Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kiełbasy cienkie
Cienkie klasyczne
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka
Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka MORLINY 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 569 opinii

MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
MORLINY

Cena12,89 zł
32,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbasa drobiowa, średnio rozdrobniona,  wędzona, parzona


Cechy

93 % mięsa

delikatna i ze smakiem


MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
780.00 kJ
9.3%
Wartość energetyczna (kcal)
187.00 kcal
9.4%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.00 g
20.0%
Węglowodany (g)
0.60 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
17.00 g
34.0%
Sól (g)
2.10 g
35.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
569 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Po tej kiełbasie mam wrażenie, że ten kurczak chyba za życia robił pompki z Pudzianem 😄
28.06.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
super smak bardzo intensywny zapach wędzenia
09.05.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
20.02.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza do bigosu.
20.02.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Wolę nie pisać , mi nie smakowała.
07.12.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
IMO najlepsza "pełnowymiarowa" kiełbasa z kurczaka na rynku
29.10.2025
0
0
Rozalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna kiełbasa.
28.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
B dobra
30.08.2025
0
0
Lilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Oj. Pyszna
08.05.2025
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu nie smakuje mi
17.03.2025
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak I wartosci odzywcze, idealna jak do usmazenia tak I odrazu do jedzenia :)
05.02.2025
0
0
Emily Nicholas
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak dobry ale niestety dzięki glutaminowi
13.01.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
11.01.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiełbasa miała chrząstki
03.12.2024
1
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak, skład, cena.
12.11.2024
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżość, smak,
21.10.2024
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra była :)
28.09.2024
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
cudowny smak, moja ukochana kiełbasa
26.09.2024
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wielokrotnie kupowałam kiełbasę MORLIŃSKĄ Z PIERSI KURCZAKA. Jednak po raz pierwszy znalazłam w niej duży kawałek kości. Dobrze ,że trafiłam nożem na tę kość . Bo gdyby któreś z nas trafiło zębami ,to byłby dramat ! Nie chcę jeszcze raz trafić na taką niespodziankę i zrezygnować z zakupu naszej dobrej kiełbasy.
24.06.2024
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ Bardzo smaczna 👍️
05.06.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
Marka:
MORLINY
EAN:
5908311709566
Cena za kg:
32,23 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MORLINY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ANIMEX FOODS SPÓŁKA
EAN:
5908311709566

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu opakowania należy spożyć w ciągu 24h. Przechowywać w temperaturze od 0 ℃ do +8 ℃


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Animex Foods sp. z o.o. ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa Oddział w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 112A, 16-400 Suwałki, Poland www.morliny.pl


Informacje producenta

Marka

Morliny


Marka standaryzowana

MarkaMorliny

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

Morliny od 1992 r. Okolice Ostródy Dobre mięso i wędliny

Produkty z kategorii Cienkie klasyczne

4.9
z 539 opinii
DOLINA DOBRA Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki 375 g

DOLINA DOBRA

Śląska kiełbasa 100% z polskiej szynki

375 g
37,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.9
z 60 opinii
DOLINA DOBRA Winerki 160 g

DOLINA DOBRA

Winerki

160 g
44,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 165 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 15 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa śląska z szynki Zero - E 350 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa śląska z szynki Zero - E

350 g
51,40 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.9
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa z karkówką 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa z karkówką

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
5.0
z 24 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa gospodarska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa gospodarska

470 g
35,09 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 6 opinii
INDYKPOL Kiełbaski Szlachetne 240 g

INDYKPOL

Kiełbaski Szlachetne

240 g
45,79 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.8
z 12 opinii
JBB BAŁDYGA Kiełbasa francuska 470 g

JBB BAŁDYGA

Kiełbasa francuska

470 g
35,72 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 569 opinii
MORLINY Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka 400 g

MORLINY

Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka

400 g
32,23 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
5.0
z 120 opinii
FARMY ROZTOCZA Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g) 300 g

FARMY ROZTOCZA

Kiełbasa firmowa BIO (240g - 360g)

~300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 232 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.8
z 137 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska z szynki 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska z szynki

500 g
32,18 zł/kg
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 99 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa z beczki - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa z beczki - kawałek

~300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 81 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa podwawelska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa podwawelska - kawałek

~300 g
45,63 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa śląska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa śląska - kawałek

