BEN&JERRY'S Lody z kremem maślanym w różowej polewie czekoladowej 470 ml
Dodaj do ulubionych

BEN&JERRY'S Lody z kremem maślanym w różowej polewie czekoladowej

Lody z kremem maślanym i kawałkami słonego karmelu w różowej polewie o smaku czekoladowym (5,5%) oraz masą ciasteczkową (6%), przykryte różową polewą (9%) z kawałkami różowej polewy (2%)

470 ml
FriscoNowy, zapakowany
Produkt wycofany
0 gr
za 1 szt. / 470 ml
0,00 / l
EAN: 8711200423446
Zamienniki
Sprzedawca:Frisco S.A.
Cena za l:0,00
Pojemność:470 ml
EAN:8711200423446

BEN&JERRY'S Love Is..! To smak stworzony prosto z serca, którym możesz cieszyć się samodzielnie lub podzielić z kimkolwiek zechcesz. Zupełnie nowe lody z kremem maślanym kryją kawałki słonego karmelu w różowej polewie o czekoladowym smaku. Różowe, pełne miłości serca sprawiają, że Ben&Jerry’s Love Is… mają smak pierwszej randki, a wszystko wieńczy różowa polewa. Gdy dotrzesz łyżeczką do samego dna, pamiętaj, że miłość najlepiej smakuje razem! Spróbuj i przekonaj się, że warto się dzielić uczuciem. Do produkcji lodów Ben&Jerry’s Love Is... zostały użyte jaja od kur z chowu z wolnego wybiegu oraz mleko pochodzące z mleczarni należących do programu Caring Dairy. Posiadają również składniki zgodne ze Standardami Fairtrade. Opakowania pozyskiwane są w proekologiczny sposób.

Ben&Jerry’s Love Is..! to lody z kremem maślanym, kawałkami słonego karmelu i masą ciasteczkową przykryte różową polewą.

  •  Kryją czekoladowe serduszka.
  •  Smak pełen miłości, który powstał, by cieszyć się tym uczuciem.
  •  Stworzone prosto z serca, aby dzielić się nimi z kimkolwiek zechcesz.