Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

W kulce
Ważny do 30-04-2024
Ważny do 30-10-2023
Ważny do 30-12-2023
Ważny do 03-10-2021
Ważny do 11-09-2021
Kategoria dezodoranty dla mężczyzn w kulce gromadzi produkty, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się i jednocześnie nadają świeży zapach męskiemu ciału.
Nasza oferta jest bogata w produkty kilku znanych i cenionych producentów takich jak
  • Adidas

  • Rexona

  • Nivea

  • Dove

  • Garnier

Zadbaliśmy o różnorodność nie tylko producentów, ale również urozmaiciliśmy naszą ofertę ze względu na zapachy tych kosmetyków. Możesz się pokusić na przykład o tak wyszukane propozycje jak paczula, drzewo sandałowe, cedr. Posiadamy również bardziej popularne dezodoranty o zapachu na przykład cytrusów.
Każdy, mężczyzna znajdzie tutaj kosmetyk dla siebie. Bogactwo naszej oferty sprawia, że znajdą tutaj odpowiedź na swoje potrzeby panowie, którzy potrzebują produktów do utrzymania codziennej standardowej higieny. Jednak również osoby bardzo aktywne, uprawiające sport, potrzebujące produktów o ekstremalnej skuteczności znajdą tutaj kosmetyki wykazujące ochronne działanie nawet do 72 godzin. Zróżnicowaliśmy asortyment również ze względu na typ noszonych ubrań, dlatego znajdziesz tutaj na przykład produkty specjalnie opracowane do białych i czarnych części garderoby. Każdy mężczyzna, bez względu na to jak bardzo jest aktywny i co nosi na co dzień będzie się czuł świeżo, komfortowo i bezpiecznie dzięki tym produktom.