Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Do piekarników, płyt i ekspresów
LUDWIK Mleczko czyszczące do ceramicznych płyt kuchennych
Mleczko do płyt kuchennych – Ludwik jest przeznaczone do czyszczenia ceramicznych płyt.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

LUDWIK Mleczko czyszczące do ceramicznych płyt kuchennych

300 g
LUDWIK

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Specjalistyczne mleczko Ludwik przeznaczone do ceramicznych płyt kuchennych skutecznie i szybko czyści powierzchnię płyty nadając jej intensywny połysk bez smug i zarysowań. Nowe mleczko ma również właściwości impregnacyjne. Zawarte w nim olejki silikonowe tworzą na powierzchni płyty niewidoczną warstwę ochronną, która doskonale chroni i zapobiega przywieraniu zabrudzeń. Nowe mleczko Ludwik przeznaczone jest do czyszczenia na sucho, używa się go wyłącznie na zimne płyty. Mocno przyschnięte resztki przed użyciem mleczka należy usunąć skrobakiem do szkła.

Posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.

Cechy

Trusted Brand 2011 Kryształ 2011 - Zaufanie czytelników Reader's Digest

połysk bez zarysowań


LUDWIK Mleczko czyszczące do ceramicznych płyt kuchennych


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
GRUPA INCO
Marka:
LUDWIK
EAN:
5900498004397
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
300 g
Marka:
LUDWIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRUPA INCO
EAN:
5900498004397

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Do czyszczenia na sucho. Przed użyciem wstrząsnąć. Używać wyłącznie na zimną płytę. Mocno przyschnięte resztki usunie skrobakiem do szkła. Niewielką ilość mleczka nanieść na powierzchnię płyty i rozetrzeć szmatką lub papierowym ręcznikiem. Następnie wypolerować na sucho do uzyskania połysku. Umyć ręce po zakończeniu czyszczenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa


Pozostałe informacje

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001


Adres producenta

GRUPA INCO S.A., ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa tel. +48 22 711 59 00, info.produkty@inco.pl www.inco.pl www.ludwik.pl


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Zawiera 1,2 benzoizotiazolin-3-on i d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Ludwik


Marka standaryzowana

MarkaLudwik

Opis produktu

Ludwik mleczko do czyszczenia i impregnacji ceramicznych płyt kuchennych. Skutecznie i szybko czyści powierzchnie kuchennych płyt ceramicznych. Nadaje intensywny połysk bez smug i zarysowań. Zawarte w mleczku olejki silikonowe tworzą na czyszczonej powierzchni niewidoczną warstwę ochronną, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Do piekarników, płyt i ekspresów

4.9
z 23 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml 250 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Płyty Indukcyjnej i Stali Nierdzewnej w sprayu 250ml

250 ml
51,96 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2031
4.9
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia Ceramicznych Płyt Kuchennych w spayu 250ml 250 ml

LUDWIK

Płyn do czyszczenia Ceramicznych Płyt Kuchennych w spayu 250ml

250 ml
36,76 zł/l
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2029
5.0
z 2 opinii
DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Piekarnika Grilla w sprayu 375ml 375 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Piekarnika Grilla w sprayu 375ml

375 ml
47,71 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2029

Produkty marki LUDWIK

5.0
z 314 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
5.0
z 248 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
4.9
z 18 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
32,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2028
4.9
z 30 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
32,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 15-09-2029
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2029
4.9
z 22 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml

1 l
8,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2029
4.8
z 25 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml 725 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml

725 g
12,40 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029
5.0
z 2 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2028
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

LUDWIK

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
9,13 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028
4.9
z 66 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 62 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
13,98 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
13,98 zł/l
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store