Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Szynki dojrzewające
GALBANI Szynka prosciutto crudo
Szynka prosciutto crudo GALBANI 70g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 196 opinii

GALBANI Szynka prosciutto crudo

70 g
GALBANI
Włochy

Cena13,49 zł
192,71 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szynka wieprzowa, surowa, dojrzewająca w plastrach.

To jeden z najbardziej znanych włoskich delikatesów, doceniany przez smakoszy na całym świecie. Produkowana jest z udźca wieprzowego, w różnych regionach Włoch i jest najważniejszą, długo dojrzewającą włoską wędliną. Czas dojrzewania wynosi minimum 12 miesięcy. Doskonała na przystawkę i do pizzy.


GALBANI Szynka prosciutto crudo


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2026
Dostępne warianty
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
986.00 kJ
11.7%
Wartość energetyczna (kcal)
236.00 kcal
11.8%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
6.00 g
30.0%
Węglowodany (g)
0.50 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
27.00 g
54.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
6.00 g
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
196 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
SYLWIA
zweryfikowano
Zgłaszam
💪Super produkt
10.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna baza do jajek sadzonych lub dodatek do jajecznicy. Dla mnie na tyle słona wędlina, że nie dodaję soli do jajek.
13.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, cienko krojone i pełne smaku. Takie niebo w gębie, że wycieczka do Włoch przestaje być potrzebna 💪
23.03.2026
0
1
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ pyszne, choć cena ciut wysoka
28.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, bez konserwantów; teraz w korzystnej cenie.
28.11.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, bez konserwantów, w tej chwili w promocji!
20.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, ale grube plasterki które ciężko odkleić pomimo foli oddzielającej
25.03.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wykwintne
10.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt zgodny z opisem.
24.09.2024
0
0
zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak dodatkowych, niepotrzebnych składników. Bardzo wygodnie opakowana (plastry oddzielają się b, łatwo).
11.09.2024
0
0
Romuald
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla fanów, jedna z lepszych propozycji dostępnych na rynku
10.07.2024
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
08.07.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona szynka.
29.05.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna szynka
25.09.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Szynka ma dobry skład. Jest suszona i taka jaką lubię. Doskonale smakuje w sałatkach.Polecam.
01.09.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
30.08.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, chrupiący
26.06.2023
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość , nie za sucha
20.06.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, warta "grzechu".
17.05.2023
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku
14.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
192,71 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
GALBANI
EAN:
8000430680256
Cena za kg:
192,71 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
GALBANI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8000430680256

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze +0 / +7 °C


Informacje dotyczące suplementu diety

Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze +0 / +7 °C

Produkty z kategorii Szynki dojrzewające

4.9
z 196 opinii
GALBANI Szynka prosciutto crudo 70 g

GALBANI

Szynka prosciutto crudo

70 g
192,71 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2026
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
322,71 zł/kg
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 215 opinii
FAMILIE WEIN Szynka szwarcwaldzka - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka szwarcwaldzka - plastry

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 159 opinii
BELL Szynka Szwarcwaldzka 70 g

BELL

Szynka Szwarcwaldzka

70 g
109,86 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 65 opinii
BELL Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70 g

BELL

Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona

70 g
115,57 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026
4.8
z 120 opinii
BELL Szynka Landschinken 80 g

BELL

Szynka Landschinken

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.9
z 103 opinii
BELL Szynka Bauera 80 g

BELL

Szynka Bauera

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.8
z 37 opinii
ESPUNA Szynka Serrano - plastry 120 g

ESPUNA

Szynka Serrano - plastry

120 g
183,25 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027
4.9
z 34 opinii
BELL Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 200 g

BELL

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

200 g
219,95 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 70 opinii
FAMILIE WEIN Szynka wędzona w ziołach - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka wędzona w ziołach - plastry

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 64 opinii
FAMILIE WEIN Szynka Luft suszona powietrzem - plastry 80 g

FAMILIE WEIN

Szynka Luft suszona powietrzem - plastry

80 g
99,88 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
4.8
z 15 opinii
ESPUNA Szynka reserva all natural 80 g

ESPUNA

Szynka reserva all natural

80 g
196,13 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
5.0
z 20 opinii
CASA MODENA Prosciutto Crudo Dolce 80 g

CASA MODENA

Prosciutto Crudo Dolce

80 g
206,12 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 22 opinii
MARTINEZ SOMALO Szynka Serrano Gran Reserva 100 g

MARTINEZ SOMALO

Szynka Serrano Gran Reserva

100 g
178,90 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
4.9
z 14 opinii
ESPUNA Salchichon all natural 80 g

ESPUNA

Salchichon all natural

80 g
159,88 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.7
z 6 opinii
Fumagali Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO 70 g

Fumagali

Prosciutto crudo- szynka dojrzewająca BIO

70 g
391,29 zł/kg
Cena27,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 4 opinii
Fumagali Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO 70 g

Fumagali

Coppa- karczek wieprzowy dojrzewający BIO

70 g
271,29 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026

Produkty marki GALBANI

4.9
z 96 opinii
GALBANI Ser Ricotta 250 g

GALBANI

Ser Ricotta

250 g
23,56 zł/kg
Cena promocyjna5,89 zł
6,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 217 opinii
GALBANI Ser Mozzarella light (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella light (kulka)

125 g
47,12 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
5.0
z 434 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (kulka) 125 g

GALBANI

Ser Mozzarella (kulka)

125 g
41,52 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 192 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (mini kulki) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (mini kulki)

150 g
53,93 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 256 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 106 opinii
GALBANI Ser Mascarpone 250 g

GALBANI

Ser Mascarpone

250 g
42,76 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 83 opinii
GALBANI Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP 70 g

GALBANI

Szynka dojrzewająca prosciutto di Parma DOP

70 g
322,71 zł/kg
Cena22,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 324 opinii
GALBANI Mortadella 100 g

GALBANI

Mortadella

100 g
121,90 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 69 opinii
GALBANI Szynka affettati prosciutto cotto 100 g

GALBANI

Szynka affettati prosciutto cotto

100 g
176,90 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 213 opinii
GALBANI Salami Milano 100 g

GALBANI

Salami Milano

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 80 opinii
GALBANI Salame Spianata 100 g

GALBANI

Salame Spianata

100 g
172,90 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 14 opinii
GALBANI Salame Napoli 80 g

GALBANI

Salame Napoli

80 g
208,63 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store