS SONSIERRA Gran Reserva 750 ml

BODEGAS SONSIERRA

Gran Reserva

750 ml
159,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena119,99 zł
Do koszyka

WINERY ON CREATION DeMuerte One 750 ml

WINERY ON CREATION

DeMuerte One

750 ml
97,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
CLOUDY BAY Pinot Noir 750 ml

CLOUDY BAY

Pinot Noir

750 ml
239,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena179,99 zł
Do koszyka
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store