Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wieprzowina
Karkówka
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach
Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach DOLINA DOBRA 300g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 697 opinii

DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
DOLINA DOBRA
Polska

Cena14,79 zł
49,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Precyzyjne cięcie karkówki zapewnia nam równomierne
kotlety. Podobnie jak inne produkty Doliny Dobra, wyprodukowana jest z mięsa
pochodzącego z hodowli prowadzonej w zgodzie z dobrymi praktykami i
rolnictwa przyjaznego klimatowi.  Dodatkowo tacki, w które pakujemy nasze
mięso pochodzą w 100% z recyklingu i w 100% nadają się do recyklingu.


Miejsce urodzenia: Polska
Miejsce hodowli: Polska
Miejsce uboju: Polska
Miejsce rozbioru: Polska


DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.10.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
697 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję często i robię w sosie grzybowym - bardzo wszystkim smakuje.
23.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smakuje rodzinie podduszona z sosem śmietanowo grzybowym.
27.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ostatnio trochę tłusta, ale w tej cenie jest ok
07.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super, świeże i często kupuję robiąc z grzybami w sosie śmietanowym.
05.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dodaję pieczarki i podsmażam lekko, mięso podduszam, uzupełniam odrobiną śmietany i jest super.
02.05.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
chudziutkie, ładne jasne , delikatne mięsko
01.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Po upieczeniu cienka jak wędlinka plus smród knurem na całą kuchnię. Okropnie spadła jakość tej firmy.
28.04.2026
3
2
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienita, z dodatkiem grzybów i sosu śmietanowego.
16.04.2026
0
0
Konrad
zweryfikowano
Zgłaszam
po grillowaniu/smazeniu cienka jak plasterek wedliny. Sporo żył
01.04.2026
2
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
24.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
wyśmienita - smakuje, pachnie - chyba nie da się lepszej świni wyhodować i mięsa zrobić
21.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakości mięso
14.02.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
po obróbce skurczyła się do małych plasterków uciekło bardzo dużo wody
13.02.2026
4
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, soczysta i dobra do obiadu, np. podduszana z grzybami.
03.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra w postaci podpieczonej - podduszonej z sosem grzybowo - śmietanowym.
14.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość.
25.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładne plastry
06.10.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem zadowolony
08.09.2025
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże
13.08.2025
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam 👍️
13.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
GOODVALLEY
Marka:
DOLINA DOBRA
EAN:
5908226815055
Cena za kg:
49,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
DOLINA DOBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GOODVALLEY
EAN:
5908226815055

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Prime Food Sp. z o. o. ul. Młyńska 43 B. 77-320, Przechlewo

Produkty z kategorii Karkówka

4.9
z 697 opinii
DOLINA DOBRA Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach 300 g

DOLINA DOBRA

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach

300 g
49,30 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 126 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g) 1.1 kg

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości (880g-1320g)

~1.1 kg
31,81 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 53 opinii
FARMY ROZTOCZA Karkówka wieprzowa w plastrach BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Karkówka wieprzowa w plastrach BIO

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
4.9
z 189 opinii
FRISCO FRESH Karkówka wieprzowa bez kości 600 g

FRISCO FRESH

Karkówka wieprzowa bez kości

~600 g
39,32 zł/kg
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
SOKOŁÓW Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt 360 g

SOKOŁÓW

Karkówka wieprzowa bez kości - kotlety 3 szt

360 g
47,19 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 84 opinii
ŁUKÓW Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g) 700 g

ŁUKÓW

Karkówka wieprzowa bez kości extra (560g-840g)

~700 g
33,27 zł/kg
Cena23,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Produkty marki DOLINA DOBRA

4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 422 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 2025 opinii
DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

DOLINA DOBRA

Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

200 g
28,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,79 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 135 opinii
DOLINA DOBRA Śniadaniowa kiełbaska KABANOS 200 g

DOLINA DOBRA

Śniadaniowa kiełbaska KABANOS

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 72 opinii
DOLINA DOBRA Szyneczka Dobrusie 100 g

DOLINA DOBRA

Szyneczka Dobrusie

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 28 opinii

18% taniej

DOLINA DOBRA Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki 200 g

DOLINA DOBRA

Kiełbaski proteina + 100% polskiej szynki

200 g
49,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 672 opinii
DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

DOLINA DOBRA

Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

160 g
37,44 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 1783 opinii
DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

DOLINA DOBRA

Mięso mielone z łopatki wieprzowej

400 g
32,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 539 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 660 opinii
DOLINA DOBRA Filet ze schabu wieprzowego plastry 300 g

DOLINA DOBRA

Filet ze schabu wieprzowego plastry

300 g
46,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 27 opinii
DOLINA DOBRA Serdelki z serem 200 g

DOLINA DOBRA

Serdelki z serem

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 61 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 732 opinii
DOLINA DOBRA Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów 100 g

DOLINA DOBRA

Wędzony Schab 100% mięsa bez konserwantów

100 g
69,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 166 opinii
DOLINA DOBRA Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Pikantne kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 73 opinii
DOLINA DOBRA Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami 200 g

DOLINA DOBRA

Smakowe kiełbaski śniadaniowe z suszonymi pomidorami

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store