Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Ręczne
Płyny do mycia naczyń
Płyny
MEISTER Płyn do mycia naczyń Sensitive
Płyn do mycia naczyń Sensitive MEISTER 1.20l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 30 opinii

MEISTER Płyn do mycia naczyń Sensitive

1.2 l
MEISTER

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Środek do mycia naczń. Płyn do mycia naczyń Sensitive. Dzięki nowej formule jest bardzo wydajny. Skutecznie rozpuszcza tłuszcz. Nie wysusza rąk.


MEISTER Płyn do mycia naczyń Sensitive


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bezzapachowy, dobrze myje garnki.
13.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super👍️
07.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Płyn do naczyń , nie podrażnia dłoni. Delikatny a zarazem bardzo skuteczny do mycia rzeczy których nie myje się w zmywarce. Bez zapachów dodatkowych i bez sztucznych barwników kolorowych m Krystaliczny, delikatny i bardzo skuteczny
10.08.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Adriana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0
Iryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.2 l
Dostawca:
EDG
Marka:
MEISTER
EAN:
4260418934151
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
1.2 l
Marka:
MEISTER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
4260418934151

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

CLOVIN Germany GmbH Bahnhofsplatz 2a, 26122 Oldenburg, www.clovingermany.de, info@clovingermany.de, + 49 441 180 017 38

Produkty z kategorii Płyny do mycia naczyń

5.0
z 314 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
5.0
z 248 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
4.8
z 25 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml 725 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml

725 g
12,40 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029
4.9
z 66 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 62 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml

450 ml
12,20 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
5.0
z 1 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Kwiat Pomarańczy 750 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Kwiat Pomarańczy

750 g
12,92 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2029
5.0
z 1 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Ogród figowy 750 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Ogród figowy

750 g
12,92 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2029
5.0
z 15 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 5000g 5 kg

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 5000g

5 kg
8,30 zł/kg
Cena41,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2029

Produkty marki MEISTER

4.9
z 26 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Egzotyczne Kwiaty 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Egzotyczne Kwiaty 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 30 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Cytryna 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Cytryna 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2029
4.9
z 42 opinii
MEISTER Zawieszka barwiąca do WC Alpen Frisch 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka barwiąca do WC Alpen Frisch 1x45g

45 g
159,78 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 9 opinii
MEISTER Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml 6 l

MEISTER

Proszek do prania tkanin kolorowych 80 prań 6000ml

6 l
7,92 zł/l
Cena47,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
5.0
z 22 opinii
MEISTER Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml 4 l

MEISTER

Żel do prania tkanin kolorowych 114 prań 4000ml

4 l
8,75 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2028
4.9
z 23 opinii
MEISTER Zawieszka do WC Morski 1x45g 45 g

MEISTER

Zawieszka do WC Morski 1x45g

45 g
88,67 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store