Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

Glade by Brise Electric Odświeżacz powietrza w płynie Only Love 1 szt

Glade by Brise Electric Only Love - elektryczny odświeżacz powietrza.

Glade by Brise Electric Odświeżacz powietrza w płynie Only Love 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
14,49
za 1 sztukę
EAN: 4000290952610
chwilowo niedostępny
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Brise Electric Only Love to elektryczny odświeżacz powietrza z płynem. Niepowtarzalna kompozycja kwiatów jaśminu i pomarańczy wniesie do Twojego domu subtelny, romantyczny nastrój. 100% zapachu zapewni świeżość przez wiele tygodni, a dyskretne i eleganckie urządzenie równomiernie rozprowadzi zapach z taką intensywnością, jaką wybierzesz. Pasują do niego wszystkie zapasowe buteleczki z płynem Brise, więc możesz dowolnie wybierać wśród szerokiej gamy zapachów.Instrukcja obsługi: W przypadku korzystania z podwójnych gniazdek, urządzenie Brise należy włączać tylko do górnego gniazda. 1. Zdjąć nakrętkę i umieścić buteleczkę w urządzeniu. 2. Urządzenie posiada ruchomą wtyczkę, którą należy obrócić tak, aby buteleczka znajdowała się w pozycji pionowej. 3. Podłączyć urządzenie do gniazda sieciowego (230V, 50 Hz) i wybrać intensywność zapachu ustawiając przełącznik w jednej z pięciu pozycji. 4. Gdy urządzenie jest wyłączone z prądu, wyjąć buteleczkę z obudowy i nałożyć nakrętkę. Pustą należy wymienić na nową z płynem Brise.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: W przypadku korzystania z podwójnych gniazdek urządzenie Glade by Brise należy włączać tylko do górnego gniazda. 1. Zdjąć nakrętkę i umieścić buteleczkę w urządzeniu. Urządzenie posiada ruchomą wtyczkę, którą należy obrócić tak, aby buteleczka znajdowała się w pozycji pionowej. 2. Wybrać intensywność zapachu, ustawiając przełącznik w jednej z pięciu pozycji. Podłączyć urządzenie do gniazda sieciowego (230V, 50Hz). 3. Gdy urządzenie jest wyłączone z prądu, wyjąć buteleczkę z obudowy, nałożyć nakrętkę, przechowywać w pozycji pionowej. Pustą buteleczkę wymienić na nową z płynem Glade by Brise. Przeczytać Ważne Instrukcje Bezpieczeństwa.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

20

Jednostka

ml

Waga brutto: 105

Wymiar liczbowy: 20

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Papier / plastik

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

węgierski

polski

inne

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie ze sposobem użycia. Nie dotykać urządzenia pod napięciem wilgotnymi rękoma lub metalowymi przedmiotami. Nie przykrywać urządzenia w trakcie użycia. Urządzenie może się nagrzewać podczas użycia. Kiedy butelka jest pusta wyłączyć urządzenie z gniazdka i wymienić ją na nową. W przypadku rozlania natychmiast zetrzeć płyn do sucha. Bezpośredni kontakt substancji zapachowych może spowodować ich uszkodzenie. Nie umieszczać odświeżacza w odległości mniejszej niż 50 cm od powierzchni lakierowanych lub wykonanych z plastiku. Nigdy nie umieszczać innych urządzeń tuż nad gorącą powierzchnią odświeżacza. Zachować opakowanie zewnętrzne ze sposobem użycia i środkami ostrożności. Nie dotykać knota. Aby wyczyścić urządzenie należy wyjąć je z gniazdka, a następnie użyć suchej ściereczki lub papierowego ręcznika. Umyć i wysuszyć ręce po użyciu produktu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Zawiera: dodekanal, ɑ-metylo-1,3-benzodioksolo-5-propionaldehyd, 3-metylo-4-(2,6,6-trimetylocykloheks-1-eno-1-ylo)-but-3-eno-2-on, pin-2(10)en, (e)-3,7-dimetylookta-2,6-dienal i cytral b, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)ean-1-on, 1-(2,6,6-trimetylo-3-cycloheksen-1-ylo)-2-buten-1-on, d-limonen, 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd, 2-(4-tert-butylobenzylo)propionaldehyd, eugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Ważne Instrukcje Bezpieczeństwa: Instrukcje dotyczące ryzyka pożaru, ewentualnej toksyczności, porażenia prądem lub urazu. Należy przeczytać przed użyciem i zachować te ważne instrukcje bezpieczeństwa. Uwaga: Używając urządzeń elektrycznych, należy zachować następujące podstawowe środki bezpieczeństwa: Uwaga: aby obniżyć ryzyko urazu u dzieci nie powinny one używać urządzenia do zabawy. Konieczny jest nadzór w przypadku korzystania z produktów w obecności dzieci poniżej 8 roku oraz osób szczególnej troski. Dla bezpiecznego użytkowania urządzenie włączać w prawidłowo funkcjonujących gniazdkach, w pomieszczeniach z odpowiednią wentylacją oraz bez kontaktu z tekstyliami. Nie stosować z przedłużaczami i rozgałęźnikami. Nie zanurzać w wodzie. Nie podłączać innych urządzeń w gniazdku powyżej urządzenia. Używać wyłącznie zapasów Glade by Brise w urządzeniach Glade by Brise. Instrukcje dostępne na stronie www.scjproducts.info

Informacje producenta

Pokaż

Cechy

zawiera 100% olejku zapachowego

Marka

Glade by Brise

Marka: Glade by Brise

Marka producenta

Marka: SC Johnson

Produkt

Nazwa funkcjonalnaElektryczny odświeżacz powietrza
WariantOnly Love

Pochodzenie

UE

Logotypy stron trzecich

Znak CE – zgodność z przepisami UE

Logotypy stron trzecich - pozstały tekst

CE - 1,2W 230V - 50Hz

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa tel. +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej) www.scjproducts.info www.scjohnson.com

Telefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211

Adres internetowy

www.scjproducts.info

www.scjohnson.com

Adres dystrybutora

SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa