Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Szynki
Wędzone
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g)
Szynka z beczki plastry (136g 204g) GROT 170g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 69 opinii

GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
GROT

Cena12,79 zł
75,24 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkt otrzymany z mięśnia szynki z okrywą tłuszczu z jednej strony; sznurowany; peklowany, wędzony, parzony. Smak i zapach - charakterystyczny, wyrazisty, wyczuwalny posmak i zapach wędzenia. Cecha charakterystyczna - na powierzchni, pod sznurowaniem widoczne liście laurowe.Wyprodukowany na zgodność z wymaganiami standardu QAFP.

Produkty są krojone i zapakowane w pergamin przez przez naszych dostawców tuż przed odbiorem zamówienia. Każde opakowanie posiada etykietę Frisco.

Produkt świeży. Zalecamy spożyć w ciągu dwóch dni od momentu dostawy.

Produkt krojony,


GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g)


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
876.00 kJ
10.4%
Wartość energetyczna (kcal)
216.00 kcal
10.8%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.30 g
26.5%
Węglowodany (g)
0.80 g
0.3%
w tym cukry (g)
0.40 g
0.4%
Białko (g)
22.00 g
44.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
69 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
10%
3
1%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
trzeba było zjeść od razu,do następnego dnia by nie wytrzymała
04.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygląda średnio ale w smaku bardzo dobra
12.03.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, świeża.
09.10.2024
0
0
Bohdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość
22.02.2024
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość z reguły bardzo dobra, smak naturalny dawnej szynki. Czasem trochę zbyt tłusta, ale w też w naturalnych ramach.
10.10.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Całość doskonałą i naturalna, choć co jakiś czas zdarzają się także gorsze, np. Bardziej tłuste kawalki. Smak zbliżony do tego, co pamiętam z dzieciństwa.
01.08.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Grot jest świetny.
29.07.2023
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezbyt mi podeszła, ale zjadliwa
03.11.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Czasem szynka jest pyszna a czasem nie jest świeża.
28.06.2022
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam do kanapki z dodatkiem sałaty. Wędlina jest zapakowana prawidłowo. Te wędliny są warte zakupu, świetne.
23.05.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Namawiam do spróbowania, warto bo są dobre.
23.05.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę twarda
21.05.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania. Uwielbiam wędliny dobrej jakości. Krótki skład, żadnych chemicznych dodatków.
15.04.2022
0
1
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnie pięknie, naturalny skład, super.
14.04.2022
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
***** *** i Kukiza
23.03.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Absolutnie fantastyczny smak i dobra jakość.
01.03.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smakuje prawie jak upieczone mięso, bardzo dobra wędlina, ma trochę tłuszczu, ale dzięki temu jest bardziej naturalna
09.02.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, pachnąca i absolutnie smaczna. Trwałe i estetyczne, przeznaczone do wędliny. Namawiam do spróbowania, warto bo są dobre.
27.01.2022
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromatyczna, smaczna i doskonałej jakości. Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania. Do bułeczki do chleba z serem i warzywami.
13.01.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina z Frisco jest wyjątkowa.
13.01.2022
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,24 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
CM
Marka:
GROT
EAN:
290586
Cena za kg:
75,24 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
GROT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CM
EAN:
290586

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze od +2 do +8°C


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze od +2 do +8°C

Produkty z kategorii Wędzone

4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 149 opinii
DOLINA DOBRA Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa 90 g

DOLINA DOBRA

Wędzona Szynka 100% polskiego mięsa

90 g
72,11 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 142 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Szynka ze starej wędzarni w siatce - plastry

150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 255 opinii
OLEWNIK Szynka wędzarza - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka wędzarza - plastry

~150 g
46,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 856 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni- plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni- plastry

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 104 opinii
OLEWNIK Szynka z jakubowej spiżarni - plastry 150 g

OLEWNIK

Szynka z jakubowej spiżarni - plastry

~150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 1053 opinii
KRAKUS. Szynka od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka od szwagra

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 311 opinii
KRAKUS. Szynka krucha od szwagra 90 g

KRAKUS.

Szynka krucha od szwagra

90 g
76,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 113 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka ze wsi w plastrach BIO 100 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka ze wsi w plastrach BIO

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 184 opinii
SOKOŁÓW Polędwica sopocka 100 g

SOKOŁÓW

Polędwica sopocka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.8
z 60 opinii
TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła Szynka wieprzowa wędzona - plastry 150 g

TARCZYŃSKI Wędliny z Kotła

Szynka wieprzowa wędzona - plastry

~150 g
98,60 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.8
z 284 opinii
WIERZEJKI Szynka dziadka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka dziadka - plastry

~170 g
67,59 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
4.8
z 334 opinii
WIERZEJKI Szynka w siatce - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka w siatce - plastry

~170 g
58,76 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 112 opinii
WIERZEJKI Szynka zbójnicka - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka zbójnicka - plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
WIERZEJKI Szynka z komina - plastry 170 g

WIERZEJKI

Szynka z komina - plastry

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.8
z 169 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA szynka 250 g

OLEWNIK

STARA WĘDZARNIA szynka

~250 g
57,56 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
4.8
z 106 opinii
PROSIACZEK Dziadkowa szynka - plastry 150 g

PROSIACZEK

Dziadkowa szynka - plastry

~150 g
92,60 zł/kg
Cena13,89 zł
Do koszyka
4.9
z 44 opinii
LUKULLUS Szynka jasna z komina - plastry 150 g

LUKULLUS

Szynka jasna z komina - plastry

~150 g
62,60 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
4.9
z 141 opinii
STARA WĘDZARNIA Szynka krucha 100 g

STARA WĘDZARNIA

Szynka krucha

100 g
82,90 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.6
z 43 opinii
WIERZEJKI Szynka Wierzejska tradycyjna 170 g

WIERZEJKI

Szynka Wierzejska tradycyjna

~170 g
62,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
4.9
z 631 opinii
DOLINA DOBRA Szynka bez konserwantów 350 g

DOLINA DOBRA

Szynka bez konserwantów

350 g
73,11 zł/kg
Cena25,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.8
z 41 opinii
OLEWNIK Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku 90 g

OLEWNIK

Szynka wieprzowa marynowana po staropolsku

90 g
96,56 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 229 opinii
SOKOŁÓW Szynka Złota Klasyczna - plastry 148 g

SOKOŁÓW

Szynka Złota Klasyczna - plastry

148 g
58,04 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 120 opinii
WIERZEJKI Wędzonka firmowa - plastry 170 g

WIERZEJKI

Wędzonka firmowa - plastry

~170 g
49,94 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
GROT Szynka z beczki plastry (136g-204g) 170 g

GROT

Szynka z beczki plastry (136g-204g)

~170 g
75,24 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
4.9
z 75 opinii
FARMY ROZTOCZA Szynka matuli BIO (240g-360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Szynka matuli BIO (240g-360g)

~300 g
87,30 zł/kg
Cena26,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.1
z 15 opinii
OLEWNIK Szynka zrazowa plastry (160g-240g) 200 g

OLEWNIK

Szynka zrazowa plastry (160g-240g)

~200 g
65,45 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka

Produkty marki GROT

4.6
z 44 opinii
GROT Salceson gospodarza (136g-204g) 170 g

GROT

Salceson gospodarza (136g-204g)

~170 g
38,76 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
54,82 zł/kg
Cena32,89 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
GROT Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g) 170 g

GROT

Kiełbasa krakowska sucha (136g-204g)

~170 g
86,41 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store