
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Żel do prania Persil Active do białego, z Technologią Deep Clean Plus oraz Arctive Fresh Effect - dla skutecznego usuwania plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach.
Żel Persil Active to środek do prania, na którym możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Zintegrowana technologia Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu perfekcyjnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku Twoich ubrań. Żel Persil Active jest skuteczny w niskich temperaturach, nawet od 20°C.
Ponadto, jest dobry nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla planety: produkt jest dostępny w opakowaniu w 100% nadającym się do recyklingu - dla czystszego świata.
Żel do prania Persil Active zapewni Ci następujące korzyści:
- Głęboka czystość: Persil z Technologią Deep Clean Plus wnika głęboko we włókna, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.
- Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach.
- Długotrwała świeżość: dzięki Active Fresh Effect pranie zachowuje trwałą świeżość, która sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane, nawet po długim czasie.
- Perfekcyjny blask: wysokiej jakości formuła żelu Persil zapewnia czystość ubrań, jednocześnie zachowując ich biel, nawet po wielokrotnym praniu.
- Ochrona włókien: Żel do prania Persil jest skuteczny w usuwaniu plam, a jednocześnie delikatny dla tkanin.
- Opakowanie nadające się do recyklingu: butelka żelu Persil nadaje się w 100% do recyklingu. Po zużyciu należy oddzielić butelkę od zakrętki i wylewki a następnie poddać opakowania recyklingowi.
| Określenie | w 100g | w jednostce |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | ||
| Tłuszcz (g) | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | ||
| Węglowodany (g) | ||
| w tym cukry (g) | ||
| Białko (g) | ||
| Błonnik (g) | ||
| Sól (g) |
Nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. Działa już w niskich temperaturach.
Przechowywać w temperaturze 5 - 40°C. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Min. temp. °C 5
Maks. temp. °C 40
ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa
Henkel Polska Operations Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa Polska
Henkel Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa, tel. 22 56 56 000 Informacja dla użytkowników i personelu medycznego: tel. 32 412 01 00, e-mail: henkel.polska@henkel.com www.henkel.pl Informacje dot. postępowania w razie wypadku: tel. 12 411 99 99
| wykrzyknik | Brak hasła ostrzegawczego |
Płynny środek do prania białych tkanin. Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne i ochronę oczu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza.
Persil
| Marka | Henkel |
| Marka | Persil |
Green Dot
Wstęga Möbiusa
Persil Active Gel to produkt do prania, na którym możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość Twojego prania. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Zintegrowana technologia Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu perfekcyjnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Jednocześnie zapewnia ochronę włókien i zachowuje promienną jasność.
Avocado Hass dojrzałe
Rzodkiewka pęczek
Ogórki krótkie 2-4 szt.
Woda mineralna niegazowana
Naturalna niegazowana woda mineralna
Filet z piersi z kurczaka 480-720g
Niegazowany woda źródlana
Borówka amerykańska opakowanie
Winogrona jasne
Cukier biały
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Sok 100% Pomarańcza
Napój gazowany
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Mleko UHT 3,2%
Napój gazowany
Ser żółty Gouda (plastry)
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Sok 100% Jabłko
Passata (przecier pomidorowy)
Napój gazowany
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Pomidory krojone bez skórki
Ser Gouda w kawałku
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Ser Mozzarella (kostka)
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Napój owsiany
Majonez dekoracyjny
Boczek surowy wędzony - plastry
Ogórki konserwowe
Seler naciowy
Mocny Gaz Woda źródlana
Ser Tylżycki w plastrach
Ser Mozzarella (plastry)
Podudzie z kurczaka (500g-700g)
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Ser Salami w plastrach
Szynka z piersi indyka -plastry
Serek twarogowy śmietankowy
Szynka od szwagra
Boczek surowy wędzony w kostce
Cytryny luz 4-6 szt.
Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)
Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań
Proszek do prania (50 prań)
Proszek do prania tkanin białych 45 prań
Żel do prania tkanin białych
Proszek do prania tkanin białych
Żel do prania (30 prań)
Żel do prania tkanin białych (30 prań)
Proszek do prania tkanin białych