Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
KANKA Ser żółty Gouda ( plastry)
Ser żółty Gouda ( plastry) KANKA 1.00kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 77 opinii

KANKA Ser żółty Gouda ( plastry)

1 kg
KANKA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser typu holenderskiego Gouda został wyprodukowany tylko z najwyższej jakości pasteryzowanego mleka, przy ścisłym kontrolowaniu poziomu tłuszczu. Ceniony za doskonały smak w funkcjonalnym opakowaniu. Znakomity do przygotowywania kanapek oraz fantazyjnych przystawek.


KANKA Ser żółty Gouda ( plastry)


Produkt wycofany
Tagi
wegetariański
bez cukru
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1406.00 kJ
16.7%
Wartość energetyczna (kcal)
338.00 kcal
16.9%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
1.10 g
0.4%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
OSM WŁOSZCZOWA
Marka:
KANKA
EAN:
5909000779518
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
1 kg
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM WŁOSZCZOWA
EAN:
5909000779518

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C.Po otwarciu opakowania spożyć w ciągu 48 godzin

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii
OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
37,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 896 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 42 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 199 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
105,93 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
76,72 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
47,93 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Produkty marki KANKA

4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 651 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 463 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
4,69 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 793 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
3,19 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 285 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
9,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 399 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,95 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 315 opinii
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 387 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 266 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store