Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Inne warzywa
BIO PLANET Marchewka w zalewie z groszkiem BIO
Marchewka w zalewie z groszkiem BIO BIO PLANET 340g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

BIO PLANET Marchewka w zalewie z groszkiem BIO

340 g
BIO PLANET

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Marchewka z groszkiem BIO marki Bio Planet w słodko-słonej zalewie to produkt ekologiczny. Mieszankę można jeść na zimo, dodając do sałatki lub na ciepło, podgrzewając zawartość słoiczka tak, by nie doprowadzić do wrzenia. Marchewkę z groszkiem można też po odsączeniu krótko podsmażyć i podać z masłem lub ziołami.

Marchewka z groszkiem w zalewie BIO Bio Planet słoik 340 g


BIO PLANET Marchewka w zalewie z groszkiem BIO


Produkt wycofany
Tagi
bio

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
222.00 kJ
2.6%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
BIO PLANET
EAN:
5902175866106
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
340 g
Marka:
BIO PLANET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5902175866106

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce do dwóch dni, w temperaturze max. 7°C.

Produkty z kategorii Inne warzywa

4.8
z 55 opinii
BEACH FLOWER Kapary hiszpańskie 100 g

BEACH FLOWER

Kapary hiszpańskie

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
66,90 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-04-2028
4.9
z 41 opinii
LA PEDRIZA Kapary 235 g

LA PEDRIZA

Kapary

235 g
49,32 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2029
4.9
z 10 opinii
LA PEDRIZA Kapary owoce 235 g

LA PEDRIZA

Kapary owoce

235 g
72,30 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.8
z 138 opinii
SMAK Sałatka grecka 510 g

SMAK

Sałatka grecka

510 g
11,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
4.9
z 51 opinii
SMAK Szczaw mielony 280 g

SMAK

Szczaw mielony

280 g
21,04 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
4.9
z 94 opinii
ROLNIK Seler wyborny 370 ml

ROLNIK

Seler wyborny

370 ml
16,19 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2028
4.9
z 48 opinii
PROVITUS Marchewka zasmażana 480 g

PROVITUS

Marchewka zasmażana

480 g
13,52 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Młody imbir marynowany różowy 190 g

HOUSE OF ASIA

Młody imbir marynowany różowy

190 g
50,47 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.9
z 47 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
28,98 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 34 opinii
METELLIANA Mieszanka 4 odmian fasoli 400 g

METELLIANA

Mieszanka 4 odmian fasoli

400 g
15,97 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 24 opinii
HOUSE OF ASIA Fasolka Edamame (ziarna soi) 400 g

HOUSE OF ASIA

Fasolka Edamame (ziarna soi)

400 g
30,98 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2029
4.9
z 48 opinii
SMAK Marynowana cebulka złota 290 g

SMAK

Marynowana cebulka złota

290 g
19,28 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.8
z 25 opinii
MOSSO Szczaw konserwowy 300 ml

MOSSO

Szczaw konserwowy

300 ml
20,63 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2028
4.9
z 36 opinii
HOUSE OF ASIA Pędy bambusa (paseczki) 225 g

HOUSE OF ASIA

Pędy bambusa (paseczki)

225 g
28,40 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2028
4.8
z 19 opinii
BONDUELLE Bonduelki - młoda marchewka 155 g

BONDUELLE

Bonduelki - młoda marchewka

155 g
39,29 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 11 opinii
PONTI Kapary w occie winnym 95 g

PONTI

Kapary w occie winnym

95 g
158,84 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 23 opinii
PONTI Karczochy krojone 280 g

PONTI

Karczochy krojone

280 g
65,68 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.2
z 5 opinii
BEACH FLOWER Pieprz zielony 100 g

BEACH FLOWER

Pieprz zielony

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2029
4.9
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Rzodkiew Daikon (marynowana) 350 g

HOUSE OF ASIA

Rzodkiew Daikon (marynowana)

350 g
35,97 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Kiełki fasoli mung (w zalewie) 330 g

HOUSE OF ASIA

Kiełki fasoli mung (w zalewie)

330 g
26,64 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2027
4.9
z 19 opinii
IPOSEA Karczochy w oleju słonecznikowym 314 ml

IPOSEA

Karczochy w oleju słonecznikowym

314 ml
67,80 zł/l
Cena21,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 37 opinii
BRACIA ZAWADZCY Dynia w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Dynia w occie

500 g
21,18 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 7 opinii
LE BARON Szparagi białe w zalewie 330 g

LE BARON

Szparagi białe w zalewie

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2028
5.0
z 7 opinii
MIYAKO Imbir biały marynowany (krojony) 190 g

MIYAKO

Imbir biały marynowany (krojony)

190 g
40,47 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2028
4.9
z 17 opinii
HOUSE OF ASIA Warzywa do woka 330 g

HOUSE OF ASIA

Warzywa do woka

330 g
29,67 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-03-2028
4.8
z 5 opinii
DIAMOND Pędy bambusa (paski) 227 g

DIAMOND

Pędy bambusa (paski)

227 g
18,46 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028

Produkty marki BIO PLANET

5.0
z 113 opinii
BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 18 szt. BIO

1 szt
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 156 opinii

17% taniej

BIO PLANET Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO 1 szt

BIO PLANET

Jaja kurze z chowu ekologicznego - 6 szt. BIO

1 szt
Cena promocyjna8,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Syrop klonowy bezglutenowy BIO 250 ml

BIO PLANET

Syrop klonowy bezglutenowy BIO

250 ml
75,96 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 50 opinii

15% taniej

BIO PLANET Ryż basmati biały bezglutenowy BIO 1 kg

BIO PLANET

Ryż basmati biały bezglutenowy BIO

1 kg
15,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,49 zł
18,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 49 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane górskie BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane górskie BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 38 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane bezglutenowe BIO 1 kg

BIO PLANET

Płatki owsiane bezglutenowe BIO

1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
5.0
z 24 opinii
BIO PLANET Ser Tylżycki (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Tylżycki (plastry) BIO

125 g
66,32 zł/kg
Cena promocyjna8,29 zł
9,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 18 opinii
BIO PLANET Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO 250 g

BIO PLANET

Quinoa trójkolorowa (Komosa ryżowa) BIO

250 g
35,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
4.9
z 19 opinii
BIO PLANET Serek waniliowy BIO 150 g

BIO PLANET

Serek waniliowy BIO

150 g
25,27 zł/kg
Cena promocyjna3,79 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Kasza gryczana palona BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza gryczana palona BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 19 opinii
BIO PLANET Kasza bulgur BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza bulgur BIO

500 g
13,98 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2028
5.0
z 56 opinii
BIO PLANET Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO 350 g

BIO PLANET

Słonecznik łuskany bezglutenowy BIO

350 g
18,83 zł/kg
Cena promocyjna6,59 zł
7,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 30 opinii
BIO PLANET Płatki owsiane BIO 600 g

BIO PLANET

Płatki owsiane BIO

600 g
13,32 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2028
4.9
z 16 opinii
BIO PLANET Kasza jęczmienna pęczak BIO 500 g

BIO PLANET

Kasza jęczmienna pęczak BIO

500 g
10,98 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store