Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna wysokonasycona CO2
Naturalna woda mineralna 500 ml KRYNICZANKA - bogactwo witamin i minerałów
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna wysokonasycona CO2

6 l
KRYNICZANKA
1 szt.12 szt.

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kryniczanka pochodzi ze źródła - Zdrój Główny - bijącego z głębi ziemi przed Pijalnią Główną w Krynicy-Zdroju, odkrytego w 1793 roku. To właśnie tutaj powstała pierwsza w Polsce rozlewnia wód.

  • wysoko zmineralizowana
    1. laureat nagrody Agro Polska 2010
    2. zawiera wapń, magnez i wodorowęglany

    KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna wysokonasycona CO2


    Produkt wycofany
    Parametry
    Cena za kg:
    0 gr/l
    Sprzedawca:
    Frisco S.A.
    Pojemność:
    6 l
    Dostawca:
    TANO
    Marka:
    KRYNICZANKA
    EAN:
    5901115000464
    Cena za kg:
    0 gr/l
    Pojemność:
    6 l
    Marka:
    KRYNICZANKA
    Sprzedawca:
    Frisco S.A.
    Dostawca:
    TANO
    EAN:
    5901115000464

    Produkty z kategorii

    4.9
    z 2386 opinii

    29% taniej

    WYBIEGANE KURY Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt. 1 szt

    WYBIEGANE KURY

    Jaja kurze z wolnego wybiegu (rozmiar L) - 10 szt.

    1 szt
    Cena promocyjna9,99 zł
    13,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 19-10-2026
    4.8
    z 7288 opinii

    20% taniej

    FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

    FRISCO FRESH

    Marchew luz (800g-1200g)

    ~750 g
    2,65 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna1,99 zł
    2,49 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.8
    z 3835 opinii

    26% taniej

    FRISCO FRESH Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g) 600 g

    FRISCO FRESH

    Ogórki krótkie 2-4 szt. (480g-720g)

    ~600 g
    6,48 zł/kg
    Cena promocyjna2,89 zł
    3,89 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.8
    z 4163 opinii

    21% taniej

    FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

    FRISCO FRESH

    Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

    ~500 g
    10,98 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna5,49 zł
    6,99 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 2491 opinii

    35% taniej

    FRISCO FRESH Brokuł 500 g

    FRISCO FRESH

    Brokuł

    500 g
    11,98 zł/kg
    Cena promocyjna3,89 zł
    5,99 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.8
    z 2604 opinii

    24% taniej

    FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

    FRISCO FRESH

    Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

    ~250 g
    13,96 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna3,49 zł
    4,59 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.8
    z 1733 opinii

    43% taniej

    FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

    FRISCO FRESH

    Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

    ~1 kg
    8,69 zł/kg
    Cena promocyjna4,99 zł
    8,69 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 1265 opinii

    23% taniej

    KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

    KUJAWSKI

    Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

    1 l
    5,99 zł/l
    Cena promocyjna5,99 zł
    7,79 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 08-12-2027
    4.9
    z 2027 opinii
    DOLINA DOBRA Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów 200 g

    DOLINA DOBRA

    Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów

    200 g
    28,95 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna5,79 zł
    5,89 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 17-10-2026
    4.9
    z 577 opinii

    43% taniej

    FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

    FOXY Mega

    Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

    1 szt
    Cena promocyjna3,99 zł
    6,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    5.0
    z 577 opinii
    ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany woda źródlana 9 l

    ŻYWIEC ZDRÓJ

    Niegazowany woda źródlana

    9 l
    1,93 zł/l
    Cena17,34 zł
    Kaucja: + 3,00 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 22-06-2027
    4.9
    z 374 opinii
    NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

    NAŁĘCZOWIANKA

    Naturalna woda mineralna niegazowana

    9 l
    1,13 zł/l
    11,94 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    16,74 zł
    cena za 1 szt.
    Kaucja: + 3,00 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 30-03-2028
    5.0
    z 419 opinii
    RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

    RODOWITA

    Woda mineralna niegazowana

    9 l
    1,33 zł/l
    9,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    14,34 zł
    cena za 1 szt.
    Kaucja: + 3,00 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 04-12-2027
    4.8
    z 1609 opinii

    23% taniej

    FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

    FRISCO FRESH

    Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

    ~650 g
    4,14 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna2,69 zł
    3,49 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 387 opinii

