
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
W COSTA COFFEE znamy się na doskonałej kawie. Właśnie dlatego jej miłośnicy chętnie sięgają po naszą autorską mieszankę od 1971.
Bracia Costa podjęli aż 112 prób, by uzyskać perfekcyjny smak Signature Blend - i uwierzcie nam, było warto. Mieszanka ta jest wolno palona dla uzyskania orzechowego aromatu, bogatego smaku i aksamitnej konsystencji. To sprawia, że jest perfekcyjna na każdą okazję.
Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso*
Skład: Autorska mieszanka arabiki oraz robusty
Profil smakowy: Aksamitna, orzechowa
Moc: 7/12
Opakowanie: 10 x 5.7 g = 57 g
Typ: Kawa w kapsułkach
*Znak towarowy innego podmiotu nie jest własnością Costa Limited ani żadnej innej powiązanej spółki.
Sposób przygotowania 1. Umieść filiżankę pod ekspresem. 2. Włóż kapsułkę do ekspresu i naciśnij przycisk Lungo.
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa
Pakowano w atmosferze ochronnej. 10 x 5.7 g = 57 g e Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso. Nespresso jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Société des Produits Nestlé S.A. Costa Limited nie jest związana z Société des Produits Nestlé S.A. Jednocześnie Société des Produits Nestlé S.A. ani żadna z jej spółek zależnych lub powiązanych nie wyprodukowała ani nie wspiera w żaden sposób tego produktu.
Coca-Cola HBC Polska Sp. z o.o., ul. Żwirki i Wigury 16, 02-092 Warszawa
COSTA COFFEE
| Marka | Costa Coffee |
Wstęga Möbiusa
Sojusz Rainforest Alliance
W COSTA COFFEE znamy się na doskonałej kawie. Właśnie dlatego jej miłośnicy chętnie sięgają po naszą autorską mieszankę od 1971. Bracia Costa podjęli aż 112 prób, by uzyskać perfekcyjny smak Signature Blend - i uwierzcie nam, było warto. Mieszanka ta jest wolno palona dla uzyskania orzechowego aromatu, bogatego smaku i aksamitnej konsystencji. To sprawia, że jest perfekcyjna na każdą okazję. Kapsułki kompatybilne z ekspresami Nespresso* Skład: Autorska mieszanka arabiki oraz robusty Profil smakowy: Aksamitna, orzechowa Moc: 7/12 Opakowanie: 10 x 5.7 g = 57 g Typ: Kawa w kapsułkach *Znak towarowy innego podmiotu nie jest własnością Costa Limited ani żadnej innej powiązanej spółki.
www.costacoffee.com/europe
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Czosnek 1 główka
Pomidory Cherry
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Avocado
Pomidory 3-4 szt. tacka
Borówka amerykańska opakowanie
Limonki 3 - 5 szt.
Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone
Bakłażan 1-2 szt.
Cebula szalotka
Brzoskwinie ciasteczkowe 3-7szt.
Jogurt naturalny typu greckiego 10%
Kukurydza konserwowa (super słodka)
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Napój owsiany bez cukru
Masło extra
Naturalna woda mineralna niegazowana
Czosnek granulowany
Komosa ryżowa (Quinoa biała)
Pulpa z mango alphonso
Kasza kuskus
Sok jabłkowy 100%
Musztarda sarepska (ostra)
Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru
Płatki owsiane górskie
Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)
Makaron Fusilli - świderek
Sok czerwony grejpfrut
Napój gazowany
Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy
Maślanka naturalna
Sok pomidorowy 100%
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Baton daktylowy chrupiący orzech
Napój migdałowy bez cukru (bezglutenowy)
Mango suszone (bez dodatku cukru) BIO
Oryginalne masło irlandzkie z solą morską
Ocet spirytusowy (10%)
Napój gazowany bez cukru
Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt.
Ser Gouda w kawałku
Mięso mielone na kotlety z indyka
Cukinia zielona BIO tacka
Mydło w płynie Jaśmin i Wanilia - zapas
Ser Burrata
Sos pomidorowy do pizzy
Lody mango-marakuja na patyku bez cukru
Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany
Bułka ciabatta