Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Nadziewany
Gnocchi
SCHAR Gnocchi bezglutenowe
Gnocchi bezglutenowe SCHAR 300g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

SCHAR Gnocchi bezglutenowe

300 g
SCHAR
Włochy

Cena16,29 zł
54,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Miękkie i puszyste włoskie gnocchi, które gotuje się w zaledwie kilka minut. Łatwe w przygotowaniu i zrobione na włoski sposób ze świeżych ziemniaków - przyjazne dla wegan!


SCHAR Gnocchi bezglutenowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.07.2027
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
686.00 kJ
8.2%
Wartość energetyczna (kcal)
162.00 kcal
8.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
36.00 g
13.8%
w tym cukry (g)
0.90 g
1.0%
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Błonnik (g)
2.70 g
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
54,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
SCHAR
EAN:
8008698004586
Cena za kg:
54,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
SCHAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
8008698004586

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu trzech dni. Nie przedziurawiać opakowania.


Instrukcje dotyczące przygotowania

Zagotować wodę, wg potrzeby osolić i wrzucić Gnocchi. Odlać wodę, jak tylko wypłyną na wierzch (po około 2 minutach).


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

dehydrowane płatki ziemniaczane 85% ( woda , ziemniaki , emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych ; stabilizator: difosforan disodowy ; przeciwutleniacz: ascorbyl palmitate ), mąka ryżowa , skrobia ziemniaczana , sól , regulator kwasowości: lactic acid ; konserwant: sorbic acid . BEZ LAKTOZY (lactoza <0.007g/100g) .

Produkty z kategorii Nadziewany

4.9
z 106 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) 400 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże)

400 g
22,47 zł/kg
11,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
4.9
z 126 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka)

500 g
13,38 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
4.4
z 7 opinii
MELISSA Primo Gusto Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem 500 g

MELISSA Primo Gusto

Gnocchi (włoskie kopytka) ze szpinakiem

500 g
12,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.9
z 19 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron gnocchi 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron gnocchi

500 g
10,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,19 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
4.9
z 93 opinii
RUMMO Gnocchi ziemniaczane 500 g

RUMMO

Gnocchi ziemniaczane

500 g
18,18 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.8
z 19 opinii
RUMMO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

RUMMO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
23,18 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.9
z 38 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
30,18 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 19 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane z pomidorami bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane z pomidorami bezglutenowe

500 g
30,18 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 9 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane ze szpinakiem bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane ze szpinakiem bezglutenowe

500 g
29,58 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.6
z 8 opinii
OCELIO Gnocchi ryżowe bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ryżowe bezglutenowe

500 g
30,18 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 57 opinii
BARILLA Makaron gnocchi 500 g

BARILLA

Makaron gnocchi

500 g
14,78 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029
SCHAR Gnocchi bezglutenowe 300 g

SCHAR

Gnocchi bezglutenowe

300 g
54,30 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2027

Produkty marki SCHAR

4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
37,16 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.8
z 52 opinii
SCHAR Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.) 160 g

SCHAR

Tortilla bezglutenowa na bazie mąki ryżowej (2 szt.)

160 g
92,44 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 35 opinii
SCHAR Precelki bezglutenowe 60 g

SCHAR

Precelki bezglutenowe

60 g
89,83 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026
5.0
z 66 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
88,29 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
36,76 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
82,92 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 126 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
30,76 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
48,30 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
47,63 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.9
z 43 opinii
SCHAR Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta 300 g

SCHAR

Pan Grati - bezglutenowa bułka tarta

300 g
50,97 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-06-2027
4.9
z 22 opinii
SCHAR Gofry bezglutenowe 100 g

SCHAR

Gofry bezglutenowe

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 34 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
57,04 zł/kg
Cena13,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027
5.0
z 9 opinii
SCHAR Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron fusilli (świderki) bezglutenowy

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron spaghetti bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron spaghetti bezglutenowy

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store