Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
AA Help Odżywczy krem opatrunek do stóp to skuteczna pomoc nawet dla ekstremalnie suchych i zniszczonych stóp. Zawiera mocznik, masło shea, olej z baobabu, glicerynę i witaminę E, które intensywnie regenerują skórę i przynoszą natychmiastowy komfort. Innowacyjna Biozgodna Formuła kremu, bez silikonów, barwników i glikolu, dzięki roślinnym składnikom wysoce biozgodnym ze skórą, pomaga uzupełnić lipidy w naskórku, poprawiając jego funkcje barierowe.
Hipoalergiczna kompozycja zapachowa i szybkie wchłanianie zapewniają bardzo przyjemną aplikację.
• 10% UREA-SHEA COMPLEX doskonale zmiękcza naskórek i redukuje jego nadmierne rogowacenie, poprawiając wygląd i kondycję skóry.
• Skwalan z oliwek i olej z baobabu intensywnie odbudowują i regenerują, redukując szorstkość skóry.
• Witamina E wzmacnia i chroni barierę naskórkową, przeciwdziałając przesuszeniu oraz działaniu szkodliwych czynników środowiska.
Skuteczność działania kremu została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych*: intensywna regeneracja 95%*, przywrócenie komfortu 95% , wygładzenie skóry 89%, głębokie nawilżenie skóry 95%.
*Test samooceny w grupie 30 kobiet (100% alergicy) po 4 tygodniach stosowania, wykonany w niezależnym laboratorium badawczym.
Testowana dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
Z hipoalergiczną kompozycją zapachową.
Nie zawiera barwników.
pH neutralne dla skóry.
| Określenie | w 100g | w jednostce |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna (kJ) | ||
| Wartość energetyczna (kcal) | ||
| Tłuszcz (g) | ||
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) | ||
| Węglowodany (g) | ||
| w tym cukry (g) | ||
| Białko (g) | ||
| Błonnik (g) | ||
| Sól (g) |
Rozprowadzić na czystej i osuszonej skórze. W przypadku skóry szczególnie reaktywnej – wmasowywać delikatnie.
Oceanic S.A. ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
AA
| Marka | AA |
AA Help Odżywczy krem opatrunek do stóp to skuteczna pomoc nawet dla ekstremalnie suchych i zniszczonych stóp. Zawiera mocznik, masło shea, olej z baobabu, glicerynę i witaminę E, które intensywnie regenerują skórę i przynoszą natychmiastowy komfort. Innowacyjna Biozgodna Formuła kremu, bez silikonów, barwników i glikolu, dzięki roślinnym składnikom wysoce biozgodnym ze skórą, pomaga uzupełnić lipidy w naskórku, poprawiając jego funkcje barierowe. Hipoalergiczna kompozycja zapachowa i szybkie wchłanianie zapewniają bardzo przyjemną aplikację. • 10% UREA-SHEA COMPLEX doskonale zmiękcza naskórek i redukuje jego nadmierne rogowacenie, poprawiając wygląd i kondycję skóry. • Skwalan z oliwek i olej z baobabu intensywnie odbudowują i regenerują, redukując szorstkość skóry. • Witamina E wzmacnia i chroni barierę naskórkową, przeciwdziałając przesuszeniu oraz działaniu szkodliwych czynników środowiska. Skuteczność działania kremu została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych*: intensywna regeneracja 95%*, przywrócenie komfortu 95% , wygładzenie skóry 89%, głębokie nawilżenie skóry 95%. *Test samooceny w grupie 30 kobiet (100% alergicy) po 4 tygodniach stosowania, wykonany w niezależnym laboratorium badawczym.
Cebula 4-8 szt.
Avocado Hass dojrzałe
Avocado
Jabłka Szampion 3-4 szt.
Pomidory daktylowe mini
Czosnek 1 główka
Mięso mielone z łopatki wieprzowej
Gruszka Konferencja 3-5 szt.
Woda mineralna niegazowana
Włoszczyzna
Rukola
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Ser Mozzarella (tarty)
Mango duże
Szynka eksportowa
Ser Mozzarella (kulka)
Passata (przecier pomidorowy)
Ser Mozzarella (mini kulki)
Ziemniak wczesny
Ser żółty Gouda (plastry)
Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym
Ser Camembert naturalny
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Ser Królewski z Kolna w plastrach
Czekolada klasyczna gorzka 64%
Tofu naturalne
Napój gazowany
Ser Gouda w kawałku
Boczek surowy wędzony - plastry
Ser na grilla (typu halloumi)
Boczek surowy wędzony w kostce
Napój owsiany
Ocet spirytusowy (10%)
Ser Burrata
Ser mozzarella light (kulka)
Makaron spaghetti
Ser Mozzarella (kostka)
Naturalna woda źródlana niegazowana
Niegazowany Woda źródlana
Ser Mascarpone
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Napój gazowany
Ser Mozzarella (plastry)
Jogurt naturalny z probiotykami
Frytki karbowane mrożone
Parówki Dobre
Parówki 100% z szynki bezglutenowe
Ser Parmigiano Reggiano (tarty)
Frytki proste mrożone