Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Boczek
W kostce
MORLINY Boczek w słupkach
Boczek w słupkach MORLINY 130g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 766 opinii

MORLINY Boczek w słupkach

130 g
MORLINY
Polska

Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
42,23 zł/kg
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (7% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Boczek wieprzowy, wędzony z dodaną wodą.


MORLINY Boczek w słupkach


Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1266.00 kJ
15.1%
Wartość energetyczna (kcal)
306.00 kcal
15.3%
Tłuszcz (g)
28.00 g
40.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
11.00 g
55.0%
Węglowodany (g)
0.50 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
13.00 g
26.0%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
766 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
no szału nie ma, ale narzekać na co też nie, chociaż duży plus
23.09.2026
0
0
Asia
zweryfikowano
Zgłaszam
lubię. nie trzeba go kroić, dobry produkt
25.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygląda ładnie. Jeszcze nie otworzylam
12.03.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Boczek ma silny, nienaturalny zapach. Taki jakby dodany sztuczny aromat boczku.
07.02.2026
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry boczek ❤️
21.11.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic dodać nic ująć💯
28.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Od lat znany i kupowany, smaczny boczek.
17.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny boczek..
09.05.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygląda jak ścinki dla psa, szkoda ze nie ma wędzonego boczku surowego w kawałku w ofercie
18.03.2025
1
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Tłusty, dziwny kolor przy smażeniu
27.09.2024
0
1
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry dodatek do jajecznicy i pierogów ,Polecam
13.08.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny boczek
05.08.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry boczek
02.07.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżutki, kruchy i pokrojony w odpowiednie kawałki. Doskonale uwędzony i nie za tłusty
01.07.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, smaczny
22.04.2024
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota
15.04.2024
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dużo wody z niego wychodzi podczas smażenia
13.04.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok ok ok
11.03.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mogę przekazać opinii bez zaznaczenia gwiazdek, a boczku jeszcze nie używałam , więc to zaznaczanie gwiazdek w tym przypadku, to bezsensu. Wystawianie ocen w kilka dni po zakupie nie zawsze jest możliwe. Znam firmę i boczek i jak do tej pory nie miałam nie miałam większych zastrzeżeń, ale ten produkt mogę ocenić dopiero jak go użyję.
06.03.2024
1
0
Oxana
zweryfikowano
Zgłaszam
Super produkt na udane poranki i pyszną jajecznicę :) polecam
06.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5900244001199
Cena za kg:
42,23 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5900244001199

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 24 godzin.

Produkty z kategorii W kostce

4.9
z 627 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce 75 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
73,20 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

Produkty marki MORLINY

4.9
z 428 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 467 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 417 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 227 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
29,29 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 472 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
55,79 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 569 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.8
z 232 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 46 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
36,26 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 63 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
41,40 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
36,40 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 117 opinii
MORLINY Polędwiczki z kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Polędwiczki z kurczaka panierowane

350 g
41,97 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
51,63 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store