Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Napoje mleczne i kefir
Czekoladowe
ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie
Milkshake Chocolate Brownie Protein ARLA 200ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie

200 ml
ARLA
Dania

Cena6,99 zł
34,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Produkty wysokobiałkowe mogą smakować jeszcze lepiej! Arla Protein Milkshake Chocolate Brownie to nic innego jak deserowa przyjemność o gęstej i kremowej konsystencji specjalnie dla Ciebie. Idealne połączenie rozpływającej się czekolady i kruchego brownie zawierające aż 20 g białka, bez dodatku cukrów i posiadające tylko 182 kalorii na porcję. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się lub chwyć go w biegu — po prostu wysuń słomkę, włóż ją i nagradzaj się konsystencją shake-a!

Wysokobiałkowy napój mleczny o smaku czekoladowego brownie. Produkt UHT


ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.11.2026
Tagi
wegetariański
bez laktozy
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
383.00 kJ
4.6%
Wartość energetyczna (kcal)
91.00 kcal
4.6%
Tłuszcz (g)
1.40 g
2.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
9.90 g
3.8%
w tym cukry (g)
7.90 g
8.8%
Białko (g)
10.00 g
20.0%
Sól (g)
0.21 g
3.5%
Wapń (mg)
317.00 mg
39.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
34,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
200 ml
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953209796
Cena za kg:
34,95 zł/l
Pojemność:
200 ml
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953209796

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej pić schłodzone. Przed otwarciem delikatnie wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed/ numer partii produkcyjnej: patrz spód opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

DK-8260 Viby J


Adres producenta

Arla Foods amba, DK-8260 Viby J


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Wysoka zawartość białka.

Produkty z kategorii Czekoladowe

5.0
z 107 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Napój mleczny o smaku czekoladowym 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Napój mleczny o smaku czekoladowym

400 g
10,72 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 40 opinii
ZOTT MONTE Napój czekoladowy 200 ml

ZOTT MONTE

Napój czekoladowy

200 ml
19,95 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.8
z 10 opinii
MÜLLER MÜLLERMILCH Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady 400 g

MÜLLER MÜLLERMILCH

Shake Napój mleczny o smaku mlecznej czekolady

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 26 opinii
MILKA Original Napój mleczny z czekoladą milka 220 ml

MILKA

Original Napój mleczny z czekoladą milka

220 ml
27,23 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 7 opinii
MILKA Hazelnut Napój mleczny z czekoladą Milka o smaku orzechów laskowych 220 ml

MILKA

Hazelnut Napój mleczny z czekoladą Milka o smaku orzechów laskowych

220 ml
25,41 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie 200 ml

ARLA Protein

Milkshake Chocolate Brownie

200 ml
34,95 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

Produkty marki ARLA

4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
36,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 12 opinii
ARLA Ser Cheddar (plastry) 150 g

ARLA

Ser Cheddar (plastry)

150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
ARLA Protein Delite Ser wysokobiałkowy (plastry) 150 g

ARLA Protein

Delite Ser wysokobiałkowy (plastry)

150 g
71,27 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 2 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
5.0
z 1 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store