    26% taniej

    REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

    REGINA Super Long

    Najdłuższy ręcznik papierowy

    1 szt
    Promocja
    Cena promocyjna8,99 zł
    12,09 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 02-09-2031
    5.0
    z 460 opinii
    MUTTI Pomidory drobno krojone (bez skórki) 400 g

    MUTTI

    Pomidory drobno krojone (bez skórki)

    400 g
    12,47 zł/kg
    5,69 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    6,39 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 31-08-2028
    4.9
    z 414 opinii
    COCA-COLA ZERO Napój gazowany 1.5 l

    COCA-COLA ZERO

    Napój gazowany

    1.5 l
    4,33 zł/l
    4,56 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    8,99 zł
    cena za 1 szt.
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 08-03-2027
    4.9
    z 990 opinii

    18% taniej

    FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

    FRISCO FRESH

    Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

    ~1 kg
    9,49 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna9,49 zł
    11,59 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 2013 opinii

    39% taniej

    INDYKPOL Mięso mielone na kotlety z indyka 500 g

    INDYKPOL

    Mięso mielone na kotlety z indyka

    500 g
    16,98 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna8,49 zł
    13,99 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 08-10-2026
    4.9
    z 2051 opinii

    17% taniej

    FRISCO FRESH Por 250 g

    FRISCO FRESH

    Por

    250 g
    11,56 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna2,89 zł
    3,49 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 1784 opinii
    DOLINA DOBRA Mięso mielone z łopatki wieprzowej 400 g

    DOLINA DOBRA

    Mięso mielone z łopatki wieprzowej

    400 g
    32,48 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna12,99 zł
    14,99 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 09-10-2026
    5.0
    z 235 opinii
    ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 1,5 % 1 l

    ŁACIATE

    Mleko UHT bez laktozy 1,5 %

    1 l
    4,39 zł/l
    3,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    4,89 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 15-03-2027
    4.7
    z 1988 opinii

    16% taniej

    FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

    FRISCO FRESH

    Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

    ~500 g
    11,98 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna5,99 zł
    7,09 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    5.0
    z 374 opinii
    MUTTI Passata (przecier pomidorowy) 700 g

    MUTTI

    Passata (przecier pomidorowy)

    700 g
    11,41 zł/kg
    9,59 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    9,79 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 31-01-2029
    5.0
    z 428 opinii
    COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l

    COCA-COLA

    Napój gazowany

    1.5 l
    4,79 zł/l
    6,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    8,99 zł
    cena za 1 szt.
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 11-02-2027
    4.9
    z 613 opinii
    SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

    SOKOŁÓW SOKOLIKI

    Szynka drobiowa - plastry

    100 g
    57,90 zł/kg
    Cena5,79 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 11-10-2026
    5.0
    z 452 opinii
    ŁACIATA Śmietanka UHT 30% 250 ml

    ŁACIATA

    Śmietanka UHT 30%

    250 ml
    18,76 zł/l
    Cena promocyjna4,69 zł
    5,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 11-02-2027
    4.9
    z 722 opinii
    TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

    TYMBARK

    Sok 100% Pomarańcza

    1 l
    6,99 zł/l
    6,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    8,99 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 30-07-2027
    4.8
    z 1402 opinii
    FRISCO FRESH Cebula dymka krajowa 100 g

    FRISCO FRESH

    Cebula dymka krajowa

    100 g
    19,90 zł/kg
    friscontowa cena
    Cena promocyjna1,99 zł
    2,79 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 1961 opinii

    43% taniej

    KRAKUS. Szynka eksportowa 120 g

    KRAKUS.

    Szynka eksportowa

    120 g
    29,08 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna3,49 zł
    6,09 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 04-11-2026
    4.9
    z 569 opinii
    TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

    TARCZYŃSKI Exclusive

    Kabanosy drobiowe bezglutenowe

    105 g
    57,05 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna5,99 zł
    6,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 21-01-2027
    5.0
    z 317 opinii
    WEDEL Czekolada klasyczna gorzka 64% 90 g

    WEDEL

    Czekolada klasyczna gorzka 64%

    90 g
    77,67 zł/kg
    Cena6,99 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 02-12-2027
    5.0
    z 319 opinii
    ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

