Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
PURINA ONE Sterilcat Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pszenicę
Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pszenicę Sterilcat PURINA ONE 1.50kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PURINA ONE Sterilcat Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pszenicę

1.5 kg
PURINA ONE

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

PURINA ONE Sterilcat została opracowana z dostosowanym profilem składników odżywczych dla kotów po zabiegu sterylizacji lub kastracji.

PURINA ONE Bifensis to unikalna formuła żywieniowa zawierająca korzystne bakterie funkcjonalne, które jak udowodniono naukowo, wzmacniają od wewnątrz naturalną ochronę organizmu Twojego kota.

Opracowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków Purina, PURINA ONE Bifensis zawiera, poza korzystnymi bakteriami funkcjonalnymi, wszystkie najważniejsze składniki odżywcze, których potrzebuje Twój kot, w tym kwasy tłuszczowe Omega 6. Jej podwójna formuła ochronna działa od wewnątrz, pomagając wspierać naturalną produkcję przeciwciał u Twojego kota, a także na zewnątrz, utrzymując zdrową skórę i sierść.

Dostępna w szerokiej gamie smaków z wysokiej jakości składnikami, takimi jak łosoś jako główny składnik, PURINA ONE Bifensis wspiera naturalną ochronę Twojego kota dziś i jutro.


Bez dodatku barwników, bez dodatku sztucznych aromatów, bez dodatku sztucznych konserwantów.

PURINA ONE Sterilcat Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pszenicę:

  • opracowana, aby pomóc utrzymać zdrowy metabolizm po zabiegu sterylizacji/kastracji;
  • kontrola masy ciała wspierana przez wyższy* stosunek zawartości białka do tłuszczu (*+15% w porównaniu z formułą Adult) przy podawaniu zgodnie z tabelą karmienia;
  • zdrowy układ moczowy wspierany przez zbilansowaną zawartość składników mineralnych;
  • udowodnione działanie ograniczające odkładanie się kamienia nazębnego aż do 40%*;
  • wysoka przyswajalność składników odżywczych dzięki wysokiej jakości składnikom.

*Badania Purina


Cechy

łatwe otwieranie - wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu**

pomaga chronić mikrobiom jelit

silny układ odpornościowy

dla kotów po zabiegu sterylizacji lub kastracji

zdrowy metabolizm

kontrola wagi

zdrowe drogi moczowe

bogata w łososia - składnik nr 1

**Opakowanie zawiera tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu uzyskane metodą bilansu masy. Metoda ta umożliwia uzyskanie pierwotnego plastiku z materiałów pochodzących z recyklingu, co zmniejsza zapotrzebowanie na nowe tworzywa sztuczne. Wspieramy gospodarkę w obiegu zamkniętym. Dostępność infrastruktury recyklingu tego opakowania może się różnić w zależności od kraju. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej (https://www.purina.eu/packaging) lub pod kodem QR.


PURINA ONE Sterilcat Karma dla dorosłych kotów bogata w łososia i pszenicę


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Witamina A (µg)
36960.00 g
4620.0%
Wit. D3:
1200.00 g
Wit. E:
460.00 g
Wit. C:
140.00 g
Tauryna (mg)
780.00 mg
Jednowodny siarczan żelazawy:
230.00 g
Bezwodny jodan wapnia:
2.90 g
Pięciowodny siarczan miedzi:
46.00 g
Jednowodny siarczan manganu:
110.00 g
Jednowodny siarczan cynku:
390.00 g
Selenin sodu:
0.27 g
Białko (g)
37.00 g
74.0%
Oleje i tłuszcze surowe:
13.00 g
Popiół surowy:
7.50 g
Włókno surowe:
4.00 g
Kwasy tłuszczowe omega 6:
2.00 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.5 kg
Dostawca:
NESTLE
Marka:
PURINA ONE
EAN:
7613035115439
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1.5 kg
Marka:
PURINA ONE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613035115439

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecenia żywieniowe: Odkryj również wysokiej jakości karmę PURINA ONE w postaci produktów mokrych z szeroką gamą pysznych receptur, specjalnie dostosowanych do potrzeb Twojego kota. Zalecane dzienne ilości karmy powinny zostać dostosowane do warunków pogodowych, poziomu aktywności kota i jego kondycji fizycznej. Zapewnij kotu stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia. Zalecana dzienna ilość (g/dzień) Masa ciała kota 4-6 kg / Ilość 55-80 g Masa ciała kota 6-8 kg / Ilość 80-105 g Masa ciała kota 8-10 kg / Ilość 105-130 g


Przechowywanie

Produkt powinien być przechowywany w chłodnym i suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

TypPrzechowywać w temperaturze otoczenia

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa


Adres producenta

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Infolinia: 801 315 005 cs@pl.nestle.com www.purina.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ta torba nie jest zabawką. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, przechowuj torbę z dala od dzieci i zwierząt.


