Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Zdrowie i suplementy

Zdrowie i suplementy

Wróć do Kategorie sklepu

BatonyDla dzieciNawodnienie i regeneracjaOdpornośćPosiłki i odżywkiSen, stres, koncentracjaShoty i żele energetyczneTran i omega-3Trawienie i metabolizmUroda i kolagenWitaminy i minerały



4.8
z 5 opinii
ACTIVLAB WHEY PROTEIN Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady 30 g

ACTIVLAB WHEY PROTEIN

Odżywka białkowa z kolagenem morskim o sm. maliny i białej czekolady

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027

TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. czekoladowym

700 g
157,13 zł/kg
Cena109,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

TREC WHEY 100 Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym 700 g

TREC WHEY 100

Odżywka białkowa WPC o sm. ciasteczkowym

700 g
142,84 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku czekoladowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 10 opinii
LEVANN jA Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym 500 g

LEVANN jA

Vegan Protein - białko wegańskie o smaku waniliowym

500 g
159,98 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym 500 g

ACTIVLAB

Wegańska odżywka białkowa VEGE PROTEIN o sm. ciasteczkowym

500 g
79,98 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2028

TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. czekoladowym

750 g
77,32 zł/kg
Cena57,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

TREC SOY PROTEIN Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym 750 g

TREC SOY PROTEIN

Sojowa odżywka białkowa (izolat) o sm. waniliowym

750 g
75,32 zł/kg
Cena56,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

2.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.) 60 g

LEVANN jA

Kombucha o sm. liczi-truskawka (prebiotic i probiotic) - suplement diety (10 sasz.)

60 g
833,17 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Suplements SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.) 57 g

BIG NATURE Suplements

SUGAR SOLUTION - suplement diety regulujący poziomu cukru we krwi (60 kaps.)

57 g
526,14 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 6 opinii
BIO PLANET SUPERFOODS Inulina (błonnik z agawy) BIO 250 g

BIO PLANET SUPERFOODS

Inulina (błonnik z agawy) BIO

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

5.0
z 9 opinii
PURELLA SUPERFOODS SuperShot Energia 100 ml

PURELLA SUPERFOODS

SuperShot Energia

100 ml
44,90 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027

18% taniej

ESSENSEY Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety 86 g

ESSENSEY

Cytrynian magnezu (90 kaps.) - suplement diety

86 g
267,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
28,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

TREC BOOGIEMAN Shot przedtreningowy bezkofeinowy o sm. mrożonej herbaty - suplement diety 100 ml

TREC BOOGIEMAN

Shot przedtreningowy bezkofeinowy o sm. mrożonej herbaty - suplement diety

100 ml
49,90 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

TREC BOOGIEMAN Shot przedtreningowy o sm. tropikalnym - suplement diety 100 ml

TREC BOOGIEMAN

Shot przedtreningowy o sm. tropikalnym - suplement diety

100 ml
49,90 zł/l
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
WELSOM Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot GINGER z imbirem i limonką - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 2 opinii
BIG NATURE Kreatyna (monohydrat) - suplement diety 250 g

BIG NATURE

Kreatyna (monohydrat) - suplement diety

250 g
77,56 zł/kg
Cena19,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2028

5.0
z 6 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy BEAUTY 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy BEAUTY

60 ml
166,50 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027

4.9
z 12 opinii
COLLIBRE Shot kolagenowy ACTIVE 60 ml

COLLIBRE

Shot kolagenowy ACTIVE

60 ml
166,50 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. cytrynowym

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB RUN&BIKE Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym 40 g

ACTIVLAB RUN&BIKE

Żel energetyczny z glukozą i wit. C o sm. pomarańczowym

40 g
144,75 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

TREC ENDURANCE Żel energetyczny o sm. owoców leśnych - suplement diety 40 g

TREC ENDURANCE

Żel energetyczny o sm. owoców leśnych - suplement diety

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028

5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot BEAUTY z kolagenem i witaminą C - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
WELSOM Shot FOCUS - suplement diety 60 ml

