DELECTA Ekstrakt naturalny - czekolada z kawą z Brazylii

30 ml
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / l
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

LINIA NATURALNYCH EKSTRAKTÓW I AROMATÓW  DELECTA TO PRZEŁOM W AROMATYZACJI NA RYNKU. NOWOŚĆ W JAKOŚCI PREMIUM

Możesz nimi uzyskać efekt aromatyzowania  zarówno w ciastach, deserach, daniach słonych, ale także napojach …i nie tylko.

Nasze w 100 % naturalne produkty oparte na UNIWERSALNEJ bazie, w której zamiast oleju jest mieszanka wody i cukru (są zatem całkowicie rozpuszczalne, nawet w wodzie). Nie zawierają alkoholu.


Wysoka wydajność aromatu-1 buteleczka wystarczy do aromatyzacji ok. 2 kg wypieku. Przed użyciem wstrząsnąć.


Pierwsze UNIWERSALNE naturalne aromaty o wszechstronnym zastosowaniu i modnych kompozycjach zapachowych:  NATURALNY AROMAT CZEKOLADA Z KAWĄ Z BRAZYLII niesie ze sobą to co najlepsze -połączenie świeżego smaku i zapachu czekolady z wykwintną kawą pochodzącą rodem z Brazylii.


Idealnie rozprowadza się we wszystkich daniach słodkich i słonych nadając im wyjątkowy smak i zapach. Dzięki niemu skomponujesz swój wyjątkowy włoski deser, nie używając alkoholu. Idealny do przygotowania kremów na bazie śmietanki kremówki-nie rozwarstwia się, nie zabarwia, a także napojów (shake lub kawa). Szybko się rozpuszcza, nie pozostawiając tzw. ‘tłustych oczek’ na jego powierzchni.


Doskonale nadaje się również do aromatyzowania  czekolady, mas cukrowych  oraz wszelkiego rodzaju wypieków: babeczek, kruchych ciastek, maślanych ciastek, biszkoptów, ciast i tortów, a także lodów i mrożonych deserów. 


Cechy

uniwersalny do ciast, deserów i napojów

naturalne składniki


DELECTA Ekstrakt naturalny - czekolada z kawą z Brazylii

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
0,00 / l
Producent:
FOODWELL
Pojemność:
30 ml
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
DELECTA
EAN:
5900983024558
Przygotowywanie i przechowywanie
Informacje producenta
Dane teleadresowe