Informacje producenta

Marka

PURINA ONE


Marka standaryzowana

MarkaPurina ONE

Podmarka

Podmarka Bifensis


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Widoczne zdrowie dziś i jutro PURINA ONE Sterilcat ma dopasowany profil wartości odżywczych do kotów po zabiegu sterylizacji/kastracji. Zbilansowany mikrobiom jelit jest niezbędny dla zdrowia Twojego kota. Ma bezpośredni wpływ na jego układ odpornościowy. Mikrobiom to ekosystem zawierający tryliony mikroorganizmów, które żyją w jelitach i są unikalne dla każdego kota. Równowaga mikroorganizmów jest ważna aby wywierać pozytywny wpływ na zdrowie układu trawiennego, układ odpornościowy i ogólny dobrostan Twojego kota. PURINA ONE Bifensis to formuła żywieniowa zawierająca korzystne bakterie funkcjonalne: Lactobacillus, które, jak udowodniono naukowo, wzmacniają od wewnątrz układ odpornościowy Twojego kota i pomagają chronić zdrowy mikrobiom jelit. Pomaga chronić mikrobiom jelit Opracowana, aby pomóc utrzymać zdrowy metabolizm po zabiegu sterylizacji/kastracji Kontrola masy ciała wspierana przez wyższy*** stosunek zawartości białka do tłuszczu (***+15 % w porównaniu do receptury Adult) Pomaga utrzymać zdrowe drogi moczowe dzięki zbilansowanym minerałom Udowodnione naukowo działanie wzmacniające układ odpornościowy dzięki lactobacillus - specjalnym bakteriom funkcjonalnym Poprawia równowagę mikrobiomu jelit dzięki cykorii - prebiotykowi Łosoś jako składnik nr 1 - dobre źródło białka i aminokwasów aby pomóc w budowie i utrzymaniu silnych mięśni Pomaga utrzymać zdrową skórę i sierść dzięki kwasom tłuszczowym omega 3 i 6 oraz niezbędnym witaminom i minerałom Pomaga utrzymać mocne i zdrowe kości dzięki minerałom i witaminie D Bez dodatku barwników Zaprojektowane przez lekarzy weterynarii i dietetyków Purina


Marka producenta

MarkaPurina

Produkt

Nazwa funkcjonalna Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów

Wariant bogata w łososia i pszenicę

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 573 opinii

43% taniej

FOXY Mega Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt. 1 szt

FOXY Mega

Chusteczki higieniczne w kartoniku 200 szt.

1 szt
Cena promocyjna3,99 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 154 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 208 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
5.0
z 3 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 293 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 227 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
5.0
z 178 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
5.0
z 177 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.9
z 60 opinii
CASA DEL SUR Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.) 240 g

CASA DEL SUR

Tortilla pszenno-kukurydziana - 25 cm (4 szt.)

240 g
24,96 zł/kg
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 176 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.9
z 123 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.8
z 1731 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 464 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 421 opinii
DOLINA DOBRA Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
42,45 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki PURINA ONE

4.9
z 8 opinii
PURINA ONE Sterilcat Pokarm dla kota Indyk i Zielony Groszek 85 g

PURINA ONE Sterilcat

Pokarm dla kota Indyk i Zielony Groszek

85 g
65,76 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 9 opinii
PURINA ONE Indoor Formuła Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka 85 g

PURINA ONE Indoor Formuła

Pokarm dla kota Tuńczyk i Zielona Fasolka

85 g
65,76 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
PURINA ONE Junior Pokarm dla kota o sm. łososia 85 g

PURINA ONE Junior

Pokarm dla kota o sm. łososia

85 g
65,76 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 5 opinii
PURINA ONE Junior Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g) 340 g

PURINA ONE Junior

Karma dla kotów z kurczakiem (4x85g)

340 g
54,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store