Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Cheddar
ARLA Ser Cheddar (plastry)
Ser Cheddar (plastry) ARLA 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

ARLA Ser Cheddar (plastry)

150 g
ARLA
Dania

Cena10,89 zł
72,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser pełnotłusty, podpuszczkowy, dojrzewający, w plastrach


ARLA Ser Cheddar (plastry)


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.12.2026
Dostępne warianty
ARLA Ser Port Salut
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1725.00 kJ
20.5%
Wartość energetyczna (kcal)
416.00 kcal
20.8%
Tłuszcz (g)
35.00 g
50.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
22.00 g
110.0%
Węglowodany (g)
0.50 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
1.80 g
30.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
04.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.05.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
ARLA FOODS
Marka:
ARLA
EAN:
5711953019425
Cena za kg:
72,60 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
ARLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ARLA FOODS
EAN:
5711953019425

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +2 - +8°C. Po otwarciu spożyć w ciągu tygodnia.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo


Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Arla Foods SA ul. Dworcowa 27, 78-220 Tychowo


Informacje producenta

Marka

Arla


Marka standaryzowana

MarkaArla

Podmarka

Podmarka Cheddar


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Jeden z najbardziej lubianych serów na świecie. Jego nazwa pochodzi od jaskiń w miasteczku Cheddar, gdzie dojrzewał w naturalnym środowisku. Zachowuje delikatną równowagę słodkiego i aromatycznego smaku. Posiada równomierny, bladożółty kolor bez dziur. To cecha charakterystyczna tego sera, który produkowany jest bez dodatku barwników. Posiada uniwersalne zastosowanie: na deskę serów, do pieczywa i dań na ciepło.


Pochodzenie

Pochodzenie sera: Anglia

Produkty z kategorii Cheddar

4.9
z 85 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar White (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White (plastry)

150 g
94,60 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 12 opinii
ARLA Ser Cheddar (plastry) 150 g

ARLA

Ser Cheddar (plastry)

150 g
72,60 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 128 opinii
MLEKOVITA Ser Cheddar w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Cheddar w plastrach

150 g
45,27 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026
4.8
z 34 opinii
BIO PLANET Ser Cheddar (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Cheddar (plastry) BIO

125 g
106,32 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 33 opinii
MILD IRISH Ser Cheddar Mild Irish plastry 125 g

MILD IRISH

Ser Cheddar Mild Irish plastry

125 g
64,72 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Produkty marki ARLA

5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 155 opinii
ARLA Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio 150 g

ARLA

Ser dojrzewający Havarti D.O.P. z jalapenio

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 115 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny bez laktozy

200 g
25,95 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 47 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku słonego karmelu (bez laktozy)

200 g
36,45 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 49 opinii
ARLA Serek kremowy naturalny 200 g

ARLA

Serek kremowy naturalny

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-06-2027
5.0
z 48 opinii
ARLA Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy 200 g

ARLA

Serek kremowy czosnek i przyprawy bez laktozy

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2027
4.9
z 97 opinii
ARLA Ser Port Salut 150 g

ARLA

Ser Port Salut

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.8
z 9 opinii
ARLA Protein Delite Ser wysokobiałkowy (plastry) 150 g

ARLA Protein

Delite Ser wysokobiałkowy (plastry)

150 g
71,27 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 2 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku czekoladowo-karmelowym

500 ml
21,98 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
5.0
z 1 opinii
ARLA Protein Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego 500 ml

ARLA Protein

Food to Go Napój mleczny o smaku wanilii i orzecha laskowego

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
ARLA Protein Milkshake Chocolate Brownie 200 ml

ARLA Protein

Milkshake Chocolate Brownie

200 ml
34,95 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store