Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Udka
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże
Podudzie klasa A świeże KURCZAK ZAGRODOWY 550g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 261 opinii

KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże

~550 g
KURCZAK ZAGRODOWY
Polska

Cena15,99 zł
29,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Podudzia z kurczaka marki Kurczak Zagrodowy sprzedawane są na tacce po kilka sztuk, a hermetyczne opakowanie gwarantuje ich świeżość. Mięso z nóżek kurczaka smakuje wyśmienicie po upieczeniu bądź uduszeniu w sosie. Wielu smakoszy zajada się nim także na zimno z musztardą, chrzanem i świeżym pieczywem.

Podudzia z kurczaka Kurczak Zagrodowy 550 g


KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże


Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
261 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
8%
3
1%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
jeszcze nie próbowalam
01.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Krótki termim ważności do 17.04
19.04.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Data ważności 2 dni od dnia dostarczenia
07.02.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Trudno ocenić przed zrobieniem z nich czegoś do jedzenia. Lubię mieć pod ręką, z dobrej firmy, choć dla mnie za małe. Użyłam do pomidorowej.
19.01.2026
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Może kurczak zagrodowy, ale na sterydach bo mięso kiepskiej jakości
09.01.2026
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne , ale zbyt male.
19.07.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Udka mają połamane kości. Widać to dopiero po upieczeniu.
02.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
krótki termin ważności
27.05.2025
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Drób zagrodowy najwyższej jakości 💯
07.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Również smaczne jak udka, w piekarniku czy na patelni.
02.04.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny.
19.03.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedno mięso przyszło nieświeże, trafiło do kosza
13.03.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Duże długie udka. 👍️
27.01.2025
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże, smaczne
11.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny drob
06.05.2024
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne, czyste, polecam
05.03.2024
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezłe.
04.03.2024
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Podudzie zawsze świeże
28.02.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię ten produkt
27.02.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam
26.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
550 g
Dostawca:
SEDAR
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
EAN:
22240002
Cena za kg:
29,07 zł/kg
Waga:
550 g
Marka:
KURCZAK ZAGRODOWY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEDAR
EAN:
22240002

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

rzechowywać w temperaturze od -2 do +4 oC. 


Przygotowanie i stosowanie

Zużyć bezpośrednio po otwarciu opakownia. Do spożycia po obróbce cieplne


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Sedar S.A ul. Radzyńska 3 21-560 Międzyrzec Podlaski


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

100 % podudzia z kurczaka

Produkty z kategorii Udka

4.9
z 671 opinii
KURCZAK SIELSKI Ćwiartka z kurczaka 500-800g 750 g

KURCZAK SIELSKI

Ćwiartka z kurczaka 500-800g

~750 g
20,25 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 678 opinii
KURCZAK SIELSKI Podudzie z kurczaka (500g-700g) 600 g

KURCZAK SIELSKI

Podudzie z kurczaka (500g-700g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 577 opinii
KURCZAK SIELSKI Udo z kurczaka (500g-700g) 600 g

KURCZAK SIELSKI

Udo z kurczaka (500g-700g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 250 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
38,32 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 232 opinii
FRISCO FRESH Mięso z udźca kurczaka (440g-660g) 550 g

FRISCO FRESH

Mięso z udźca kurczaka (440g-660g)

~550 g
33,62 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
24,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 267 opinii
FRISCO FRESH Podudzie z kurczaka (440g-660g) 550 g

FRISCO FRESH

Podudzie z kurczaka (440g-660g)

~550 g
21,25 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 261 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Podudzie klasa A świeże 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Podudzie klasa A świeże

~550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 296 opinii
FRISCO FRESH Udziec z kurczaka (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Udziec z kurczaka (400g-600g)

~500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
27,09 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.7
z 129 opinii
FRISCO FRESH Noga cała z kurczaka (560g-840g) 700 g

FRISCO FRESH

Noga cała z kurczaka (560g-840g)

~700 g
22,70 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.6
z 19 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Udo z kurczaka bio (450g-600g) 525 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Udo z kurczaka bio (450g-600g)

~525 g
67,60 zł/kg
Cena35,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Produkty marki KURCZAK ZAGRODOWY

4.9
z 1134 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Filety świeże klasa A (400g-600g) 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Filety świeże klasa A (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 421 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Zestaw rosołowy świeży 750 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Zestaw rosołowy świeży

~750 g
14,65 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 357 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego 380 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso mielone z nogi i fileta kurczaka zagrodowego

380 g
35,76 zł/kg
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 250 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Mięso z nogi (480g-720g) 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Mięso z nogi (480g-720g)

~600 g
38,32 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 435 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Udo klasa A świeże 600 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Udo klasa A świeże

~600 g
24,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 526 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Nogi (360g-540g) 450 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Nogi (360g-540g)

~450 g
27,09 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 430 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g) 550 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Pierwszy człon skrzydełek z kurczaka zagrodowego(440g-660g)

~550 g
18,16 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 278 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g) 1.6 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak patroszony klasa A (1280g – 1920g)

~1.6 kg
24,99 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 36 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Burgery drobiowe 260 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Burgery drobiowe

260 g
50,35 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 14 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Noga kurczaka zagrodowego wolnogotowana

500 g
49,18 zł/kg
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
5.0
z 13 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g) 1.9 kg

KURCZAK ZAGRODOWY

Kurczak zagrodowy z jabłkiem i żurawiną (1520g-2280g)

~1.9 kg
28,68 zł/kg
Cena54,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store