Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

SPLAT White Plus Pasta do zębów bezpiecznie wybielająca i chroniąca szkliwo 100 ml

Data ważności: 31-12-2021
SPLAT White Plus Pasta do zębów bezpiecznie wybielająca i chroniąca szkliwo 100 ml
FriscoNowy, zapakowany
14,19
za 1 szt. / 100 ml
141,90 / l
EAN: 4603014001061
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

PASTA WHITE PLUS - BEZPIECZNE WYBIELANIE I OCHRONA SZKLIWA 

Ta skuteczna, wielofunkcyjna pasta do zębów zawiera bezpiecznie wybielający system Sp. White, który może być stosowany nawet w przypadku najbardziej wrażliwych zębów. 

Zaokrąglone cząstki polerujące połączone z wybielającym składnikiem PVP i naturalnymi enzymami z papai widocznie wybielają szkliwo, niszczą płytkę nazębną w trudnodostępnych miejscach i sprawiają, że powierzchnia zębów staje się doskonale gładka i biała. Jony potasu chronią zęby przed szczególną nadwrażliwością. System Sp. White delikatnie wybiela i poleruje szkliwo, nadając mu niezwykły blask. To idealna pasta dla miłośników kawy i herbaty, podobnie jak dla palaczy. 

Współczesne metody wybielania zębów stały się bardziej dla nich przyjazne. Jednak zwykle stomatolodzy zalecają powstrzymywanie się od korzystania z produktów wybielających dla osiągnięcia krótkoterminowego rezultatu w postaci oszałamiającego uśmiechu. Nawet najnowocześniejsze wybielanie zębów w profesjonalnej klinice może prowadzić do niszczenia się szkliwa. Używanie specjalnej pasty, która nie narusza powierzchni zębów, może pomóc przywrócić zębom naturalną białość.

Składniki

Pokaż

Składniki

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydrated Silica, Potassium Nitrate, Dicalcium Phosphate Dihydrate, PEG-8, Calcium Pyrophosphate, Pentasodium Triphosphate, Aroma, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Titanium Dioxide, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PVP, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Menthol, Papain, Limonene.


NIE ZAWIERA: SLES, triklosanu, chlorheksydyny, produktów pochodzenia zwierzęcego


ZAWIERA FLUOR 0,1% (1000ppm)

Tagi:

SPLAT