WELSOM

Shot FOCUS - suplement diety

60 ml
88,17 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

ACTIVLAB Shot przedtreningowy o sm. pomarańcza-wiśnia - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Shot przedtreningowy o sm. pomarańcza-wiśnia - suplement diety

1 szt
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 1 opinii
TREC ENDURANCE Żel izotoniczny o sm. malinowym - suplement diety 60 ml

TREC ENDURANCE

Żel izotoniczny o sm. malinowym - suplement diety

60 ml
121,50 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Shot VITA C 2000 - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB PHARMA

Shot VITA C 2000 - suplement diety

80 ml
61,12 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

BIG NATURE Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Aminokwasy (BCAA 2:1:1) - suplement diety

200 g
115,95 zł/kg
Cena23,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB Shot L-CARNITINE - suplement diety 80 ml

ACTIVLAB

Shot L-CARNITINE - suplement diety

80 ml
57,38 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

BIG NATURE Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety 200 g

BIG NATURE

Cytrulina (jabłczan cytruliny 2:1) - suplement diety

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

LEVANN jA Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.) 136 g

LEVANN jA

Odżywka przedtreningowa PRE-WORKOUT - suplement diety (10 sasz.)

136 g
367,57 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
PREMIUM ROSA Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz 100 ml

PREMIUM ROSA

Shot prozdrowotny - kurkuma czarny pieprz

100 ml
61,90 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

32% taniej

ACTIVLAB Ashwagandha (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Ashwagandha (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028

4.6
z 7 opinii

29% taniej

ACTIVLAB Melatonina z melisą (30 tabl.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Melatonina z melisą (30 tabl.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2028

5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Melatonina (120 kaps.) - suplement diety 60 g

ESSENSEY

Melatonina (120 kaps.) - suplement diety

60 g
344,83 zł/kg
Cena20,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 3 opinii
ESSENSEY Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety 73 g

ESSENSEY

Ashwagandha (90 kaps.) - suplement diety

73 g
421,78 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029

4.5
z 2 opinii
VALERIN SEN Suplement diety wspomagający trudności z zasypianiem (20 tabl.) 1 szt

VALERIN SEN

Suplement diety wspomagający trudności z zasypianiem (20 tabl.)

1 szt
friscontowa cena
Cena29,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

4.7
z 3 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 1000mg (60 kaps.)

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB PHARMA Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB PHARMA

Suplement diety OMEGA-3 FORTE (60 kaps.)

1 szt
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-03-2028

5.0
z 2 opinii
MÖLLER'S Rybki z Omega-3 o smaku malinowym - suplement diety w formie żelek 40 g

MÖLLER'S

Rybki z Omega-3 o smaku malinowym - suplement diety w formie żelek

40 g
937,25 zł/kg
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

MÖLLER'S Rybki z Omega-3 o smaku owocowym - suplement diety w formie żelek 1 szt

MÖLLER'S

Rybki z Omega-3 o smaku owocowym - suplement diety w formie żelek

1 szt
Cena38,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 1 opinii
MÖLLER'S Tran Norweski Owocowy- suplement diety 150 ml

MÖLLER'S

Tran Norweski Owocowy- suplement diety

150 ml
266,60 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

MÖLLER'S Tran Norweski Naturalny- suplement diety 150 ml

MÖLLER'S

Tran Norweski Naturalny- suplement diety

150 ml
266,60 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 6 opinii
MÖLLER S Tran z kwasami Omega-3 oraz wit. D i E (60 kaps.) - suplement diety 54 g

MÖLLER S

Tran z kwasami Omega-3 oraz wit. D i E (60 kaps.) - suplement diety

54 g
614,63 zł/kg
Cena33,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029

ESSENSEY OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety 125 g

ESSENSEY

OMEGA-3 + witamina D3 2000 IU (90 kaps.) - suplement diety

125 g
283,92 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

ACTIVLAB Żelki Omega-3 z witaminam D3 i B12 - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Żelki Omega-3 z witaminam D3 i B12 - suplement diety

1 szt
Cena34,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
ESSENSEY OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety 130 g

ESSENSEY

OMEGA-3 (90 kaps.) - suplement diety

130 g
239,92 zł/kg
Cena31,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 1 opinii
MÖLLER S Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety 150 ml