    ŻYWIEC ZDRÓJ

    Niegazowany Woda źródlana

    5 l
    1,32 zł/l
    6,59 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    9,99 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 27-07-2027
    5.0
    z 350 opinii
    ALMETTE Serek twarogowy śmietankowy 150 g

    ALMETTE

    Serek twarogowy śmietankowy

    150 g
    39,93 zł/kg
    Frisco poleca
    Cena5,99 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 13-11-2026
    4.6
    z 363 opinii
    FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

    FRISCO ORGANIC

    Banany BIO kiść (800g-1200g)

    ~1 kg
    8,39 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna8,39 zł
    9,35 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    5.0
    z 270 opinii

    16% taniej

    BONDUELLE Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca) 340 g

    BONDUELLE

    Kukurydza złocista (słodka i chrupiąca)

    340 g
    14,97 zł/kg
    Cena promocyjna5,09 zł
    6,09 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 31-08-2028
    4.9
    z 578 opinii
    INDYKPOL Samo dobro Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka 400 g

    INDYKPOL Samo dobro

    Mięso mielone na kotlety z fileta z piersi indyka

    400 g
    33,73 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna13,49 zł
    14,79 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
    4.9
    z 177 opinii

    16% taniej

    CIOFFI Ser Burrata 100 g

    CIOFFI

    Ser Burrata

    100 g
    69,90 zł/kg
    Cena promocyjna6,99 zł
    8,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 12-10-2026
    5.0
    z 309 opinii
    MELISSA Primo Gusto Pomidory krojone bez skórki 400 g

    MELISSA Primo Gusto

    Pomidory krojone bez skórki

    400 g
    11,22 zł/kg
    5,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    5,49 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 31-12-2028
    4.9
    z 262 opinii
    OSM ŁOWICZ Ser Mascarpone 250 g

    OSM ŁOWICZ

    Ser Mascarpone

    250 g
    25,96 zł/kg
    Cena promocyjna6,49 zł
    7,39 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 02-11-2026
    4.9
    z 672 opinii
    DOLINA DOBRA Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów 160 g

    DOLINA DOBRA

    Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów

    160 g
    37,44 zł/kg
    Frisco poleca
    Cena5,99 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 19-10-2026
    5.0
    z 122 opinii
    APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

    APETINA

    Ser Mozzarella tarty

    200 g
    34,95 zł/kg
    Cena promocyjna6,99 zł
    7,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 25-01-2027
    4.9
    z 231 opinii
    JAN NIEZBĘDNY Magnum Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt. 1 szt

    JAN NIEZBĘDNY Magnum

    Worki na śmieci z taśmą 35l 15 szt.

    1 szt
    Cena promocyjna6,99 zł
    7,79 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 19-07-2031
    5.0
    z 199 opinii
    ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

    ALPRO Barista

    Napój owsiany

    750 ml
    9,32 zł/l
    6,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    9,99 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 17-05-2027
    4.9
    z 151 opinii
    PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

    PIK-NIK Kids

    Paluszki serowe

    80 g
    61,12 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna4,89 zł
    5,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 14-12-2026
    4.7
    z 358 opinii
    FRISCO FRESH Kiwi sztuka 80 g

    FRISCO FRESH

    Kiwi sztuka

    80 g
    23,63 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna1,89 zł
    2,19 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    5.0
    z 244 opinii
    LUBELLA Makaron spaghetti 400 g

    LUBELLA

    Makaron spaghetti

    400 g
    9,72 zł/kg
    4,39 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    4,69 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 30-12-2029
    4.8
    z 945 opinii

    17% taniej

    FRISCO FRESH Seler naciowy 300 g

    FRISCO FRESH

    Seler naciowy

    300 g
    15,97 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna4,79 zł
    5,79 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    4.9
    z 212 opinii

    28% taniej

    PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

    PROSTE HISTORIE

    Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

    750 g
    9,32 zł/kg
    Promocja
    Cena promocyjna6,99 zł
    9,69 zł
    cena przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 30-06-2028
    4.9
    z 171 opinii
    PEPSI-COLA ZERO CUKRU Napój gazowany bez cukru 1.5 l

    PEPSI-COLA ZERO CUKRU

    Napój gazowany bez cukru

    1.5 l
    4,19 zł/l
    6,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    7,99 zł
    cena za 1 szt.
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 30-03-2027
    5.0
    z 567 opinii
    KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

