
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
AA YOU.mmy Skin to pielęgnacja ciała skoncentrowana na działaniu. Łączy w sobie efektywność i przyjemność stosowania. Kombinacja składników o wysokiej skuteczności, w połączeniu z apetycznym owocowym dodatkiem, kompleksowo zadba o skórę.
Aksamitnie olejkowy, multinawilżający żel pod prysznic YOU.mmy Skin z energizującą kofeina, brzoskwinia i olejem jojoba szybko poprawi kondycje skóry suchej, pozbawionej elastyczności. Starannie dobrane składniki zadbają o poprawę napięcia, odżywienie i wygładzenie, zapewniając efekt nawilżonej, sprężystej i pięknej skóry. Orzeźwiający zapach brzoskwini sprawi mnóstwo przyjemności i wprowadzi w dobry nastrój!
Poprawa napięcia.
Odżywienie.
Wygładzenie.
Nawilżenie.
Umyj skórę niewielką ilością produktu. Spłucz wodą.
Oceanic S.A. ul. Łokietka 58, 81-736 Sopot
AA
| Marka | AA |
AA YOU.mmy Skin to pielęgnacja ciała skoncentrowana na działaniu. Łączy w sobie efektywność i przyjemność stosowania. Kombinacja składników o wysokiej skuteczności, w połączeniu z apetycznym owocowym dodatkiem, kompleksowo zadba o skórę. Aksamitnie olejkowy, multinawilżający żel pod prysznic YOU.mmy Skin z energizującą kofeina, brzoskwinia i olejem jojoba szybko poprawi kondycje skóry suchej, pozbawionej elastyczności. Starannie dobrane składniki zadbają o poprawę napięcia, odżywienie i wygładzenie, zapewniając efekt nawilżonej, sprężystej i pięknej skóry. Orzeźwiający zapach brzoskwini sprawi mnóstwo przyjemności i wprowadzi w dobry nastrój!
Marka AA to ekspert hipoalergicznej pielęgnacji skóry i jedna z najstarszych marek na polskim rynku kosmetycznym. Jej historia sięga lat 80., kiedy to powstał słynny „pomarańczowy krem”, czyli pierwszy krem marki AA (od Anty Alergiczny) Cera Wrażliwa do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do alergii – w pomarańczowym opakowaniu. Produkt przyniósł oszałamiający sukces, ruszyła sprzedaż w setkach tysięcy sztuk. Do dziś marka AA wyznacza trendy w tworzeniu bezpiecznych, skutecznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. Innowacyjność marki udowodniły przełomowe produkty – oprócz pierwszego kremu do skóry wrażliwej, także pierwsze specjalistyczne preparaty do higieny intymnej, pierwsza pielęgnacja dopasowana do konkretnych grup wiekowych dla kobiet, hipoalergiczna pielęgnacja dla mężczyzn oraz dla dzieci i niemowląt. Od 2017 roku z sukcesem rozwija się hipoalergiczna marka makijażowa AA Wings of Color – to bezpieczne, a jednocześnie atrakcyjne sensorycznie kosmetyki dla konsumentek czujących trendy. Wszystkie kosmetyki marki AA są bezpieczne dla skóry wrażliwej oraz testowane kliniczne wśród alergików. Badania skuteczności wsparte są bogatą dokumentacją badawczą oraz jakościową. Twórcy marki korzystają z wiedzy, której nieustannie dostarczają dynamicznie rozwijające się dziedziny nauki: dermatologia, kosmetologia, biotechnologia i medycyna. Marka AA tworzy społeczność osób skupionych wokół ważnej idei wielowymiarowej wrażliwości – tak potrzebnej w dzisiejszym świecie.
Grupa kapitałowa OCEANIC S.A. powstała w 1982 roku i do dziś cieszy się zaufaniem milionów klientów w Polsce i na świecie. Tworzy innowacyjne i skuteczne produkty kosmetyczne, które powstają w nowoczesnej fabryce w województwie pomorskim. O najwyższej jakości i bezpieczeństwie wytwarzanych produktów świadczą liczne certyfikowane systemy zarządzania jakie posiada firma. Aktualnie w portfolio OCEANIC znajduje się ponad 500 produktów. Poza flagową marką kosmetyków hipoalergicznych AA do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet, mężczyzn i dzieci, OCEANIC jest właścicielem marek: • AA Wings of Color – hipoalergiczne kosmetyki do makijażu testowane klinicznie wśród alergików. • Oillan – hipoalergiczne emolienty o unikalnym profilu bezpieczeństwa dla skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. • Long4Lashes – marka bestsellerowego serum stymulującego wzrost rzęs. • More4Care – skuteczne rozwiązania w pielęgnacji skóry, rzęs, brwi i włosów. • L’biotica – holistyczna pielęgnacja twarzy i ciała oparta o starannie wyselekcjonowane komponenty. • Biovax – ekspert w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy.
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Ser Mozzarella tarty
Cykoria
Ser Mozzarella (plastry)
Serek Homogenizowany Waniliowy w saszetce
Parówki z szynki Zero - E
Kiełbasa Morlińska z piersi kurczaka
Mięso mielone wieprzowo-wołowe
Czekolada klasyczna mleczna
Ziemniak wczesny
Mleko UHT bez laktozy 1,5%
Warzywa na patelnię Italian style mix
Woda mineralna niegazowana
Lody Mięta z czekoladą
Boczek w słupkach
Chleb tostowy pszenny
Kiełbasa śląska
Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim
Woda mineralna delikatnie gazowana
Woda mineralna gazowana
Ser Tylżycki w plastrach
Naturalna woda mineralna niegazowana
Mango Ready to Eat
Napój gazowany
Szyneczka Dobrusie
Miks Lekko Solony
Mini rożki Lody waniliowe w polewie czekoladowej 8szt.
Łopatka wieprzowa bez kości (800g-1200g)
Woda mineralna niegazowana sport
Wafle kukurydziane bezglutenowe (bezglutenowe)
Ser Salami w plastrach
Półsłodkie herbatniki w mlecznej czekoladzie
Woda mineralna niegazowana
Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)
Orzechy pistacjowe
Jabłka Szampion 3-5 szt.
Napój gazowany bez cukru
Czekolada biała
Ser Gouda w plastrach bez laktozy
Borówka amerykańska
Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio
Bułeczki mleczne
Salami Milano
Soczysta Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Płatki owsiane górskie BIO