~300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 27 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa staropolska - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa staropolska - kawałek

~300 g
49,63 zł/kg
Cena14,89 zł
Do koszyka
4.9
z 119 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki 400 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki

400 g
43,72 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 110 opinii
WIERZEJKI Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek 300 g

WIERZEJKI

Kiełbasa krucha ze wsi - kawałek

~300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
TARCZYŃSKI Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g 200 g

TARCZYŃSKI

Kiełbaski Bez Osłonki Drobiowe 200 g

200 g
35,45 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 57 opinii
STARA WĘDZARNIA Kiełbasa krucha 120 g

STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa krucha

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 60 opinii
OLEWNIK Kiełbasa wiejska (296g-444g) 370 g

OLEWNIK

Kiełbasa wiejska (296g-444g)

370 g
39,97 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
4.9
z 91 opinii
OLEWNIK Kiełbasa swojska 180 g

OLEWNIK

Kiełbasa swojska

180 g
53,28 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2026
4.9
z 90 opinii
OLEWNIK Kiełbasa śląska extra 500 g

OLEWNIK

Kiełbasa śląska extra

500 g
41,58 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.5
z 15 opinii
WASĄG Kiełbasa wiejska BIO 200 g 200 g

WASĄG

Kiełbasa wiejska BIO 200 g

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.7
z 141 opinii
OLEWNIK Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g) 250 g

OLEWNIK

Kiełbasa podwawelska z szynki (200g-300g)

~250 g
38,76 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 13 opinii
GROT Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g) 600 g

GROT

Kiełbasa grotowska z szynki (480g-720g)

~600 g
54,82 zł/kg
Cena32,89 zł
Do koszyka
4.4
z 36 opinii
OLEWNIK Kiełbasa głogowska z szynki 454 g

OLEWNIK

Kiełbasa głogowska z szynki

~454 g
39,85 zł/kg
Cena18,09 zł
Do koszyka
4.7
z 60 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kiełbasa śląska Ekstra 300 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kiełbasa śląska Ekstra

~300 g
39,63 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka

Produkty marki MORLINY

4.9
z 764 opinii
MORLINY Boczek w słupkach 130 g

MORLINY

Boczek w słupkach

130 g
42,23 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 428 opinii
MORLINY Szynka morlińska z kurczaka 100 g

MORLINY

Szynka morlińska z kurczaka

100 g
53,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 466 opinii
MORLINY Boczek wędzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony - plastry

150 g
47,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 417 opinii
MORLINY Boczek wędzony parzony - plastry 150 g

MORLINY

Boczek wędzony parzony - plastry

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.8
z 232 opinii
MORLINY Kiełbasa podwawelska 520 g

MORLINY

Kiełbasa podwawelska

520 g
35,56 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 470 opinii
MORLINY Frankfurterki 240 g

MORLINY

Frankfurterki

240 g
55,79 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 272 opinii
MORLINY Kiełbasa śląska 550 g

MORLINY

Kiełbasa śląska

550 g
29,80 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 225 opinii
MORLINY Berlinki Parówki wieprzowe 225 g

MORLINY

Berlinki Parówki wieprzowe

225 g
29,29 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 46 opinii
MORLINY Nuggetsy z kurczaka 350 g

MORLINY

Nuggetsy z kurczaka

350 g
36,26 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 106 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z kurcząt 225 g

MORLINY Berlinki

Parówki z kurcząt

225 g
36,40 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 37 opinii
MORLINY Kebab z kurczaka gyros 400 g

MORLINY

Kebab z kurczaka gyros

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 161 opinii
MORLINY Berlinki Parówki z serem 250 g

MORLINY Berlinki

Parówki z serem

250 g
28,36 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 63 opinii
MORLINY Stripsy z piersi kurczaka panierowane 350 g

MORLINY

Stripsy z piersi kurczaka panierowane

350 g
41,40 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 110 opinii
MORLINY Ślązerki 240 g

MORLINY

Ślązerki

240 g
51,63 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 76 opinii
MORLINY Kiełbasa morlińska 600 g

MORLINY

Kiełbasa morlińska

600 g
36,65 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 53 opinii
MORLINY Berlinki Kids 120 g

MORLINY

Berlinki Kids

120 g
41,58 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store