
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Gotowy do użycia płyn w postaci roztworu wodorozpuszczalnych polimerów, który eliminuje mszyce, mączliki szklarniowe, przędziorki, miodówki, wciornastki, miseczniki, a także wełnowce i tarczniki – larwy i młode stadia gąsienic. Jego działanie polega na unieruchomieniu i mechanicznym odcięciu szkodnika od powietrza. Regularnie stosowany znacząco ogranicza występowanie szkodników. Może być stosowany w domach, na balkonach oraz w ogrodach i na działkach, w uprawach roślin sadowniczych, warzywnych, ozdobnych oraz ziół. Preparat nie wywołuje negatywnych skutków dla opryskiwanych roślin, a jednocześnie nie powoduje powstawania populacji szkodników odpornych.
dowolna ilość zabiegów w sezonie
mszyce, przędziorki, czerwce, tarczniki
Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat ma działanie kontaktowe, dlatego należy dokładnie pokryć rośliny cieczą, szczególnie dolne powierzchnie liści. Unikać aplikowania na kwiatostany. Do uzyskania optymalnej skuteczności konieczne jest wykonanie kilku zabiegów, co 5-7 dni (np. raz w tygodniu). Ponieważ preparat nie wywołuje oporności szkodników, można wykonać dowolną ilość oprysków w sezonie, bez przemiennego stosowania innych środków. Zaleca się stosowanie wcześnie rano lub wieczorem, w bezdeszczowe dni. Nie stosować na rośliny chore, osłabione, o delikatnych liściach i na kwiatostany.
Data ważności i nr serii na opakowaniu.
Min. temp. °C 5
Maks. temp. °C 30
ul. Karpia 24, 61-619 Poznań
BROS sp. z o.o. ul. Karpia 24, 61-619 Poznań, tel. (61) 826 25 12 e-mail: biuro@bros.pl, www.bros.pl
Środki ostrożności: P102 Chronić przed dziećmi. EUH208 Zawiera masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H- izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu oraz 1,2-benzoizotiazol-3(2H)-on. Może spowodować wystąpienie reakcji alergicznej. Unikać zanieczyszczania oczu i skóry, nie wdychać rozpylonej cieczy. Okres karencji: nie dotyczy. Przed spożyciem umyć warzywa i owoce pod bieżącą wodą. Pierwsza pomoc: w razie kontaktu z preparatem skórę i oczy przemyć obficie wodą. W razie połknięcia zasięgnąć porady lekarza. Przechowywać z dala od żywności, w oryginalnym szczelnie zamkniętym opakowaniu w temperaturze 5-30°C. Produkt nie jest środkiem ochrony roślin zgodnie z Rozporządzeniem WE nr 1107/2009 (art. 2, ust. 2) oraz wykładnią Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi nr HOR.ow.821.2.2018. Pozostałości preparatu i puste opakowanie traktować jak odpady komunalne.
Bros
| Marka | Bros |
Podmarka Naturalnie
Bros Naturalnie Płyn na mszyce i inne szkodniki Gotowy do użycia płyn w postaci roztworu wodorozpuszczalnych polimerów, który eliminuje mszyce, mączliki szklarniowe, przędziorki, miodówki, wciornastki, miseczniki, a także wełnowce i tarczniki - larwy i młode stadia gąsienic. Jego działanie polega na unieruchomieniu i mechanicznym odcięciu szkodnika od powietrza. Regularnie stosowany znacząco ogranicza występowanie szkodników. Może być stosowany w domach, na balkonach oraz w ogrodach i na działkach, w uprawach roślin sadowniczych, warzywnych, ozdobnych oraz ziół. Preparat nie wywołuje negatywnych skutków dla opryskiwanych roślin, a jednocześnie nie powoduje powstawania populacji szkodników odpornych.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Ogórek długi BIO
Makaron spaghetti
Białe kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa
Naturalna woda źródlana niegazowana
Mix sałatkowy młodych listków - Romantica
Boczek w słupkach
Sałata mix - Weekend
Makaron fusili (świderki)
Szpinak siekany mrożony
Sezamki
Frytki proste do piekarnika bezglutenowe
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Ser Mozzarella (plastry)
Płyn do mycia szyb Lemon
Płatki owsiane górskie
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Tortilla Chipsy kukurydziane solone
Napój owsiany
Naturalna niegazowana woda mineralna
Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy
Ogórki kiszone krajowe
Paluszki zakręcone z solą morską
Ser żółty Gouda (plastry)
Twaróg Sernikowy (wiaderko)
Ziemniaki jadalne
Jogurt o smaku waniliowym z M&M's
Mix sałat Active
Kalarepa
Makaron spaghettini
Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe
Grejpfrut czerwony 2-3 szt.
Naturalna woda źródlana niegazowana
Passata Rustica (przecier pomidorowy)
Mix sałat Intense
Mix sałat Party
Napój kokosowo-sojowy
Jogurt karmelowy z Twix
Ser Gouda (tarty)
Figi świeże 2 szt.
Zajączek z czekolady mlecznej gold bunny WN
Napój gazowany
Ser Mozzarella (kostka)
Chipsy jabłkowe
Twaróg chudy
Niegazowany Woda źródlana
Woda mineralna niegazowana
Proszek na mrówki
Płyn na komary i kleszcze
Płyn na komary dla dzieci
Spray na komary i kleszcze 90 ml
Ziarno na myszy i szczury (7 x saszetka 20g)
Płyn do elektrofumigatora na muchy komary i mrówki 3w1