Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Mieszanki do mięsa i ryb
Do ryb
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)
Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki) AIR FRYER PRYMAT 30g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
PRYMAT
Polska

Cena2,39 zł
79,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia to harmonijne połączenie aromatycznych ziół i przypraw, które wzbogaca naturalny smak ryby oraz idealnie podkreśla jej delikatność. Mieszanka sprawia, że potrawy zyskują niepowtarzalny zapach oraz piękną, złocistą barwę przy jednoczesnym zastosowaniu minimalnej ilości tłuszczu. To idealny sposób na połączenie wygody i prostoty przygotowania z wykwintnym smakiem zdrowej kuchni. Przyprawy tej można użyć również do dań z piekarnika.


Cechy

z dodatkiem słodkiej papryki


PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do złocistego kurczaka (z dodatkiem słodkiej papryki)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
858.00 kJ
10.2%
Wartość energetyczna (kcal)
204.00 kcal
10.2%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
32.00 g
12.3%
w tym cukry (g)
20.00 g
22.2%
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
42.10 g
701.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
PRYMAT
Marka:
PRYMAT
EAN:
5901135068529
Cena za kg:
79,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
PRYMAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRYMAT
EAN:
5901135068529

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.


Przygotowanie i stosowanie

Przygotuj: filet z łososia, olej. Sposób przygotowania: Filet z łososia posmaruj niewielką ilością oleju i posyp przyprawą: 1 płaska łyżeczka (ok. 2,1 g) na 100 g filetu z łososia. Piecz w urządzeniu air fryer ok. 15 minut w 180°C. Przyprawa pasuje także do innych gatunków ryb. Uwaga! Czas pieczenia zależy od zaleceń producenta urządzenia oraz ilości pieczonej ryby.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Chlebowa 14, 44-337 Jastrzębie-Zdrój, Polska


Adres producenta

Prymat sp. z o.o. ul. Chlebowa 14, 44-337 Jastrzębie-Zdrój, Polska Tel.: +48/32/47 33 833, www.prymat.pl


Informacje producenta

Marka

Prymat


Marka standaryzowana

MarkaPrymat

Podmarka

Podmarka Air Fryer


Opis produktu

AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia Prymat to starannie opracowana kompozycja, która podkreśla naturalny smak i delikatność ryby. W jej skład wchodzą przyprawy takie jak: sól i cukier (podkreślające naturalny charakter ryby), cebula i papryka słodka (dodające lekkiej ostrości) czy cytrynowe trio w postaci kwasu cytrynowego, koncentratu soku i skórki z cytryny (wnoszące świeżość i lekkość). Zioła – rozmaryn, oregano, bazylia, koper i majeranek – nadają daniu aromatyczny, śródziemnomorski charakter.


Dodatkowe informacje

Tysiące przepisów znajdziesz na: DoradcaSmaku.pl


Przepisy

Przygotuj: - filet z łososia - olej 1. Sposób przygotowania: Filet z łososia posmaruj niewielką ilością oleju i posyp przyprawą: 1 płaska łyżeczka (ok. 2,1 g) na 100 g filetu z łososia. 2. Piecz w urządzeniu air fryer ok. 15 minut w 180 ℃. Przyprawa pasuje także do innych gatunków ryb. Uwaga! Czas pieczenia zależy od zaleceń producenta urządzenia oraz ilości pieczonej ryby. Przyprawy tej można użyć także do dań z piekarnika.

Produkty z kategorii Do ryb

5.0
z 35 opinii
KAMIS Przyprawa do ryb 20 g

KAMIS

Przyprawa do ryb

20 g
149,50 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2029
5.0
z 6 opinii
PRYMAT AIR FRYER Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki) 30 g

PRYMAT AIR FRYER

Przyprawa do pieczonego łososia (z dodatkiem słodkiej papryki)

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 22 opinii
KAMIS Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa 18 g

KAMIS

Cytrynowy łosoś w ziołach - mieszanka przyprawowa

18 g
216,11 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2029

Produkty marki PRYMAT

5.0
z 212 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona XL 50 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona XL

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 96 opinii
PRYMAT Curry 20 g

PRYMAT

Curry

20 g
94,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 154 opinii
PRYMAT Cynamon mielony 15 g

PRYMAT

Cynamon mielony

15 g
112,67 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 183 opinii
PRYMAT Pieprz czarny ziarnisty 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny ziarnisty

20 g
89,50 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 120 opinii
PRYMAT Pieprz czarny mielony 20 g

PRYMAT

Pieprz czarny mielony

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 109 opinii
PRYMAT Bazylia 10 g

PRYMAT

Bazylia

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 112 opinii
PRYMAT Goździki całe 10 g

PRYMAT

Goździki całe

10 g
179,00 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 88 opinii
PRYMAT Czosnek suszony XL 50 g

PRYMAT

Czosnek suszony XL

50 g
85,80 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 131 opinii
PRYMAT Zioła prowansalskie 10 g

PRYMAT

Zioła prowansalskie

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 92 opinii
PRYMAT Przyprawa do kebabu i gyrosa 30 g

PRYMAT

Przyprawa do kebabu i gyrosa

30 g
59,67 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 105 opinii
PRYMAT Papryka słodka mielona 20 g

PRYMAT

Papryka słodka mielona

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 101 opinii
PRYMAT Papryka ostra mielona 20 g

PRYMAT

Papryka ostra mielona

20 g
84,50 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029
5.0
z 59 opinii
PRYMAT Sól morska jodowana drobnoziarnista 1 kg

PRYMAT

Sól morska jodowana drobnoziarnista

1 kg
6,59 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 86 opinii
PRYMAT Tymianek suszony 10 g

PRYMAT

Tymianek suszony

10 g
169,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 121 opinii
PRYMAT Liść laurowy suszony XL 15 g

PRYMAT

Liść laurowy suszony XL

15 g
266,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 184 opinii
PRYMAT Ziele angielskie całe 15 g

PRYMAT

Ziele angielskie całe

15 g
126,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store