MÖLLER S

Tran norweski o aromacie cytrynowym - suplement diety

150 ml
249,93 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

MÖLLER'S Omega-3 2000 mg - suplement diety 1 szt

MÖLLER'S

Omega-3 2000 mg - suplement diety

1 szt
Cena51,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.9
z 8 opinii

32% taniej

PLUSSSZ Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.) 1 szt

PLUSSSZ

Multiwitamina o sm. pomarańczy i mango (20 tabl. mus.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 1 opinii

25% taniej

TREC Kreatyna (monohydrat) o sm. naturalnym - suplement diety 300 g

TREC

Kreatyna (monohydrat) o sm. naturalnym - suplement diety

300 g
89,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2028

29% taniej

ACTIVLAB Kompleks witamin i minerałów z cynkiem i magnezem (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Kompleks witamin i minerałów z cynkiem i magnezem (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

OSHEE DROP IN Hydro Fizzi Witaminy + elektrolity o sm. czarnej porzeczki wiśni i winogrona (10 sasz.) - suplement diety 63 g

OSHEE DROP IN

Hydro Fizzi Witaminy + elektrolity o sm. czarnej porzeczki wiśni i winogrona (10 sasz.) - suplement diety

63 g
285,56 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027

5.0
z 1 opinii

25% taniej

TREC Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety 300 g

TREC

Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety

300 g
89,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna26,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

29% taniej

ACTIVLAB Moc libido - suplement diety dla kobiet (30 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

Moc libido - suplement diety dla kobiet (30 kaps.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2028

29% taniej

ACTIVLAB Multiwitamina z minetałami i ekstraktem z żeń-szenia (30 tabl.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Multiwitamina z minetałami i ekstraktem z żeń-szenia (30 tabl.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027

4.0
z 1 opinii
OSHEE DROP IN Hydrotabs Witaminy + minerały o sm. czerwonego winogrona i smoczego owocu (8 tabl.) - suplement diety 32 g

OSHEE DROP IN

Hydrotabs Witaminy + minerały o sm. czerwonego winogrona i smoczego owocu (8 tabl.) - suplement diety

32 g
468,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2027

29% taniej

ACTIVLAB Ekstra libido - suplement diety dla mężczyzn (30 kaps.) 1 szt

ACTIVLAB

Ekstra libido - suplement diety dla mężczyzn (30 kaps.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027

5.0
z 2 opinii

32% taniej

ACTIVLAB Żeń-Szeń 500 mg (30 kaps.) - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Żeń-Szeń 500 mg (30 kaps.) - suplement diety

1 szt
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028

PLUSSSZ Elektrolity + 100% multiwitamina (24 tabl. mus.) 103 g

PLUSSSZ

Elektrolity + 100% multiwitamina (24 tabl. mus.)

103 g
160,10 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2028

5.0
z 2 opinii
PLUSSSZ Elektrolity SENIOR (24 tabl. mus.) 103 g

PLUSSSZ

Elektrolity SENIOR (24 tabl. mus.)

103 g
187,28 zł/kg
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028

OSHEE DROP IN Hydro Fizzi Witaminy + elektrolity o sm. pomarańczy i marakui (10 sasz.) - suplement diety 63 g

OSHEE DROP IN

Hydro Fizzi Witaminy + elektrolity o sm. pomarańczy i marakui (10 sasz.) - suplement diety

63 g
369,68 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2027

5.0
z 2 opinii
ACTIVLAB Elektrolity o sm. pomarańczy (20 tabl. mus.) 1 szt

ACTIVLAB

Elektrolity o sm. pomarańczy (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2028

ACTIVLAB Elektrolity o sm. tropikalnym (20 tabl. mus.) 1 szt

ACTIVLAB

Elektrolity o sm. tropikalnym (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2028

ESSENSEY Elektrolity o sm. jabłkowo-winogronowym (20 tabl. mus.) 1 szt

ESSENSEY

Elektrolity o sm. jabłkowo-winogronowym (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

PLUSSSZ Elektrolity SLIMMER bez dodatku cukru (20 tabl. mus.) 80 g

PLUSSSZ

Elektrolity SLIMMER bez dodatku cukru (20 tabl. mus.)