    KERRYGOLD

    Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

    200 g
    41,45 zł/kg
    8,59 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    11,09 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 22-12-2026
    4.9
    z 139 opinii
    CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

    CASTELLI

    Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

    40 g
    187,25 zł/kg
    Cena promocyjna7,49 zł
    8,39 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 22-11-2026
    4.9
    z 681 opinii
    ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

    ŁACIATE

    Mleko UHT 2%

    500 ml
    4,58 zł/l
    2,29 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    2,79 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 10-03-2027
    5.0
    z 442 opinii
    ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 9 l

    ŻYWIEC ZDRÓJ

    Mocny Gaz Woda źródlana

    9 l
    1,93 zł/l
    Cena17,34 zł
    Kaucja: + 3,00 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 06-07-2027
    4.9
    z 289 opinii
    ŁACIATY Serek śmietankowy Łaciaty naturalny 135 g

    ŁACIATY

    Serek śmietankowy Łaciaty naturalny

    135 g
    27,33 zł/kg
    3,79 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    3,99 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 09-12-2026
    5.0
    z 237 opinii
    WEDEL Wafle torcikowe mini orzechowe 160 g

    WEDEL

    Wafle torcikowe mini orzechowe

    160 g
    37,44 zł/kg
    Cena5,99 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 11-03-2027
    4.9
    z 295 opinii

    17% taniej

    FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

    FOXY Mega

    Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

    1 szt
    Promocja
    Cena promocyjna8,99 zł
    10,89 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 23-08-2031
    4.9
    z 239 opinii
    ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

    ROLNIK

    Koncentrat pomidorowy 30%

    190 ml
    10,47 zł/l
    1,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    3,89 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 09-05-2028
    4.9
    z 414 opinii
    TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

    TYMBARK

    Sok 100% Jabłko

    1 l
    4,99 zł/l
    4,99 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    5,69 zł
    cena za 1 szt.
    Do koszyka
    Przydatny do 30-07-2027
    5.0
    z 233 opinii

    41% taniej

    NUSSBEISSER Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi 100 g

    NUSSBEISSER

    Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi

    100 g
    49,90 zł/kg
    Cena promocyjna4,99 zł
    8,49 zł
    najniższa cena z 30 dni przed obniżką
    Do koszyka
    Przydatny do 17-06-2027

    Produkty marki KRYNICZANKA

    5.0
    z 6 opinii
    KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2 1.5 l

    KRYNICZANKA

    Naturalna woda mineralna częściowo odgazowana - niskonasycona CO2

    1.5 l
    2,53 zł/l
    Cena3,79 zł
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 21-07-2027
    5.0
    z 3 opinii
    KRYNICZANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

    KRYNICZANKA

    Naturalna woda mineralna niegazowana

    500 ml
    4,98 zł/l
    Cena2,49 zł
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 28-07-2027
    5.0
    z 13 opinii
    KRYNICZANKA Mineralna woda lecznicza Jan 1.5 l

    KRYNICZANKA

    Mineralna woda lecznicza Jan

    1.5 l
    6,53 zł/l
    Cena9,79 zł
    Kaucja: + 0,50 zł
    Do koszyka
    Przydatny do 02-07-2027

    Dostawa

    • Koszt i obszar dostawy
    • Metody Płatności
    • Terminy dostawy
    • Reklamacje i zwroty

    Oferta

    • Gazetka Frisco
    • Nowości
    • Promocje
    • Bestsellery
    • Nasze marki
    • Rabat na pierwsze zakupy

    O Frisco

    • Poznaj nas
    • KDR
    • Frisco Friends
    • Aktualności
    • Kontakt dla mediów
    • Opinie

    Informacje

    • Pomoc
    • Dane firmy
    • Regulaminy
    • Polityka prywatności i cookies

    Gdzie jesteśmy

    • Warszawa
    • Kraków
    • Poznań
    • Katowice
    • Wrocław
    • Gdańsk
    • Gdynia
    • Sopot
    • Łódź

    Kontakt

    bok@frisco.pl

    (+ 48) 22 331 50 00

    pon. - pt. 7.00 - 22.00

    sob. - niedz. 8.00 - 21.00

    Obserwuj nas

    Zmień język

    Polski - PL
    English - EN
    Pobierz z Google PlayPobierz w App Store