Akcesoria
Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Produkt polecany
SOMAT Gold Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 72 szt. 1.382 kg
Ważny do 28-06-2024
Produkt polecany
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml
Ważny do 29-07-2024
Ważny do 15-09-2027

Akcesoria dla dzieci

Akcesoria dla dzieci to nic innego jak niezbędne w opiece nad noworodkami i niemowlakami rzeczy. Korzysta się nich podczas karmienia, kąpieli, pielęgnacji czy kładzenia dziecka do snu. Niektóre z akcesoriów dziecięcych pomagają również w rozwoju psychoruchowych i poznawczym, pobudzają ciekawość oraz kreatywność.

Karmienie a akcesoria

Po karmieniu piersią przychodzi czas na naukę jedzenia z butelki. Zazwyczaj zaczynamy od kubka niekapka, by potem przejść do zwykłego kubka, a następnie korzystania z naczyń i sztućców. Wszystkie one muszą być wykonane z solidnych, bezpiecznych w kontakcie z żywnością materiałów. Butelki o różnych objętościach, dostosowane do wieku dziecka oraz jego poziomu umiejętności ssania, smoczki, ponadto pojemniki do przechowywania posiłków przygotowywanych w domowym zaciszu lub tych na mleko modyfikowane w proszku – również staną się niezbędne, wcześniej czy później. Bez tych akcesoriów dla niemowląt ani rusz!

Kąpiel i pielęgnacja – niezbędne drobiazgi

Kiedy dziecko nauczy się kontaktu z wodą, czas kąpieli będzie dla niego jedną z najbardziej lubianych czynności każdego dnia. Wówczas warto zaopatrzyć się w termometr wskazujący temperaturę wody, delikatną myjkę, nożyczki do obcinania paznokci, drobną zabawkę oraz podstawkę lub fotelik ułatwiające dziecku przebywanie w wodzie, bez ciągłego przytrzymywania przez rodzica na rękach. Dzięki takimu rozwiązaniu rodzic będzie mógł starannie umyć całe ciało dziecka. Nie zapominajmy również o tekstyliach, takich jak ręczniki i okrycia kąpielowe.

Usypanie i sen

Podczas usypiania sprawdzą się różnego typu urządzenia odtwarzające spokojną muzykę, takie jak pozytywki czy lampki z funkcja melodyjki. Przydatne mogą być również elektroniczne niane, które będą przekazywać z odbiornika każdy dźwięk lub szmer z dziecięcego pokoju, a dodatkowo wygodna pościel.Pamiętajmy także, o akcesoriach dla dzieci typu osłonki na kontakty, na narożniki stołów itp. - sprawią one, że poznawanie świata przez dziecko będzie interesujące bez niepotrzebnych, bolesnych urazów.Sprawdźcie naszą ofertę akcesoriów dziecięcych, w której dostępne są między innymi różnorodne akcesoria dla niemowląt.