80 g
133,63 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

PLUSSSZ Witamina D3 2000 j.m. + K2 (20 tabl. mus.) 80 g

PLUSSSZ

Witamina D3 2000 j.m. + K2 (20 tabl. mus.)

80 g
133,63 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

TREC ISOLATE 100 Odżywka białkowa (izolat) o sm. śmietankowo-waniliowym 700 g

TREC ISOLATE 100

Odżywka białkowa (izolat) o sm. śmietankowo-waniliowym

700 g
214,27 zł/kg
Cena149,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

ESSENSEY Żelazo + ekstakt z buraka (90 kaps.) - suplement diety 1 szt

ESSENSEY

Żelazo + ekstakt z buraka (90 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena28,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 1 opinii
ESSENSEY Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety 120 g

ESSENSEY

Magnez+cynk+witamina B6 (120 kaps.) - suplement diety

120 g
259,92 zł/kg
Cena31,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 1 opinii
LEVANN jA Kreatyna (monohydrat) - suplement diety 138 g

LEVANN jA

Kreatyna (monohydrat) - suplement diety

138 g
326,01 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

OSHEE DROP IN Hydrotabs Elektrolity + witaminy o sm. wieloowocowym (8 tabl.) - suplement diety 32 g

OSHEE DROP IN

Hydrotabs Elektrolity + witaminy o sm. wieloowocowym (8 tabl.) - suplement diety

32 g
577,81 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027

ESSENSEY Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety 45 g

ESSENSEY

Witamina D3 Forte (90 kaps.) - suplement diety

45 g
433,11 zł/kg
Cena19,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

ESSENSEY Magnez + B6 Skurcz o sm. cytrynowym (20 tabl. mus.) 1 szt

ESSENSEY

Magnez + B6 Skurcz o sm. cytrynowym (20 tabl. mus.)

1 szt
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

ESSENSEY Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety 70 g

ESSENSEY

Witamina B Complex (90 kaps.) - suplement diety

70 g
439,86 zł/kg
Cena30,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

PLUSSSZ Kolagen 1000 mg bez dodatku cukru (20 tabl. mus.) 80 g

PLUSSSZ

Kolagen 1000 mg bez dodatku cukru (20 tabl. mus.)

80 g
154,88 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 1 opinii
ACTIVLAB Żelki kolagenowe z koenzymem Q10 i biotyną - suplement diety 1 szt

ACTIVLAB

Żelki kolagenowe z koenzymem Q10 i biotyną - suplement diety

1 szt
Cena34,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 2 opinii
ESSENSEY Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety 56 g

ESSENSEY

Witamina D3+K2 (90 kaps.) - suplement diety

56 g
892,68 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

ESSENSEY Witamina D3 w oleju z krokosza (120 kaps.) - suplement diety 1 szt

ESSENSEY

Witamina D3 w oleju z krokosza (120 kaps.) - suplement diety

1 szt
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

ESSENSEY Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety 500 g

ESSENSEY

Kreatyna (monohydrat) o sm. zielonego jabłka - suplement diety

500 g
87,98 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

POLSKI LEK Tabletki Emskie z Wadowic o sm. miętowo-cytrynowym - suplement diety (10 tabl.) 13 g

POLSKI LEK

Tabletki Emskie z Wadowic o sm. miętowo-cytrynowym - suplement diety (10 tabl.)

13 g
753,08 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

POLSKI LEK Tabletki Emskie z Wadowic o sm. porzeczkowym - suplement diety (10 tabl.) 13 g

POLSKI LEK

Tabletki Emskie z Wadowic o sm. porzeczkowym - suplement diety (10 tabl.)

13 g
753,08 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

ESSENSEY Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety 65 g

ESSENSEY

Magnez + witamina B6 (90 kaps.) - suplement diety

65 g
307,54 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

TREC ENDURANCE Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety 1 kg

TREC ENDURANCE

Izotonik o sm. cytrynowym - suplement diety

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
123

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store