Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
LISNER Grubo Krojone Filety śledziowe z imbirem marynowanym
Filety śledziowe z imbirem marynowanym Grubo Krojone LISNER 200g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

LISNER Grubo Krojone Filety śledziowe z imbirem marynowanym

200 g
LISNER

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Marynowane, krojone filety śledziowe bez skóry z cebulą , imbirem marynowanym i papryką suszoną, z niewielkim dodatkiem oleju rzepakowego - wyrób gotowy przeznaczony do bezpośredniego spożycia.

          


Cechy

grubo krojone

100% dziko żyjąca ryba

bez glutenu


LISNER Grubo Krojone Filety śledziowe z imbirem marynowanym


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
761.00 kJ
9.1%
Wartość energetyczna (kcal)
183.00 kcal
9.2%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.70 g
8.5%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
8.60 g
17.2%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam, bardzo smaczne
27.09.2022
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
14.09.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre i smaczne
11.07.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre i smaczne !
06.06.2022
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Imbir pasuje doskonale, genialne połączenie smakowe
22.05.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
01.05.2022
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
17.04.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
swietne
17.03.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
mniam mniam
03.02.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
24.01.2022
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, świetne połączenie smakowe z imbirem.
24.12.2021
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
dopiero do degustacji
13.12.2021
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne !
12.12.2021
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, dobrze zapakowane.
09.12.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
09.10.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne.
09.08.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomite, pięknie pachną, moje ulubione.
12.01.2021
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
SUPER.
09.01.2021
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, wyglądają smakowicie, dobra jakość, dobrze zapakowane.
09.12.2020
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre śledzie, ciekawa zaprawa, imbir świwtnie się wkomponowuje w smak ryby i cebuli.
24.11.2020
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
Meduza
Marka:
LISNER
EAN:
5900344010213
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
200 g
Marka:
LISNER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
5900344010213

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

ul. Strzeszyńska 38/42 60-479 Poznań


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Lisner Sp. z o.o. ul. Strzeszyńska 38/42 60-479 Poznań


Informacje producenta

Marka

Lisner


Marka standaryzowana

MarkaLisner

Logotypy stron trzecich

Bezglutenowy


Pochodzenie

Obszar połowu ryb Złowione w Pólnocno-Wschodnim Atlantyku (FAO 27) w Morzu Północnym (1), Morzu Norweskim (2), Skagerrak i Kattegat (8), wodach Islandii (19) za pomocą włoków pelagicznych (A), okrężnic (B). Właściwe oznakowanie podobszaru połowu i narzędzia połowowego - patrz nadruk za datą terminu przydatności do spożycia.

Wyprodukowane w Polsce.

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 208 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 154 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 3 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 293 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 227 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 178 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 177 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 123 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 176 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 465 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 56 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 88 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Produkty marki LISNER

4.9
z 398 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w sosie własnym

170 g
48,18 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.9
z 162 opinii
LISNER Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym 170 g

LISNER

Tuńczyk w kawałkach w oleju roślinnym

170 g
50,53 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029
4.9
z 137 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
39,88 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.9
z 116 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z tuńczyka 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z tuńczyka

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 77 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z suszonymi pomidorami

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 89 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z łososia ze szczypiorkiem

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 54 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa z awokado i limonką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa z awokado i limonką

80 g
48,63 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
49,88 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 46 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa rybna z krewetką 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa rybna z krewetką

80 g
53,63 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
40,90 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.9
z 593 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
52,23 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 211 opinii
LISNER Salateria Sałatka polska - tradycyjna warzywna 140 g

LISNER Salateria

Sałatka polska - tradycyjna warzywna

140 g
24,21 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 289 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie śmietanowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie śmietanowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 58 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie grzybowym z kurkami

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
5.0
z 170 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie musztardowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie musztardowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 203 opinii
LISNER Śledzik na raz w sosie koperkowym 100 g

LISNER

Śledzik na raz w sosie koperkowym

100 g
44,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store