Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Udka
FRISCO FRESH Mięso z udźca kurczaka (440g-660g)
Mięso z udźca kurczaka (440g 660g) FRISCO FRESH 550g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 232 opinii

FRISCO FRESH Mięso z udźca kurczaka (440g-660g)

~550 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena18,49 zł
33,62 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mięso z udka kurczaka od Frisco Fresh to świeży produkt pochodzący ze zrównoważonej hodowli, który spełnia wymogi Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności. Mięso z kurczaka jest źródłem dobrze przyswajalnego białka. Jego łagodny smak po upieczeniu, uduszeniu czy ugotowaniu pasuje najbardziej wybrednym smakoszom.

Mięso z udźca kurczaka Frisco Fresh 440 g – 660 g


FRISCO FRESH Mięso z udźca kurczaka (440g-660g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.10.2026
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Skład i alergeny

Wartości odżywcze

Obliczona wartość odżywcza

Określeniew 100gw jednostce
Wartość energetyczna (kJ)
Wartość energetyczna (kcal)
Tłuszcz (g)
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
Węglowodany (g)
w tym cukry (g)
Białko (g)
Błonnik (g)
Sól (g)
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
232 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Optycznie niezbyt ładna porcja
21.06.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, ładnie porcjowane i dobrze oczyszczone.
08.06.2026
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
07.12.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze na stripsy
05.08.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealne do smażenia
23.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt dostarczony w uszkodzonym opakowaniu
04.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso QAFP jest dużo lepszym niż zwykłe.
28.03.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
świeżość
03.03.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne i jędrne, miękkie
07.10.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
może być inspirację do róznych dań. Ja zrobiłam w sosie koperkowym. Pycha
16.09.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre mięso
09.09.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zostały dwa dni do końca terminu ważności a kurczak już był popsuty! Nie wiem, czy to kwestia partii czy złego przechowywania zanim kurczak dotarł do mnie.
12.02.2022
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Filet pierwsza klasa. Ważne jest dla mnie to, że nie zawiera żadnych konserwantów i dodatków. U nas dzisiaj obiad pełen białka i zdrowia. Obsługa klienta na medal, wzór do naśladowania. Obłędna świeżość i znakomita jakość.
28.12.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso świeże.
12.07.2021
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży i zdrowy filet. Wygląda wyśmienicie, aż ślinka cieknie. A co najważniejsze, nie zawiera żadnych konserwantów.
01.06.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,62 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
550 g
Dostawca:
KPS FOOD DYSTRYBUCJA
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22229983
Cena za kg:
33,62 zł/kg
Waga:
550 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KPS FOOD DYSTRYBUCJA
EAN:
22229983

Produkty z kategorii Udka

4.9
z 671 opinii
KURCZAK SIELSKI Ćwiartka z kurczaka 500-800g 750 g

KURCZAK SIELSKI

Ćwiartka z kurczaka 500-800g

~750 g
20,25 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 678 opinii
KURCZAK SIELSKI Podudzie z kurczaka (500g-700g) 600 g

KURCZAK SIELSKI

Podudzie z kurczaka (500g-700g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 577 opinii
KURCZAK SIELSKI Udo z kurczaka (500g-700g) 600 g

KURCZAK SIELSKI

Udo z kurczaka (500g-700g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 232 opinii
FRISCO FRESH Mięso z udźca kurczaka (440g-660g) 550 g

FRISCO FRESH

Mięso z udźca kurczaka (440g-660g)

~550 g
33,62 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
24,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 250 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
38,32 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 261 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Podudzie klasa A świeże

~550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 267 opinii
FRISCO FRESH Podudzie z kurczaka (440g-660g) 550 g

FRISCO FRESH

Podudzie z kurczaka (440g-660g)

~550 g
21,25 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 296 opinii
FRISCO FRESH Udziec z kurczaka (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Udziec z kurczaka (400g-600g)

~500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
27,09 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.7
z 129 opinii
FRISCO FRESH Noga cała z kurczaka (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Noga cała z kurczaka (560g-840g)

~700 g
22,70 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.5
z 13 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Podudzie z kurczaka bio (450g-550g) 500 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Podudzie z kurczaka bio (450g-550g)

~500 g
67,98 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.6
z 19 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Udo z kurczaka bio (450g-600g) 525 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Udo z kurczaka bio (450g-600g)

~525 g
67,60 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store