ARIEL Color Reveal Płyn do prania tkanin kolorowych, 48 prań

2.64 l
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / l
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

ARIEL Color Reveal Płyn do prania tkanin kolorowych, (2,64 l) 48 prań

Płyn do prania Ariel Color Reveal jest bezwzględny dla plam, ale łagodny dla tkanin. Skutecznie usuwa zabrudzenia już za 1. razem, a jego działanie jest równie niezawodne w niższych temperaturach. Ariel Color chroni kolor i zapobiega jego blaknięciu. To sprawia, że kolorowe ubrania zachowują żywe barwy na dużej.

Dlaczego warto kupić? Cechy i zalety

Płyn do prania Ariel Color Reveal to:

       Wysoka skuteczność prania już za 1. razem – Ariel w płynie wyróżnia się unikalną formułą, która zapewnia doskonałe efekty prania, bez konieczności sięgania po odplamiacze.

       Skuteczne pranie w niskich temperaturach – płyn do prania Ariel z technologią COOL CLEAN został opracowany specjalnie z myślą o praniu w niższych temperaturach. Piorąc w chłodniejszej wodzie, chronisz ubrania przed zniszczeniem i ograniczasz zużycie energii.

       Ochrona koloru – Ariel Color Reveal pielęgnuje włókna, odświeża tkaniny i nadaje im blasku. Sprawia, że ubrania dłużej zachowują intensywne kolory i nie blakną. Dzięki temu pozostają jak nowe, nawet po wielokrotnym praniu.

       Pranie pachnące świeżością – płyn do prania Ariel Color dogłębnie odświeża włókna, likwiduje nieprzyjemne zapachy i nadaje tkaninom świeży zapach.

       Skuteczne działanie od samego początku – płyn do prania Ariel umieszczamy w bębnie pralki, co przekłada się na lepsze rezultaty usuwania trudnych zabrudzeń.

       Opakowanie nadające się do recyklingu – pomaga chronić środowisko.

Płyn do prania Ariel Color Reveal skutecznie radzi sobie z trudnymi plamami już w pierwszym praniu. Jego wyjątkowa moc piorąca jest niezawodna nawet w zimnej wodzie. Ariel Color Reveal wyróżnia się także formułą, która w pełni chroni włókna tkanin, zachowując ich kolory. Dzięki temu ubrania kolorowe wyglądają jak nowe, nawet po wielokrotnym praniu. Płyn Ariel gwarantuje olśniewająco czyste i pachnące świeżością pranie.

Jak stosować płyn do prania Ariel Color Reveal?

Płyn Ariel Color Reveal przeznaczony jest do prania tkanin kolorowych w zakresie temperatur 20–95°C. Może być stosowany do prania ręcznego lub użyty do wstępnego wywabiania plam. W tym celu należy nałożyć na zabrudzenie trochę płynu Ariel, a następnie delikatnie potrzeć i rozpocząć pranie.

Aby skutecznie wyprać wsad 4–5 kg, należy użyć 55 ml płynu Ariel. Dokładną instrukcję dozowania znajdziesz na opakowaniu. Co ważne, płyn do prania w przeciwieństwie do proszku wlać do nakrętki dozującej i włożyć do bębna. Zielona nakrętka służy również do wstępnego usuwania plam.

Ze względu na ochronę środowiska zakrętki z miarką nie są dołączane do każdej butelki. Nakrętka jest dostępna bezpłatnie na stronie ariel-info.com.

Specyfikacja: pojemność, na ile prań wystarczy?

Opakowanie Ariel Color Reveal zawiera 2,64 l płynu, co wystarcza na 48 cykli prania.

Ariel Color jest dostępny również w formie proszku do prania i kapsułek, w opakowaniach podlegających recyklingowi.


Cechy

DOGŁĘBNE CZYSZCZENIE: Doskonałe rezultaty już po 1. praniu, nawet w niższej temperaturze

STWORZONY DO PRANIA W NIŻSZYCH TEMPERATURACH: Płyn do prania Ariel zawiera technologię COOL CLEAN

OCHRONA KOLORU: Zachowuje żywe kolory ubrań na dłużej i pomaga zapobiegać blaknięciu barw

OPAKOWANIE NADAJĄCE SIĘ DO RECYKLINGU: Płyn do prania Ariel jest dostępny w opakowaniu nadającym się do recyklingu

WSTĘPNE WYWABIANIE PLAM: 1. Nałóż na plamy odrobinę płynu do prania Ariel 2. Delikatnie potrzyj 3. Rozpocznij pranie

ABY UZYSKAĆ NAJLEPSZE REZULTATY: Napełnij zieloną nakrętkę płynem do prania Ariel i umieść ją w bębnie, na ubraniach

ZAMÓW BEZPŁATNIE NAKRĘTKĘ DOZUJĄCĄ: Ze względu na ochronę środowiska nie dołączamy zakrętki z miarką do każdej butelki. Zakrętka z miarką jest dostępna bezpłatnie na stronie ariel.info


ARIEL Color Reveal Płyn do prania tkanin kolorowych, 48 prań

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0,00 / l
Producent:
PROCTER&GAMBLE
Pojemność:
2.64 l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
ARIEL
EAN:
8001841117416
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe